Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Lip 2014 17:39 

Rejestracja: 25 Kwi 2014
Posty: 4
Skąd
  • Katowice/ ale mogą być inne polskie miasta

Dokąd
  • Tbilisi/ ale mogą być inne gruzińskie miasta

Data wylotu
  • 12.11.2014

Data powrotu
  • 18.11.2014

Długość pobytu
  • 3-7 dni

Bagaż
  • Bagaż podręczny

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • LOT Warszawa-Tbilisi 12 listopada - powrót 18 listopada ok.870zł

Dodatkowe informacje
  • Witam serdecznie. Szukam taniego lotu do Gruzji. Wyjazd musiałby odbyć się przed 14 listopada, natomiast powrót elastycznie od 3 do 7 dni później. Kiedyś widziałem już kilkukrotnie tanie oferty lotu do Gruzji (Kutaisi czy Batumi) za ok. 300zł. Czy możliwe, że zdarzy się jeszcze taka oferta?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast Urlop na wyspie Kos: all inclusive w 4* hotelu od 2134 PLN. Wyloty z 4 miast
Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel Wyspa Penang na 10 dni za 3969 PLN. Loty z 3 miast + 4* hotel
#2 PostWysłany: 22 Lip 2014 17:08 

Rejestracja: 25 Kwi 2014
Posty: 4
Znalazłem lot z Kutaisi do Warszawy 19 listopada za 74zł. Niestety nie ma odpowiadającego mi lotu z Polski do Gruzji (wszystkie te tanie loty przed 10 listopada, a mi pasuje po 10 listopada) Jak sądzicie, warto zaryzykować kupując ten bilet za 74zł i liczyć, że znajdzie się jeszcze jakaś tania opcja wylotu z Polski po 10 listopada, ale przed 14? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Lip 2014 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Weź po uwagę, że to okolice długiego weekendu, a to zmniejsza (ale oczywiście nie przekreśla całkowicie) szanse na tanie bilety. A coś takiego z Katowic i powrót, który Ty znalazłeś, nie urządza Cie? Masz 5 dni na miejscu.
Załącznik:
ktw-kut.png
ktw-kut.png [ 9.67 KiB | Obejrzany 687 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
Monty lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:38 

Rejestracja: 25 Kwi 2014
Posty: 4
Widziałem tą opcję. Niestety nie pasuje bo najpóźniej 14 listopada muszę być w Tbilisi
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 23 Lip 2014 11:44 

Ja uważam że trzeba cierpliwie czekać i sukcesywnie sprawdzać ceny bo to listopad (prześledz oferty ze strony głównej gdzieś od września 2013r jak wyglądała oferta wizzair i ceny w listopadzie)
Góra
 PM off
Monty lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 27 Lip 2014 05:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Zmiana rozkładu: w zimowym nie ma połączenia z Katowic, a z W-wy jest tylko w niedziele.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group