Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 23 Lip 2014 10:50 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 119
Zbanowany
Skąd
  • Warszawa, mogą być też inne miasta

Dokąd
  • Barcelona, Madryt

Data wylotu
  • 06.11.2014

Data powrotu
  • 27.11.2014

Długość pobytu
  • 14

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 143 zł

Dodatkowe informacje
  • Witam,

    Przeszukałam tanie loty z Polski do Madrytu/Barcelony. Może byc w jedną stronę, nieważne z jakiego kraju. Termin, jaki podałam może być różny o 3 dni do tyłu i przodu, ale najwcześniejszy lot musi być od 6 listopada. Z tego, co przeszukałam na Ryanairze, najtańszy lot wychodzi ok. 140 zł. Czy jest możliwa promocja na lot w listopadzie ? Gdzie mam szukać ? Wizzair odpada ze względu na bagaż. Liczę na Waszą pomoc. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 23 Lip 2014 10:59 

W ryanair, norwegian i vueling owe 140 zł to są ceny promocyjne i naprawdę obecnie bardzo rzadko zdarza się taniej. Klasycznie sprawdzaj np. na azair, a nie odrzucaj wizzair bo ma bardzo fajną siatkę lotów z Polski do Barcelony, a wykupienie dużego podręcznego przy locie np. za 74 zł będzie opłacalne (przy pobycie 14 dniowym fajnie cenowo w wizzair wychodzi wykupienie rejestrowanego 32 kg)
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:05 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 119
Zbanowany
Ale mi chodzi o to, że Wizzair odpada z tego powodu, że musiałabym dwukrotnie płacić za nadpłatę bagażu podręcznego (o ile wykupię dwa loty). Skoro lecę do Maroka, więc zależy mi na tańszej opcji.

A jak z easyjet ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:15 

Nie za bardzo rozumiem pytanie, bo easyjet lata z Polski tylko z Krakowa i nie ma bezpośrednich lotów do Hiszpanii (bagaż podręczny jeden w wymiarach większego ryanair, vueling i norwegian)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:22 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 119
Zbanowany
Właśnie zauważyłam, że nie ma tych lotów. Ale jest lot z Berlina do Maroka, tylko że jak usunęłam Berlin- Bristol za radą forumowiczów, to wyszło mi o wiele drożej niż przy początkowej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:29 

Szukaj samodzielnie na wyszukiwarkach skyscanner z włączonymi alertami cenowymi na email oraz na azair i czekaj na fajne ceny, ja generalnie odpuszczam bo sie pogubilem czego ty szukasz (co do easyjet poczytaj tu jak działa patent praski, krakowski)
Góra
 PM off  
      
#7 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:42 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3597
srebrny
140 zł to bardzo dobra cena jak na ten kierunek. Ja bym brał i nie czekał na większe promocje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:43 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 119
Zbanowany
Chodziło mi o promocje. Może ktoś zaobserwował loty sprzed roku temu. Kiedy można spodziewać sie? Muszę zabukować bilety w sierpniu. Jak na razie rozsądną opcją wydaje się lot Wrocław- Barcelona.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:46 

Waniliacynamon napisał(a):
Chodziło mi o promocje. Może ktoś zaobserwował loty sprzed roku temu. Kiedy można spodziewać sie? Muszę zabukować bilety w sierpniu. Jak na razie rozsądną opcją wydaje się lot Wrocław- Barcelona.

Zapewne Wrocław - Girona koło Barcelony
Góra
 PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:52 

Rejestracja: 08 Lip 2014
Posty: 119
Zbanowany
No trudno! Zawsze można zwiedzać okoliczne miasteczka i Barcelonę ; ) I tak taniej wychodzi niż dojazd z Beauvais do Paryża.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 10 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group