Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Lis 2015 22:16 

Skąd
  • MXP

Dokąd
  • MALE

Data wylotu
  • 09.05.2016

Data powrotu
  • 23.05.2016

Długość pobytu
  • 13

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 2000zł

Dodatkowe informacje
  • Hej!
    Potrzebuje opinii czy cena za bilet który znalazłem na lot z Mediolanu na Male (2000zł) jest dobrą ceną. Mam tu na myśli czy serwis, ilość miejsca na nogi, obsługa w Qatar Airways jest faktycznie na wysokim poziomie i czy warto za to więcej zapłacić? Czy lepiej czekać i polecieć "gorszą" linią za podobne pieniądze z Warszawy?
    Dzięki za pomoc
Góra
 PM off
dworkam uważa post za pomocny.
 
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 27 Lis 2015 22:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2013
Posty: 614
Loty: 65
Kilometry: 157 723
niebieski
warto!
Leciałem z Qatar'em do Bangkoku. Mając 187cm wzrostu nie narzekałem.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Lis 2015 03:15 

Rejestracja: 28 Sty 2014
Posty: 280
Loty: 399
Kilometry: 1 050 859
Tez uwazam ze warto QR wziac. Lecialem do BKK via DOH i nie narzekam. Mam 188cm i nogi nie ucierpialy za bardzo - zdecydowanie bardziej cierpie w United.
Jedyny minus - na locie z WAW do DOH w ciagu 2h skonczylo sie alko ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 28 Mar 2016 13:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
Zobacz na stronie FLYDUBAI. maja dobre ceny do Male z PRG via DXB. Ja zaczynam szukać na styczeń 2017 na zimowe ferie
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Mar 2016 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Gdzie standard Flydubai a gdzie QR :D
Jeśli ma być wycieczka na wypasie - warto lecieć Qatarem - w economy bardzo miły serwis, na drogę fajny zestawik dla każdego pasażera (kapcie, skarpetki, szczoteczka do zębów, klapka na oczy do spania) sensowna ilość miejsca, miła obsługa, dobry wybór filmów w IFE i dobre papu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Mar 2016 12:42 
Moderator forum

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 988
Loty: 124
Kilometry: 370 562
Cena bardzo dobra.
Qatarem leciałem 2 długie trasy (z WAW na Bali i do Bangkoku) i byłem bardzo zadowolony z jakości.
Jedyne co mnie zastanawia - loty są z Mediolanu. Nie wiem, jak dla Ciebie wygląda uciążliwość i koszt dotarcia do Mediolanu z bagażami. Będziesz leciał? Jechał autem? Mieszkasz w Mediolanie :) ?
Bo ja bym chyba wybrał lot z WAW np z Emirates (w tym terminie ok. 2.700 za osb, na stronie Emirates), ew. jeżeli jednak cena ma znaczenie, to Aeroflot i ok. 2.100 za osb (https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2827).
Myślę, że z Emirates standard nie będzie dużo gorszy... ;)

Edit: Ooops... dopiero teraz zauważyłem, że pierwszy post jest już dość stary... :lol:
_________________
Moje relacje:
<USA - Roadtrip z namiotem na dachu>; <Seszele Luksusowo? Budżetowo? Panie, a nie można obu? Można!>,
<Islandia - lodowe góry i maskonury.>, <Ej, ale będzie widać góry? - Kirgistan Kazachstan>
<Wuchta problemów - Hong Kong, Filipiny>
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group