Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Sty 2015 13:35 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 2
Witam!
Mam problem. Mianowicie, chcę lecieć do Włoch (Mediolan lub Turyn) 7.02.2015r, ale niestety loty są rano, a potrzebuję wylecieć później.
Sprawdzam połączenia do innych miast, ale nie wiem, gdzie szukać później połączeń do Turynu, autokar/pociąg itp.
Ma ktoś jakieś stronki, gdzie mogę to sprawdzić?

Pozdrawiam! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
 Temat postu: Re: Podóż do Włoch
#2 PostWysłany: 27 Sty 2015 13:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Wrz 2013
Posty: 143
spróbuj pociąg

www.trenitalia.com
_________________
Życie jest za krótkie, aby odkładać wszystko na później...

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podóż do Włoch
#3 PostWysłany: 27 Sty 2015 13:58 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
WizzAir Katowice 19:35 - Bergamo 21:25

Dalej tak jak już poprzednik pisał Trenitalia. 22:02 wyjazd z Bergamo, przesiadka w Mediolanie, o 01:10 w Turynie.

P.S. Wszystko to co podałem jest na forum i w Google. Trochę inwencji... :-)
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Podóż do Włoch
#4 PostWysłany: 28 Sty 2015 02:30 

Rejestracja: 27 Sty 2015
Posty: 2
Dziękuję Wam bardzo, ale właśnie problem tkwi w tym, że muszę być w Turynie najpóźniej o 20:20, a z Polski nie dam rady wylecieć wcześniej, jak o 16tej. :(

-- 28 Sty 2015 01:32 --

Wiem, że jest to wszystko w necie, bo spędzam na tych stronach dnie i noce, ale miałam cichą nadzieję, że ktoś tutaj zna jakieś tajemne sztuczki i mi pomoże. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Podóż do Włoch
#5 PostWysłany: 28 Sty 2015 08:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
To jak masz takie sztywne wymagania, raczej musisz się przygotować na duży wydatek.

Załączniki:
krk_trn.png
krk_trn.png [ 39.14 KiB | Obejrzany 685 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 28 Sty 2015 17:02 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
Przenoszę do niniejszego działu i zamykam. Jesli potrzebne jeszcze jakies doprecyzowanie, zobacz regulamin i poradnik i napisz nowy post wg tam zawartych wskazówek.
dzięki
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group