Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Sie 2014 16:03 

Rejestracja: 29 Sie 2014
Posty: 2
Witam wszystkich,

jako że jestem tu nowa, i nie wiem w którym momencie szukać najlepszych ofert i na jakich portalach ich szukać, chciałabym prosić o radę.

Poszukuję oferty w okresie 18maja-3czerwca, kierunek coś cieszącego oczy za nieduże pieniądze :)
Najbardziej chcielibyśmy się zmieścić w 10tys za dwie osoby.
Kierunek: Seszele, Malediwy, Mauritius, Barbados, Madera, Phuket, Dominikana, Teneryfa, Bali i inne ładne miejsca warte zobaczenia

Co polecacie? Kiedy szukać? Na jakich stronach?

Z góry dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 29 Sie 2014 18:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Przejrzyj oferty na flipo (http://www.flipo.pl/kalendarze), gdzie jest już trochę dostępnych opcji na maj '15, m.in. Seszele.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Sie 2014 19:15 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2063
złoty
Loty już możesz zacząć powoli szukać (polecam Flipo jw.), na noclegi jeszcze trochę za wcześnie.

BTW. Jeżeli chcielibyście jakąś sesję foto to się polecam, w maju będę na Bali :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 29 Sie 2014 19:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Masz dużo czasu. Moja rada - zapisz się na newsletter F4F i na 100% coś znajdziesz :) Pod warunkiem, że wcześniej będziesz przygotowana finansowo na to, żeby kupić lot od razu - bez marudzenia i długich narad. Dlatego już teraz poczytaj sobie o miejscach które wymieniłaś i ustal kolejność. Jak już kupisz lot to będziesz się rozglądać za noclegami. W tym też pewnie pomoże Ci forum:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Sie 2014 20:25 

Rejestracja: 29 Sie 2014
Posty: 2
a orientujecie się jaka cena jest standardowa dla tych kierunków? Bo nie wiem, którą uznać za okazyjną <naprawdę jestem zielona w tym temacie :( >
np. na Seszele, to jaka cena jest standardowa za bilet?

Najlepiej z lotniska w Poznaniu, ale może być też Gdańsk, Wrocław, Warszawa, Berlin jeśli będzie dużo taniej...

Z góry dziękuję za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Sie 2014 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
Marysiu - jak umieszczą na głównej to znaczy, że cena jest bardzo dobra. Jak dopiszą, ze hit to znaczy, ze hit :D Trudno powiedzieć jakie są ceny regularne bo to zależy od wielu czynników.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Sie 2014 20:32 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 35
marysia56 napisał(a):
a orientujecie się jaka cena jest standardowa dla tych kierunków? Bo nie wiem, którą uznać za okazyjną <naprawdę jestem zielona w tym temacie :( >
np. na Seszele, to jaka cena jest standardowa za bilet?

Najlepiej z lotniska w Poznaniu, ale może być też Gdańsk, Wrocław, Warszawa, Berlin jeśli będzie dużo taniej...

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Warszawa - Phuket od 2000-2800 zł

Najtaniej jest Lot Do Bangkok i potem Airasia za około 200 zł do Phuket,
A lot z Warszawa do Bangkok kosztuje od 1800 - 2200 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group