Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 22 Maj 2015 10:07 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@jacek96, gdybyś jeszcze przeczytał post @konrad i @Aron, to przyznałbyś mi zapewne rację, że za ignorowanie wiedzy z - kiedyś - szóstej klasy podstawówki nie płaci ani anonimowy ubezpieczyciel, ani NFZ, tylko Ty, ja, "pan płaci, pani płaci"...

Rozumiem więc, że @singielka_1976 mogła określić to mocnym - aczkolwiek niewulgarnym, a jedynie pogardliwym - słowem. Ignorowanie powszechnie dostępnej wiedzy jest naprawdę irytujące. Tak jak używanie argumentum ad personam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#62 PostWysłany: 22 Maj 2015 10:11 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
@Kara
Wspolczuje Ci, ze dla Ciebie nazywanie Ciebie debilka nie jest wulgarne.
Ja uwazam ze chamskie, wiec nawet nie odniose sie do nastepnego postu tej osoby.

Wlasnie Aron wyjasnil sprawe,wiec dubel byl zbedny i jako, ze uzytkownicy w wiekszosci pokonczyli juz szosta klase, to nie trzeba im powtarzac po kilka razy banalow :P

Łukasz napisał(a):
jak komus niewygodnie to moze sobie wybrac inny srodek transportu. w PKP nie ma pasow a i na nogi znajdzie sie wiecej miejsca.

Wysyłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk 2

I gdzie tu logika? :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 23 Maj 2015 10:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
singielka_1976 napisał(a):
...Po drugie wolałabym nie zginąć od jakiegoś debila, który nie zapnie pasów a będzie siedział za mną..

Miałem nieprzyjemność uczestniczyć kiedyś w wypadku samochodowym - kierownik przesadził z prędkością i wyniosło go na zakręcie...prosto na nas, prawie czołowo. Byłem pasażerem, siedziałem za kierowcą. Bez zapiętych pasów.
Połamałem fotel kierowcy, a kierowcę dobrze docisnąłem do kokpitu... :roll:
Ja bez szwanku, kierowca połamane żebra, pęknięty 1 kręg...

Zapinam pasy już wszędzie i zawsze :oops:
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off
Anonim3 uważa post za pomocny.
 
      
#64 PostWysłany: 23 Maj 2015 11:15 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
@jacek96, zamiast współczucia bardziej konstruktywna byłaby lektura słownika języka polskiego.

Co do banałów - NFZ nie ma środków własnych, więc niczego nie zapłaci, a w szóstej klasie była mowa o zasadzie zachowania pędu i inercji.

Gdyby przyszła Ci do głowy kolejna wycieczka personalna, dołączę do grona ignorujących Twoje komentarze. Pozdrawiam i z okazji weekendu życzę wycieczek w teren.

PS Przypomniało mi powiedzonko użyte przez Forresta Gumpa: "Stupid is as stupid does" (Głupi ten, kto postępuje głupio). Moim zdaniem, to ładne podsumowanie dyskusji o niezapinających pasów.
Góra
 Profil Relacje PM off
tokajka lubi ten post.
 
      
#65 PostWysłany: 23 Maj 2015 11:31 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
To nie byla wycieczka personalna, tylko wytlumaczenie sensu postu singielki, ktorego nie zrozumialas, albo udajesz, ze nie zrozumialas :P

Mnie przyslo do glowy wlasne powiedzenie: Glupi ten, ktory mysli,ze jest najmadrzejszy.
Koniec OT.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 30 Maj 2015 14:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Kwi 2012
Posty: 1403
niebieski
I znowu wypadek...
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... aid=114f4e
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 22 Cze 2015 12:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 300
Loty: 89
Kilometry: 152 724
niebieski
Image
PolskiBus w ogniu na A4.
Podobno wszyscy pasażerowie zdążyli opuścić pojazd przed rozprzestrzenieniem pożaru.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 22 Cze 2015 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Maj 2013
Posty: 752
niebieski
apropo:
http://www.tvn24.pl/wroclaw,44/karambol ... 53638.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 22 Cze 2015 13:01 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Ale przynajmniej nie jest to wina kierowcy autobusu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 22 Cze 2015 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 1629
Zbanowany
Wypadki się zdarzają, czym więcej autobusów tym większa szansa na jakieś nieszczęście.
Teraz w mediach na pewno znów będą artykuły typu: Wypadek poslkiegobusa, kolejny wypadek polskiegobusa itp.
Sam miałem 2 stłuczki jeżdżąc autem. Żadna nie z mojej winy. Gdybym był znany a po raz trzeci ktoś by we mnie wjechał już widze te nagłówki w gazetach: Kolejny wypadek Jarka z Gdyni...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 22 Cze 2015 13:44 

vianooo napisał(a):
Faktycznie dużo tych wypadków Polskich Busów .. Owszem tabor liczy już ponad 100 autokarów ale Sindbad ma dużo więcej a jak słyszymy ostatnio że w wypadku brał udział autokar to parę minut później okazuje się że Polski Bus :/ Cieszy fakt że z autobusu wszyscy wyszli bez szwanku.



Pytanie na jakich trasach jeżdżą te autokary z Sindbada? Są przecież trasy o większym i mniejszym ryzyku wypadku.
Mnie wypadki PB nie odstraszają-jak trzeba będzie to wsiądę i pojadę ;) .
Góra
 PM off  
      
#72 PostWysłany: 22 Cze 2015 19:09 

Rejestracja: 14 Cze 2015
Posty: 16
Kadet napisał(a):
Image
PolskiBus w ogniu na A4.
Podobno wszyscy pasażerowie zdążyli opuścić pojazd przed rozprzestrzenieniem pożaru.


Między ciężarówką, a autobusem jest samochód osobowy...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 22 Cze 2015 19:24 

litespeed napisał(a):

Między ciężarówką, a autobusem jest samochód osobowy...



Był, matiz podobno, zresztą jaki by nie był to niestety obawiam się, że szanse na przeżycie minimalne.
Góra
 PM off  
      
#74 PostWysłany: 22 Cze 2015 19:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2078
niebieski
Cytuj:
matiz podobno


Matiz zderzył się czołowo pół godziny wcześniej z Iveco - dlatego był korek a następnie ten karambol z pożarem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 22 Cze 2015 20:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
lukas63 napisał(a):
... zderzył się czołowo...


Jak to pięknie piszą w komentarzach - takie rzeczy tylko w Polsce...autostrada i czołowe zderzenie...

/tak, wiem że tam była zwężka itd. ale kto ten twór nazwał autostradą, a na dodatek kasuje za to pieniądze???/
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 22 Cze 2015 21:16 

Rejestracja: 26 Cze 2012
Posty: 1085
Loty: 155
Kilometry: 370 915
srebrny
Tak dokładnie to w tym miejscu jest czynna jedna jezdnia, druga jest w remoncie. Ruch odbywa się po jednym pasie w każdym kierunku. Są tam, zwłaszcza w okolicach weekendów, przed zwężeniem, permanentne korki. Kierowcy są i wkurzeni i zmęczeni, bo na odcinku Wrocław-Opole takich miejsc jest 2 lub 3. Zarządca autostrady nie zdecydował się zrobić na jednej jezdni 3 lub 4 pasów. Nie wiem czy 4 pasy się tam zmieszczą (w niemczech tak robią, ale pasy naprawdę są bardzo wąskie), ale takich rozwiązań w PL nie widziałem. Pobór opłaty to inna sprawa...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 22 Cze 2015 22:37 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
vivere napisał(a):
lukas63 napisał(a):
... zderzył się czołowo...


Jak to pięknie piszą w komentarzach - takie rzeczy tylko w Polsce...autostrada i czołowe zderzenie...

/tak, wiem że tam była zwężka itd. ale kto ten twór nazwał autostradą, a na dodatek kasuje za to pieniądze???/

To ze przez remont drogi, ruch jest dwukierunkowy, nie obliguje do utraty statusu autostrady.
Wszedzie na swiecie jest podobnie, a i oplaty tez sa pobieranie podczas trwania remontow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 17 Paź 2015 16:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 546
niebieski
Niegroźna kolizja PB (Szczecin -Wroclaw) przed Gorzowem Wlkp. 17.10 ok. 16 z autem jadacym z naprzeciwka, w efekcie rozbite lusterko w autobusie PB od strony kierowcy. Sprawca nie zatrzymał się, po prowizorycznych naprawach jedziemy dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 03 Lut 2016 11:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3057
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
wypadek na A2: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... l#MTstream
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 03 Lut 2016 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2014
Posty: 594
Loty: 180
Kilometry: 222 599
srebrny
kierowca nie żyje, 6 pasażerów rannych
http://www.lowiczanin.info/bezpieczenst ... sieckiej-/

i jeszcze info z AŁ:
https://pl-pl.facebook.com/AlarmowyLowicz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 129 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Ancyna, Google [Bot], Google Adsense [Bot] oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group