Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Mar 2014 16:18 

Rejestracja: 22 Sty 2014
Posty: 833
Nigdy nie zdarzyło mi się być w hostelu, w którym w pokoju wieloosobowym nie ma żadnych szafek na bagaż (przynajmniej nie jest o tym wspomniane na bookingu, a żadnej informacji nie ma). Macie jakieś sprawdzone rozwiązanie, co w takim wypadku zrobić z bagażem? W recepcji nie będą robić problemów z przechowaniem? A może zdać się na uczciwość współtowarzyszy podróży? :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN All inclusive na Fuerteventurze: tygodniowy wypoczynek z Warszawy za 2760 PLN
Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN Na ferie i nie tylko: loty British Airways do Kuala Lumpur z Warszawy za 2581 PLN
#2 PostWysłany: 30 Mar 2014 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Wszystko zależy od tego, jaki się ma bagaż. Mi wiele razy zdarzyło się tak nocować, mimo że zwracam uwagę na opisy i komentarze - właśnie na dostępność czegokolwiek do przechowania bagażu. Jeżeli mam plecak to oznacza, że raczej mam w nim głównie ciuchy i kosmetyki, resztę biorę ze sobą. W nocy torebkę z rzeczami 'wartościowymi' trzymam na łóżku (przy głowie, sic! tak śpię i nie zrzucam :lol: ), tyle. Jak mam większy bagaż to zamykam na kłódkę. Nigdy nic złego mi się nie zdarzyło. Dodam tylko, że śpię głównie w damskich pokojach ;)
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Mar 2014 17:37 

Rejestracja: 07 Sty 2013
Posty: 97
Zbanowany
Czyli pozostaje wybierac damskie pokoje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 19 Kwi 2014 00:53 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 54
Zbanowany
Z moich obserwacji wynika, ze kradzieze to ostatnia rzecz o ktorej mysla ludzie nocujacy w wieloosobowych pokojach, a czesto wybieram najtansze opcje, bywa, ze z samymi facetami.
Sa tacy, co zostawiaja laptopy na lozkach i wychodza na zwiedzanie...
Co nie zmienia faktu, ze ja zawsze wszystko sobie chowam.
Raz trafilam na zakrapianych rodakow... skarpetami tez zajezdzalo, ale byli bardzo mili.
Dziewczyna, ktora sie wprowadzila, nie wytrzymala i sie od razu wyniosla. Robili obore, ale juz lepiej wsrod swoich niz wsrod zupelnie obcych. :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Kwi 2014 23:37 

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 151
często nocowałam w takich pokojach i jeszcze (na szczęście) mnie nie okradli ;) bagaż zazwyczaj wsuwam pod łóżko, wartościowe rzeczy chowam do torebki z którą śpię ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Kwi 2014 14:51 

Rejestracja: 04 Maj 2013
Posty: 79
A czy da się w takich wieloosobowych pokojach wyspać? Bo mam na oku tanią opcję noclegu właśnie w wieloosobowym pokoju w Krakowie, ale zależałoby mi na tym, żeby następnego dnia być w miarę przytomnym i nie wiem czy się decydować na tą opcję?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Maj 2014 09:58 

Rejestracja: 02 Sty 2014
Posty: 109
zależy od Twojej tolerancji np. na chrapanie;)

z moich, dosyć skromnych doświadczeń z takich miejsc - jak jest impreza to raczej nie w pokoju lecz w innej części hostelu na to przeznaczonej lub ludzie idą "na miasto".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 13 Maj 2014 15:23 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 54
Zbanowany
Na bardzo duzo noclegow w salach wieloosobowych, tylko raz trafil mi sie chlopak, ktory przerazliwie chrapal.
Podeszlam i go szturchnelam, a ten sie tak zerwal "trzymajac za serce", ze nawet ja sie zatrwozylam.

I wbrew pozorom dobrze jest wybierac pokoje z jak najwieksza iloscia lozek, bo ludzie wlasnie mysla, ze takie sa najgorsze, wiec w rezultacie one sa czesto najmniej zatloczone, sa przestronne i maja okna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 14 Maj 2014 11:29 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 459
Loty: 86
Kilometry: 126 541
krepso napisał(a):
I wbrew pozorom dobrze jest wybierac pokoje z jak najwieksza iloscia lozek, bo ludzie wlasnie mysla, ze takie sa najgorsze, wiec w rezultacie one sa czesto najmniej zatloczone, sa przestronne i maja okna.


I co rownie wazne - sa najtansze :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group