Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lis 2012 14:32 

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 2
Cześć!

Mam mały problem z kupowaniem biletów online w Pegasus Airlines. Jest nim numer telefonu, a dokładniej jego format.

Pole z numerem jest obowiązkowe, problem w tym, że ma za dużo miejsca. Dzieli się na trzy częśći - pierwsza z kierunkowym, druga z miejscem na cztery cyfry oraz trzecia z miejscem na osiem cyfr. Jak to zapisać? Mam zwykły polski numer komórkowy, dajmy na to, że zaczyna się od 513.

Z góry dziękuję!


Ostatnio edytowany przez Gregggor, 22 Cze 2014 20:38, edytowano w sumie 1 raz
łączone tematy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato Loty na Wyspy Owcze z 2 miast od 1107 PLN. Dużo terminów, również na lato
Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament Wakacje w Chorwacji za 977 PLN. Loty z Katowic do Puli + apartament
#2 PostWysłany: 15 Lis 2012 15:06 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 57
Wpisz coś dowolnego
po co im Twój numer :)

Ja wpisałem dowolne liczby i nie robiło różnicy
Bilet przyszedł
_________________
Ania i Marcin, pozdrawiamy. Nasza galeria zdjęć na flickr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Lis 2012 15:12 

Rejestracja: 15 Lis 2012
Posty: 2
A bilet przyjdzie na maila?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Lis 2012 20:59 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 54
Zbanowany
A opcja wykupu numeru siedzenia to kwestia priorytowego wejscia na poklad?
Bo bez zaznaczenia przechodzi sie dalej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 19 Lis 2012 13:25 

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 87
Nie trzeba wybierać żadnego miejsca, to zwykła próba naciągnięcia. :)

Uważajcie jeszcze na jedną rzecz - ubezpieczenie. Ja niestety dałem się naciągnąć, a było to tak, że robiłem rezerwację w angielski wersji strony, ale z walutą lir turecki. Na końcu przełączyłem na euro i przeszedłem do płatności. Niestety okazało się, że przy zmianie waluty automatycznie zaznacza się ubezpieczenie czego nie zauważyłem. Kosztowało mnie ta chwila nie uwagi coś koło 10 EUR.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 27 Gru 2013 17:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 6
Witam,
bardzo pilnie potrzebuje dokonać płatności za bilet liniami Pegasus, jednak odrzuca mi płatności dwoma kartami kredytowymi, które posiadam, możliwe że potrzebna jest jakaś opcja autoryzacji 3D sequrity, czy ktoś mógłby mi coś poradzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 27 Gru 2013 17:30 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Sty 2011
Posty: 7799
Nie wiem czemu Ci odrzuca ale ja placilem zwykla debetowka, bez 3D, bez problemow

Wysłane z mojego LG-E460 przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Gru 2013 22:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Gru 2013
Posty: 157
Ja płaciłem w zeszłym roku dobre kilka razy zwykła karta debetowa mastercard z Alior Sync i nie było problemów.


Sent from my iPad using Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Gru 2013 23:13 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
A może masz blokadę kwotową dla dziennej lub jednorazowej transakcji?Zadzwoń na infolinię swojego banku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 29 Gru 2013 02:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 853
Loty: 249
Kilometry: 471 990
niebieski
Placilem zwykla kredytowka z mbanku bez problemow przeszla :) Sprawdz moze limity na karcie ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: PEGASUS
#11 PostWysłany: 22 Cze 2014 20:30 

Rejestracja: 12 Maj 2014
Posty: 1
Witam,
od 2 dni probuje kupic bilety praga-istambul RT, jednak gdy przychodzi do platnosci na stronie pegasusa, caly czas pojawia się jakiś blad lub odzuca moja platnosc, chociaż probuwalem i przelewu, i platnosci karta (debit Mastercard). W poscie na stronie glownej była informacja ze kazda karta mozna kupic te bilety przez internet. Czy jednak jest inaczej? lub czy moglby ktoś pomoc z kupnem tych biletow? z góry dzięki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 26 Cze 2014 18:46 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 54
Zbanowany
Turcy cos kombinuja.
Ja mialam problemy z platnoscia w tureckiej linii, kiedy przebywalam po greckiej stronie Nikozji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 07 Lip 2014 17:56 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
Próbuje od wczoraj kupić bilety na stronie pegasusa (dokładnie interesuje mnie trasa Bishkek-osh), nigdy nie miałem z tym żadnych problemów. Dochodzę do momentu gdzie podaję się swoje dane, ale po wpisaniu ich nie da się przejść do płatności. Próbowałem już na kilku przeglądarkach i komputerach. Może ktoś sprawdzić czy ma tak samo, ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść czy po prostu jest to jakiś błąd na stronie?

Image
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 07 Lip 2014 18:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Na innych kierunkach działa, więc nie wiem o co chodzi...

Inna sprawa - sprawdźcie wartości przy różnych walutach.
Mi na trasie do Teheranu wychodzi za dwa bilety 460USD lub 357EUR. Przy przeliczeniu wg kantorowego kursu to jest 80zł!
W GBP jest jeszcze drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 07 Lip 2014 18:52 

Rejestracja: 10 Mar 2011
Posty: 348
Loty: 183
Kilometry: 340 201
niebieski
u mnie nawet na innych kierunkach nie da się dojść do płatności :/
_________________
http://podrozenaluzie.net/ - Birma, Kirgistan, Iran, Maroko, Tajwan, Izrael, Jordania, samolotem dookoła świata.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 10 Lip 2014 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2013
Posty: 475
Loty: 93
Kilometry: 149 830
niebieski
Kupowałem wczoraj bilety w Pegasusie.
Lwów - Teheran przez Stambuł.
Płatności:
- karta dolarowa Alior Banku (wydawana od ręki w placówkach do kont dolarowych) - nie zadziałała (ale ona z założenia nie działa w płatnościach internetowych).
- karta EURO z kantoru Alior Banku - zadziałała bez problemu.
Również bez problemu poszedł proces zamawiania. Wszystko normalnie mi się wyświetlało i żadne ubezpieczenia mi się nie doliczyły.
Windows7 + firefox. Nie wiem z czego wasze problemy mogłyby wynikać.

Swoją drogą. Jeśli ktoś ma kartę kantoru Aliorowego w np. EURO, a płatność wybrał w USD - kwotę przeliczą przez PLNy (dwukrotne przewalutowanie USD->PLN->EUR - kurs mastercard + złodziejski kurs bankowy).
Oczywiste dość, ale lepiej napisać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 30 Lip 2014 12:52 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 7
Właśnie zarezerwowałam bilety do Stambułu płacąc zwykłą kartą Alior Sync (teraz T-Mobile)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 31 Lip 2014 09:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
Pegasus to całkiem przyzwoita linia lotnicza. Dwa razy z nimi leciałem, 14.11. lecę z Ankary do Stambułu i zdecydowałem się na nich dlatego, że można w wyższej taryfie nadać bagaż 20kg (za 65TRY; dokładnie o tej samej godzinie operuje TK za 69TRY ale z bagażem tylko 15kg).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 21 Maj 2017 10:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Paź 2015
Posty: 514
Loty: 57
Kilometry: 106 100
niebieski
Na ich stronie w zakładce "contact us" można do nich napisać, mi szybko odpisali, nie wiem jak przy niedzieli, ale oni to chyba niedzieli nie świętują :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 06 Mar 2019 21:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Sty 2017
Posty: 2131
platynowy
Wie może ktoś gdzie(w jakiej formie) powinno być potwierdzenie kupionego posiłku na lot?
Przy płatności za posiłek wyskoczył błąd 3D-secure ale 6 USD zeszło i na chwilę obecną raczej nie mam ani jedzenia ani kasy( ;
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group