Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 01 Paź 2014 23:47 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 7
Skąd
  • Warszawa/Poznań/Kraków/Katowice/Gdańsk lub Berlin

Dokąd
  • Fuerteventura

Data wylotu
  • 05.10.2014

Długość pobytu
  • nie dotyczy

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • Tuifly za 900 - 1000 zł, Condor za 250 euro, Norwegian za 600 zł (z 21h przesiadką w Londku, co go dyskwalifikuje)

Dodatkowe informacje
  • Trzeba mi biletu w jedną stronę z Polski lub okolic na Fuertę. Im taniej, tym oczywiście lepiej, ale czas podróży też ma znaczenie i oczekiwanie na przesiadkę przez 20h lub dłużej odpada. Nie mogę sobie też niestety pozwolić na 2-3 dniowy pobyt w jakimś mieście przesiadkowym (np. w Brukseli). Najlepiej, gdyby lot miał miejsce w weekend, ale jeżeli zajmie 1 dzień roboczy, to też da radę.

    Jakieś pomysły? :-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 02 Paź 2014 06:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Czarter z Rainbow Tours załatwia sprawę.

Załączniki:
ktw,waw_fue.jpeg
ktw,waw_fue.jpeg [ 130.3 KiB | Obejrzany 325 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Paź 2014 12:20 

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 7
Wow! Chłopie! Uratowałeś mi życie! Wielkie dzięki:D Już miałem kupować lot z Tui, a tu taka gratka! Jeszcze raz bardzo dziękuję! :D:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group