Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Mar 2014 17:41 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 2
Skąd
  • WAW

Dokąd
  • Tokyo, Osaka (KIX, HND, NRT) lub dowolne inne w Japonii

Data wylotu
  • 7.10.2014

Data powrotu
  • 27.10.2014

Długość pobytu
  • 20dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 2100zł AF, KLM, SWISS

Dodatkowe informacje
  • Witam,
    Szukam lotu z Polski do Japonii na październik/listopad 2014. Nie mam jeszcze dokładnie sprecyzowanych dat ani miejsc.
    Może być dowolne lotnisko w Japonii, ale z tego co widziałem najtańsze loty są do Tokio.

    Do tej pory znalazłem loty w cenie ok. 2100 za osobę z WAW do HND/NRT, ale trochę się obawiam kupowania biletu za pośrednictwem takich portali jak bravofly - widziałem sporo negatywnych opinii na ich temat. Czy faktycznie jest czego się bać?

    Nie wiem też jak wygląda podróż takimi liniami jak AF, KLM, czy SWISS - jakie są wasze doświadczenia?

    To mój pierwszy wpis na forum, więc jeśli o czymś zapomniałem to proszę o info.

    dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#2 PostWysłany: 19 Mar 2014 17:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
Jeszcze sporo czasu, najlepiej szukać na około 2-3 miesiące przez wylotem,, wtedy ceny są przewaznie najlepsze. Cena 2100 to na tym kierunku dość dobra, normalna cena. W tych okolicach nie będziesz miał problemu, żeby coś znaleźć nawet później. Ceny ponieżej 2000 są już okazyjne. Z pewnością w przeciągu kilku miesięcy będą jakieś promocje np. 3 dniowe KLM, AF itp.

Co do linii, to z tych 3 KLM ma chyba najlepszą obsługę i serwis, natomiast AF najgorszą. Jeśli w podobnych cenach znajdziesz przylot do NRT lub HND to bralbym HND, bo bliżej miasta i łatwiejszy, szyszy dojazd do centrum niż z Narity.

Bravofly nie ma najlepszych opinii, ale jak pisałem, bez większych problemów znajdziesz podobne ceny u innych pośredników lub bezpośrednio na stronach linii.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Kwi 2014 09:58 

Rejestracja: 18 Mar 2014
Posty: 2
Dziękuję za odpowiedź.
Widzę, że dzisiaj pojawiła się promocja na loty do Osaki, ale właśnie liniami AirFrance - wcześniej wspomniałeś, że AF ma raczej złą obsługę - czy faktycznie jest aż tak źle?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Kwi 2014 14:40 

barret napisał(a):
Dziękuję za odpowiedź.
Widzę, że dzisiaj pojawiła się promocja na loty do Osaki, ale właśnie liniami AirFrance - wcześniej wspomniałeś, że AF ma raczej złą obsługę - czy faktycznie jest aż tak źle?


Tak, jest tragicznie i nikt nimi nie lata.

Z obslugi korzystasz moze raz badz dwa w trakcie lotu i to glownie po to zeby przyjac posilek. Ile razy ja lecialem AF na krotkim czy tez dlugim dystansie wszystko bylo super. Pewnie kwestia tego ze pani ktora kogos innego serwowala miala zly dzien i tyle. Wiec nawet sie tym nie przejmuj.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group