Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Porto
#41 PostWysłany: 04 Wrz 2014 22:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jak ktoś znajdzie się trochę na północ od centrum polecam Casa Paraíso:
http://pl.tripadvisor.com/Restaurant_Re ... tugal.html

Lokal malutki, dosłownie 3-4 stoliki, kuchnia pracuje na oczach gości. My jedliśmy jakieś ryby, oprócz tego oczywiście flaki w stylu Porto (Tripas à moda do Porto), ceny dań od 5 Euro.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
fly4me lubi ten post.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Porto
#42 PostWysłany: 09 Wrz 2014 23:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 125
Będąc w Porto warto zjeść świeżą rybę z grila. Najlepiej knajpy w Matoshinhos przy Rua Herois de Franca. Ryby smażone są na ulicy. Polecam knajpę Lusitano gdzie za 2 słuszne makrele podane z ziemniaczkami w mundurkach i masełku trzeba zapłacić 10,50 euro (danie dla 2 osób)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#43 PostWysłany: 03 Gru 2014 22:25 

Rejestracja: 04 Lut 2014
Posty: 179
Na swojej mapie kulinarnej Porto mam zaznaczoną ulicę Rua da Reboleira. Knajpka,której nie ma na google street view [2009r] serwuje świetną zupę krem z marchewek i dyni....i daje niesamowite steki : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#44 PostWysłany: 03 Mar 2015 00:47 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 59
Loty: 46
Kilometry: 51 607
Polecam kawiarnię Leitaria da Quinta do Paço przy Pc. Guilherme Gomes Fernandes 47. Śniadania do 11:00, tost/croissant + kawa za 1,6€. Menu obiadowe, pod którym kryje się łosoś w burgerze, kanapce lub sam + frytki + napój za 6€. A do tego specjalizują się w eklerach, które są najlepsze na świecie!
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#45 PostWysłany: 28 Mar 2015 20:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
midnight_visitor napisał(a):
Gorąco polecam knajpkę Maria Rita naprzeciwko hotelu Ibis Porto Centro. Genialne jedzenie, świetna obsługa, niezapomniany klimat. I w zasadzie zero turystów - my byliśmy jedyni, reszta to całe rodziny Portugalczyków.
Na koniec naszej wizyty zostaliśmy poczęstowani Grappą z takiej ogromnej butli z kranikiem, miło było ;)
Dokładny adres knajpki to Rua da Alegria 16.

Mogłabym szczególnie polecić jeszcze jedną knajpę, niestety nie pamiętam nazwy. Znajduje się ona w Vila Nova de Gaia, na tej ulicy wzdłuż Douro, po lewej stronie trochę za muzeum Sandemana.
Wydaje mi się, że w którymś z tych lokali:

https://www.google.pl/maps/@41.137081,- ... e0!6m1!1e1

O takie pyszności tam jedliśmy:
Image

Image


Polecam knajpkę, sprawdzona dwa dni temu i rzeczywiście jedzenie pyszne i w dużych porcjach. Jedyne do zaobserwowałem że nie informują o doliczeniu przystawki, która potem widnieje na rachunku. Ale to normalne w Portugalii ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#46 PostWysłany: 03 Paź 2015 10:35 

Rejestracja: 26 Kwi 2015
Posty: 176
Ktoś poleci jakąś pyszną zupe rybną ? ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#47 PostWysłany: 26 Maj 2016 00:55 

Rejestracja: 21 Gru 2010
Posty: 395
niebieski
Czy w Porto są knajpy typu "all you can eat"?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#48 PostWysłany: 26 Maj 2016 09:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Mar 2013
Posty: 304
niebieski
Są, jak najbardziej. Taki standard, bez rewelacji. Poza jedną! W centrum, blisko Aliados jest knajpka sushi (jeśli lubisz) all you can eat sushi ? - 10EUR w porze lunchowej, 15EUR w wieczornej. I jest świeże, dobre - za tę cenę naprawdę polecam. Ale nazwy sobie teraz nie przypomnę niestety.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#49 PostWysłany: 19 Cze 2016 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2014
Posty: 31
Loty: 49
Kilometry: 121 298
Polecam serdecznie knajpkę Porto a noite, 170 Rua dos Mercadores, Porto, Portugal. Niepozorna, wewnątrz dosłownie pięć stolików, ściany ozdobione azulejos. Jedzenie pyszne i danie dnia tzn zupa, pieczywo, drugie danie - do wyboru ryba lub mięso, oraz napój za jedyne 6euro. Do tego przemiła atmosfera :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#50 PostWysłany: 29 Cze 2016 21:27 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 40
Loty: 2
Kilometry: 2 746
Mnie osobiście przypadło do gustu Mercado do Bom Sucesso blisko ronda Boavista.
Zjeść tam można w różnych cenach. Ja za paellę z owocami morza, wołowiną i kurczakiem dałam 9 eur (spokojnie wystarcza dla 2 osób, jeśli są płci żeńskiej), a koleżanka kilka stoisk dalej za obiad: zupa, danie główne, napój dała 6,5 eur.
W budynku jest mnóstwo stoisk, każdy może wybrać coś dla siebie, a siadać można w dowolnym miejscu. Także idziesz grupką, każdy ma ochotę na coś innego, każdy zamawia co chce, a usiąść możecie razem, o ile są wolne stoliki.
Widzisz też jak wyglądają dania, bo jest ich "wystawa".
Turystów tam mało, więc gotują raczej dla miejscowych, których od godz. 21 jest masa i bardzo trudno o stolik.

Taka ciekawostka, że przy głównej ulicy wcale nie musi być bardzo drogo, więc warto zaglądać i sprawdzać ceny.

Aaa... jeśli ktoś liczy na pastel de nata to zdecydowanie większy wybór i mnogość takich wyrobów jest w Lizbonie, w Porto mniej.
Ja z Lizbony leciałam do Porto, więc zakup sobie zostawiłam na później i żałowałam.
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#51 PostWysłany: 16 Sie 2016 22:42 

Polecam:
Bar Ponte Pensil, tuż obok słynnego mostu. Mała knajpka, nastawiona bardziej na picie niż jedzenie. Wybór jedzenia mały, ale można się posilić kanapkami, sałatkami etc. Nie jest drogo, najdroższa pozycja z menu 9 EUR, alkohole też tańsze niż w PL. Warto pójść po zmroku. Klientom przygrywa człowiek na keyboardzie, a widok na drugą stronę jest naprawdę ładny.

Polecam też... McDonald's :D Można tam kupić fajne, tanie (~1EUR) zupy.

3 Doces, koło Dworca Campanha. Jest tanio (~10 EUR za dwa II dania). Dania smaczne, nikt się nie pochorował :D Nie jest to żaden szał, raczej solidna stołówkowa robota. Ale jak się czeka na pociąg, to jest to dobry pomysł.

Można, nie trzeba.
Knajpki przy Praça Bom Sucesso/ w Centrum Handlowym (lokalna na rogu Praca i Largo de F.L, pizzeria i steakhouse w CH.) Na plus ceny (~7 za II danie) i to, że wszystko jest świeże, a produkty są dobrej jakości. Na minus to, że smakiem nie powala. Jest mdło, bez polotu i jakoś tak, niechlujnie serwowane. Przykład: buła z prosiątkiem. Niby super, ale w smaku mdłe jak papier, a skrawki mięsa zawierają gumowe kawałki skóry. Za to pizzeria serwuje pizze suchą (b.mało sosu) i mało dodatków. Po organicznohipsterskoolabogamodnie knajpach spodziewałem się więcej.
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#52 PostWysłany: 06 Gru 2016 00:24 

Rejestracja: 11 Paź 2014
Posty: 78
Loty: 172
Kilometry: 220 925
Polecam Cafe Santiago. Bardzo dobra francesinha. Za wielką porcję i kieliszek Porto wyszło 12 € za osobę.

https://www.google.pl/maps/place/Caf%C3 ... 9089?hl=pl
Góra
 Profil Relacje PM off
wersus79 lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#53 PostWysłany: 29 Gru 2016 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.tvnstyle.pl/aktualnosci,1865 ... 14356.html

piątek, 30 grudnia, 13:00
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 29 Gru 2016 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Gru 2014
Posty: 200
Loty: 52
Kilometry: 100 098
kerad85 napisał(a):
@matys
Bezpłatne zwiedzanie wraz z degustacją oferują na tą chwilę trzy firmy: Croft, Taylor's i Wiese & Krohn.

Od 2011 roku już się troszkę zmieniło i Taylor's za zwiedzanie i degustację trzech lampek wina liczy sobie 5 EUR (sierpień 2015) - w każdym razie i tak polecam, bardzo dobre wina i piękne widoki z tarasu na panoramę Porto :)
_________________
Poradnik: Rzym atrakcje & Gdzie na wakacje do Grecji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#55 PostWysłany: 31 Sty 2017 01:46 

Rejestracja: 12 Maj 2016
Posty: 25
Na gorąco, po powrocie z Porto, przekazuję kilka informacji o jedzeniu w tym fantastycznym mieście:
posiłki obiadowe można zjeść w całej masie knajpek i lokali, które 'na oko' wydają się być jedynie kawiarniami. W jednych i drugich istnieje coś takiego jak "Prato de dia", czyli zestaw obiadowy obejmujący zupę, drugie danie i picie (często picie oznacza zarówno piwo/wino jak i kawę). Koszt takiego zestawu, który serwowany jest w lokalach mniej więcej od godz. 12 do 15, wynosi między 5 a 10 euro/os. (cena jest niższa już po oddaleniu się o 5 minut spacerem od turystycznego centrum).
W niektórych lokalach owe "Prato de dia" to jeden zestaw obejmujący konkretną zupę, konkretne drugie danie i napój (do wyboru). W niektórych można jednak wybierać poszczególne pozycje, tak jak w Murca No Porto przy Rua da Alegria 44 (kilka kroków od targowiska Bolhao). To miejsce dla lokalesów, z autentycznym klimatem i bardzo miłą obsługą, w którym za zestaw zapłacicie zaledwie 5,5 euro, dostając przy tym dzban wina (0,5 l na osobę). Na szybie jest wywieszone menu w kilku językach. A zjeść tam możecie m.in. pieczonego dorsza (takiego typowego - suszonego pierwotnie w soli), pyszne pieczone sardynki, żołądki(!) czy - typowe danie Porto - flaczki z grochem. Do tego ryż z warzywami i/albo doskonałe frytki jak czipsy. Uwaga - mniej więcej między 15 a 19 knajpka ma przerwę, a w niedziele jest nieczynna.

Druga nader przyzwoita knajpka, w której dane mi było zjeść "Prato de dia" - Casa Mara - mieści się tuż przy linii starego tramwaju wiodącej nad morze - na rogu ulic Rua de Miragaia i Rua dos Armazens (dwa kroki od World of Discoveries). Tam bardzo dobry obiad wybierzecie sobie z menu wypisanego na tablicy i zjecie go za 6 euro/os. Też pyszne. Warto.

Jeśli komuś wystarczy tylko zupa to właściwie w każdej knajpce można ją zjeść za 1,2 - 1,5 euro.

Dla oszczędnych jest też opcja żywienia się w Pingo Doce, czyli Biedronce. Znajdziecie tam gotowe, porcjowane dania na ciepło za np. 1,5 ero. Do tego np. buteleczka wina (0,5 l) za niespełna euro i macie posiłek z głowy ;-)

A skoro wspomniałem o winie to... jest to raj dla jego wielbicieli. We wspomnianej Biedronce (Pingo Doce) czy podobnej sieci - Mini Preco - butelkę smacznego wina kupicie za mniej niż 2 euro, a 0,7-litrowe Porto nawet za niespełna 4 euro (promocje są na porządku dziennym). Nie wspomnę już o litrowym winie w kartonie za 0,69 euro ;-)
Sklepy jednej i drugiej sieci można spotkać co kilkaset metrów (m.in. koło targu Bolhao).

Wielbicielom lokalnych kulinariów polecam jeszcze wizytę w działającej od 1920 roku cukierni Leitaria da Quinta do Paço specjalizującej się w eklerkach, a mieszczącej się przy Praça Guilherme Gomes Fernandes 47. Pyszna eklerka kosztuje tam 1,20 euro, a espresso do niej 0,80 euro. Uwaga - miejsce jest dość oblegane.
Vis a vis tego lokalu mieści się zaś cukiernia Itaipu, w której możecie skosztować doskonałego, portugalskiego keksa - Bolo Rei, albo równie znakomitego, typowego, portugalskiego ciastka - Telha amendoa. Oba są wyśmienite!

Osobiście odradzam oblegane przez turystów Cafe Majestic. O ile warto odwiedzić to miejsce by rzucić okiem na wyjątkową architekturę to już zjeść czy napić się lepiej gdzieś indziej. Najtańsza kawa w Majestic kosztuje 3 euro, a do tego trzeba czekać na wolny stolik. Tymczasem w innych lokalach espresso wypijecie za 0,5 - 1 euro.

Wielbiciele pieczonych kasztanów serwowanych przez ulicznych sprzedawców (2 euro za ca. 10 sztuk) znajdą je na Rua de Santa Catarina oraz przy dworcu Sao Bento.

Krótko mówiąc - jedzenie w Porto jest ciekawe, różnorodne i tanie. Warto więc degustować, najlepiej omijając miejsca nastawione stricte na turystów.

p.s. Wina, w tym Porto, na lotnisku są zdecydowanie droższe niż na mieście. Inne pamiątki również.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
yoda uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#56 PostWysłany: 05 Lut 2017 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 39
Loty: 39
Kilometry: 80 756
Dorzucę i ja swoją sugestię. Świeża informacja bo wczoraj wróciłem z tygodniowego pobytu w Portugalii, ostatnie 2 i pół dnia spędziłem w Porto.
Warto odwiedzić Fabrica n2 , lokal (bistro?) mieszczący się na rogu R. de Santa Teresa i R. de Jose Falcao (adres to właśnie R de Jose Falcao 2.
Lokal niewielki, mieszczący się na dwóch poziomach (właściwie biorąc pod uwagę kuchnię i toalety to nawet na trzech) obsługa mówi dobrze po angielsku. Ciekawym akcentem jest winda transportująca dania na drugi poziom. Wystrój stromny, ale estetyczny. Lunch składający się z zupy, drugiego dania, napoju (piłem bardzo dobrą lemoniadę) i kawy to 6 Euro. Wszystko było bardzo smaczne.
Sprawdziłem po fakcie oceny na tripadvisorze i okazało się że mają 4,5. Uważam, że słusznie.

Po drugiej stronie ulicy (r. de Jose Falcao) znajduje się też warta polecenia knajpka z jedzeniem wegetariańskim i wegańskim. Niestety nie zapisałem sobie nazwy (a portugalskiego nie znam). Nie potrafiłem ich znaleźć na tripadvisorze, w miejscu gdzie się znajdują pokazuje mi inny lokal (wygląda na to, że już zlikwidowany - Amarelo Torrada). Oferowali w sobotę (wczoraj) bufet za 11.95 od osoby - w tej cenie można było jeść wszystko z oferty w postaci szwedzkiego stołu - zupa, kilka dań na ciepło, sałatki, sushi. Nie jest to może specjalna okazja cenowa, ale jedzenie świetnie. Wśród gości dużo Portugalczyków Kawa i deser płatne oddzielnie.
Dla miłośników kuchni wege miejsce warte polecenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#57 PostWysłany: 06 Lut 2017 00:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Polecam Restaurante Abadia do Porto, R. do Ateneu Comercial do Porto 22, gdzie mozna zakosztowac tradycyjnej kuchni portugalskiej. Nie bylo co prawda tanio, ale mi b. smakowalo.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Porto
#58 PostWysłany: 07 Lut 2017 00:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 39
Loty: 39
Kilometry: 80 756
PanAndre napisał(a):
Dorzucę i ja swoją sugestię. Świeża informacja bo wczoraj wróciłem z tygodniowego pobytu w Portugalii, ostatnie 2 i pół dnia spędziłem w Porto.
Warto odwiedzić Fabrica n2 , lokal (bistro?) mieszczący się na rogu R. de Santa Teresa i R. de Jose Falcao (adres to właśnie R de Jose Falcao 2.
Lokal niewielki, mieszczący się na dwóch poziomach (właściwie biorąc pod uwagę kuchnię i toalety to nawet na trzech) obsługa mówi dobrze po angielsku. Ciekawym akcentem jest winda transportująca dania na drugi poziom. Wystrój stromny, ale estetyczny. Lunch składający się z zupy, drugiego dania, napoju (piłem bardzo dobrą lemoniadę) i kawy to 6 Euro. Wszystko było bardzo smaczne.
Sprawdziłem po fakcie oceny na tripadvisorze i okazało się że mają 4,5. Uważam, że słusznie.

Po drugiej stronie ulicy (r. de Jose Falcao) znajduje się też warta polecenia knajpka z jedzeniem wegetariańskim i wegańskim. Niestety nie zapisałem sobie nazwy (a portugalskiego nie znam). Nie potrafiłem ich znaleźć na tripadvisorze, w miejscu gdzie się znajdują pokazuje mi inny lokal (wygląda na to, że już zlikwidowany - Amarelo Torrada). Oferowali w sobotę (wczoraj) bufet za 11.95 od osoby - w tej cenie można było jeść wszystko z oferty w postaci szwedzkiego stołu - zupa, kilka dań na ciepło, sałatki, sushi. Nie jest to może specjalna okazja cenowa, ale jedzenie świetnie. Wśród gości dużo Portugalczyków Kawa i deser płatne oddzielnie.
Dla miłośników kuchni wege miejsce warte polecenia.



Uszczegółowię i poprawię powyższy post - znalazłem w czasie sprzątania walizki paragon z wege-knajpy więc mogę podać dokładne i poprawione namiary (pamięć ludzka jednak zawodna): Cultura dos Sabores, Rua de Ceuta n.80, 4050-189 Porto. Co więcej mogę napisać, że bufet od dorosłego to 11.95 Euro, ale dziecko policzyli za 8.95 Euro, co czyni całość oferty trochę bardziej korzystniejszą. Deser (zamawialiśmy ciastko, sałatkę owocową i mus) niezależnie od rodzaju - 3.50 Euro. Kawa (espresso) 1 Euro.

Dla amatorów słodkości jeszcze dane z paragonu z kawiarni (choć jak ktoś napisał powyżej to nazwa umowna - w tej akurat oprócz ciastek, panowie z obsługi w starszym i średnim wieku (co dodawało kolorytu miejscu i było bardzo sympatyczne) serwowali smażone jajka, kanapki na gorąco itp. Kawiarnia nie jakaś szczególna, choć gości miała mnóstwo (z tego wiele osób to miejscowi) ale sama w sobie urokliwa - z uwagi na gwar, tychże panów z obsługi, przygotowywanie kanapek na oczach gości, Portugalczyków przysiadających przy barze na moment, na małą kawę... (a zatem dokładnie taka jak większość kawiarni w Porto) adres: Confeitaria Tupi - Rua Sa da Bandeira 144
sok pomarańczowy (świeżo wyciskany) - 1.80 Euro
kawa espresso - 0.65 Euro
Pastel de Nata - 0.80 Euro
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#59 PostWysłany: 07 Lut 2017 00:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
@‌PanAndre‌

Teraz dopiero widze, ze mocno przeplacalem. :)
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
PanAndre lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Porto
#60 PostWysłany: 07 Lut 2017 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sty 2016
Posty: 39
Loty: 39
Kilometry: 80 756
@cccc
to kwestia szczęścia, do wyjazdu do Porto nie przygotowywałem się zbyt mocno, zdałem się na żywioł. Udało się po prostu trafić. Na miejscu nie analizowałem za szczególnie cen - teraz widzę, że były przyzwoite. Jeżeli jedzie się z dzieckiem trudno żywić się w najtańszych barach, albo jeść tylko frytki...
Jedno jest pewne - kawę mają dobrą i w dobrej cenie. Espresso takiej jakości w Polsce chyba trudno w tej cenie kupić (a i w znacznie wyższej za np 9 czy 10 zł często jest fatalne)
Góra
 Profil Relacje PM off
cccc lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group