Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 28 Sie 2015 13:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
Za kilka dni w ofercie Raiffeisen Polbank pojawi się nowe konto oszczędnościowe. Wszyscy obecni klienci banku, jak również potencjalni nowi klienci mogą wypełnić specjalny formularz/ankietę oferty specjalnej, dzięki której zagwarantują sobie podwójne odsetki od wypracowanych zysków do końca tego roku. Aktualnie zamiast 2% zarobimy rewelacyjne 4% w skali roku - i to bez ograniczeń kwotowych!
Uwaga: Oprocentowanie zależne jest od stopy referencyjnej, co oznacza, że jeśli NBP zmieni stopy procentowe to oprocentowanie pójdzie odpowiednio w górę/w dół.

Warunek jaki należy spełniać co miesiąc to wpłacenie/przelanie min. 1 zł na konto oszczędnościowe oraz "niewyciąganie" tych środków. Chodzi o to, że to konto celowe i bank wynagrodzi nas za dążenie do celu :-)

Dodatkowo osoby, które podczas wypełniania ankiety podadzą najoryginalniejsze powody zgarną 500 zł nagrody :)

Oferta jest więc świetna zwłaszcza dla osób, które szukają dobrego miejsca na ulokowanie kilkudziesięciu czy kilkuset tysięcy złotych. Nigdzie nie zgarniecie więcej na tak długo i bez ryzyka (no dobra, od wczoraj w Open Finance daje 4,5% do 50 tys. zł, na 2 miesiące ale konieczna wizyta w oddziale).
Dokładne prześwietlenie promocji pod tym adresem.
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 28 Sie 2015 14:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
właśnie nosiłem się z zamiarem zamknięcia u nich konta po zgarnięciu ostatniego bonusu z Comperii- chyba jednak warto poczekać z zamknięciem:D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 28 Sie 2015 18:00 

Rejestracja: 09 Sie 2015
Posty: 15
też nachodziła mnie taka chęć :D


Ostatnio edytowany przez Washington, 03 Wrz 2015 09:44, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
Mareckipl uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 28 Sie 2015 20:30 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 165
Gdyby nie to że Comperia nadal nie wypłaciła premii 10% za członkostwo w ich klubie to pewnie konto już by poleciało a tak może z tej promocji nowej jeszcze skorzystam ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 03 Wrz 2015 09:00 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Blackall napisał(a):
Uwaga: Oprocentowanie zależne jest od stopy referencyjnej, co oznacza, że jeśli NBP zmieni stopy procentowe to oprocentowanie pójdzie odpowiednio w górę/w dół.


Rada Polityki Pieniężnej na posiedzeniu w dniu 2 września br. pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, referencyjna stopa procentowa NBP wynosić będzie nadal 1,50 proc. w skali rocznej. Wg wszelakiej maści analityków zmiany stóp mogą być dokonane najwcześniej na początku ub.r. Czyli, raczej, do końca promocji 4%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Wrz 2015 19:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
krzychfra napisał(a):
Blackall napisał(a):
Uwaga: Oprocentowanie zależne jest od stopy referencyjnej, co oznacza, że jeśli NBP zmieni stopy procentowe to oprocentowanie pójdzie odpowiednio w górę/w dół.


Rada Polityki Pieniężnej na posiedzeniu w dniu 2 września br. pozostawiła stopy procentowe na niezmienionym poziomie, referencyjna stopa procentowa NBP wynosić będzie nadal 1,50 proc. w skali rocznej. Wg wszelakiej maści analityków zmiany stóp mogą być dokonane najwcześniej na początku ub.r. Czyli, raczej, do końca promocji 4%.

chyba na początku przyszłego, a nie ub[iegłego] roku :-)

zgadza się, jest spora szansa na stabilne 4%. Trzeba tylko pamiętać, że we wrześniu będzie niestety 3% (bo nie ma wtedy opcji zgarnięcia bonusowych 0,5% * 2). Inna sprawa, że nawet 3% to i tak sporo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Wrz 2015 19:14 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Jasne, że przyszłego. Tak z rozpędu wyszło :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 07 Wrz 2015 14:54 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
Można już zakładać, ale poprzez system bankowości internetowej nie. Pozostaje opcja kuriera lub wizyta w oddziale.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 07 Wrz 2015 14:58 

Rejestracja: 26 Mar 2014
Posty: 506
Loty: 126
Kilometry: 313 278
srebrny
skąd to wiesz, ja nie dostałem żadnego maila/info
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 07 Wrz 2015 15:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Wniosek jest widoczy po zalogowaniu, wielu osobom wywala błąd jeszcze wiec pewnie jak poprawią roześlą maile. Co nie zmienia faktu że ten kurier pewnie wiekszość osób w tym mnie zniechęci.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 07 Wrz 2015 15:19 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
semizkum napisał(a):
skąd to wiesz, ja nie dostałem żadnego maila/info

Kolega powyżej wyjaśnił, a ja już założyłem w oddziale - blisko mam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 08 Wrz 2015 09:01 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
krzychfra napisał(a):
Można już zakładać, ale poprzez system bankowości internetowej nie. Pozostaje opcja kuriera lub wizyta w oddziale.

Trzeba się przyzwyczaić, że ten bank ma ciągle jakieś babole. U mnie w ogóle nie było mowy o kurierze, od początku miałem wniosek o konto wymarzony cel (sprawdzałem 7go przed południem) bez dopisku kurier. Nawet zacząłem wypełniać, ale na kolejnej stronie miałem w jednym miejscu konto wymarzony cel a w innym (na tej samej stronie) jakieś inne konto. Zrezygnowałem i dziś wypełniłem wniosek, który wydawał się nie mieć już błędów.

Wniosek podpisałem sms-em i dostałem dokumenty na maila (regulamin, TOiP, wzory Umów/Potwierdzeń otwarcia konta, wzór Formularza odstąpienia od umowy konta). Konto ma być otwarte w ciągu 48h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 08 Wrz 2015 10:25 

Rejestracja: 03 Wrz 2014
Posty: 425
niebieski
Jestem także zainteresowana tym kontem 4% . Mógłby ktoś z Was podać więcej info na ten temat bądź link do oferty? Mam oddział banku w swoim mieście więc mogłabym pójść już dziś i sfinalizować sprawę
Z góry dziękuję
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 08 Wrz 2015 11:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja cały czas maila nie otrzymałem a w bankowości mam kuriera;

Załączniki:
WNIOKS.jpg
WNIOKS.jpg [ 7.4 KiB | Obejrzany 5135 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 08 Wrz 2015 11:23 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
yaris21 napisał(a):
Jestem także zainteresowana tym kontem 4% . Mógłby ktoś z Was podać więcej info na ten temat bądź link do oferty? Mam oddział banku w swoim mieście więc mogłabym pójść już dziś i sfinalizować sprawę
Z góry dziękuję

Proszę: http://raiffeisenpolbank.com/klienci-in ... arzony-cel

-- 08 Wrz 2015 11:51 --

tabo89 napisał(a):
Ja cały czas maila nie otrzymałem a w bankowości mam kuriera;

Wczoraj tez tak miałem, dlatego wybrałem się do oddziału. Dziś już nie mam kuriera przy tej opcji, tylko mozliwość podpisania elektronicznie. Nie wiem, może w oddziale wczoraj coś uzupełnili?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 08 Wrz 2015 12:07 

Rejestracja: 07 Maj 2015
Posty: 171
Loty: 12
Kilometry: 31 528
yaris21 napisał(a):
Jestem także zainteresowana tym kontem 4% .


To do końca nie jest pewne, że będzie 4%. Dwa - już nie masz szans, jeżeli się nie mylę - bo żeby mieć '4%' - trzeba było wypełnić ankietę do 6go września. Teraz może być 2% maks.

Oprocentowanie konta jest obliczane ze wzoru: (stopa NBP + 0.5*) x 2**

stopa NBP - obecnie 1.5% i duża szansa, że się do końca roku nie zmieni
* - 0.5 - o tyle jest podwyższane oprocentowanie, jeżeli co miesiąc dopłacisz coś i nie wypłacisz nic z konta
** - bonus dla tych co wypełnili ankietę do 6go września.

Chyba, że jeszcze ankieta działa i można się załapać na 2x większe oprocentowanie, inaczej będziesz miała 2% tylko (we wrześniu 1.5%, a od października 2%). Ci co wypełnili ankietę, będą mieli 3% we wrześniu i 4% od października. Oczywiście jeżeli nie zmienią się stopy NBP.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 08 Wrz 2015 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Z innego forum:
Cytuj:
Dzwoniłam dziś na infolinie z pytaniem, czy jeżeli posiadam już u nich konto osobiste i w zakładce wnioski jest możliwość zawnioskowania o założenie konta oszczędnościowego „Konto Wymarzony Cel”. Nie. Nie mogę takiego wniosku złożyć, muszę poczekać na maila i postępować według tam opisanej procedury, inaczej nie spełnię regulaminu promocji. Podobno maila mają być dzisiaj wysyłane.

Także polecam wstrzymać konie i cierpliwości, czas jest i tak do końca września.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 08 Wrz 2015 12:55 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Jest to opisane w regulaminie promocji:
"w terminie od 7 września 2015 r. do 30 września 2015 r. włącznie, złoży oświadczenie o
zamiarze zawarcia umowy o Konto Wymarzony Cel, zgodnie z instrukcją podaną w
wiadomości elektronicznej przesłanej do Uczestnika na podany w formularzu adres e-mail
i umowa ta zostanie skutecznie zawarta"


Ale tak sobie kombinuję ;)

Nic nie stoi na przeszkodzie by założyć teraz konto w banku, wpłacić pieniądze niech już pracują, a gdy przyjdzie mail - założyć drugie konto. Bowiem:

"W przypadku, gdy Uczestnik posiada więcej niż jedno Konto Wymarzony Cel, dodatkowe
odsetki zostaną wypłacone na Konto Wymarzony Cel, na którym wartość odsetek wypłacona w
2015 r. była największa"

Czyli w tym przypadku konto które założyliśmy w banku, to drugie posłuży nam tylko do spełnienia warunków promocji :)

Ktoś dostrzega lukę w tym rozumowaniu?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 08 Wrz 2015 13:02 

Rejestracja: 24 Lut 2012
Posty: 1185
Loty: 131
Kilometry: 272 438
niebieski
Uczestnikiem promocji jest ktoś kto m.in. "....złoży oświadczenie o zamiarze zawarcia umowy o Konto Wymarzony Cel, zgodnie z instrukcją podaną w wiadomości elektronicznej przesłanej do Uczestnika na podany w formularzu adres e mail...'

Moim zdaniem luka w rozumowaniu jest taka, że mogą Ci policzyć odsetki ale bez tej promocyjnej stawki x2. Przytoczony przez ciebie warunek wskazuje tylko na który rachunek będą wypłacone odsetki ale nic nie mówi o tym, że będą ne promocyjne (czyli 4 a nie 2%).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 08 Wrz 2015 13:06 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
O ile komuś, kto już założył owo konto nie zapomną wysłać maila... Ale i wówczas lepiej chyba zamknąć konto otwarte teraz i otworzyć nowe, wg tajemniczych "instrukcji".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 96 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group