Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Lip 2014 13:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 22
Loty: 56
Kilometry: 121 363
Heloł !
lecę w październiku na kilka dni (3-7) gdzieś gdzie ciepło i można sie poczilować , coś zobaczyć i sie pobawić ! Niestety moi znajomi są troche leniwi. Nie podzielają mojego zainteresowania tańszymi podróżami " na własną rękę" gdzie trzeba troszke się potrudzić i zrezygnować z eleganckiej wygody. Ja jednak uważam, że szkoda życia na siedzenie w domu, zwiedzanie galerii handlowych i wydawanie pieniędzy na zbedne zazwyczaj przedmioty i raz w roku gubego hajsu na wakacje w pieknym hotelu. Szukam więc kogoś ( płeć bez róznicy) kto podziela moje zdanie i ma ochote pogrzać się troche jesienią w ciepłym klimacie i zbudować ciekawe wspomnienia.

Docelowa destynacja na pewno gdzieś z dostepem do morza/oceanu : Kanary, Grecja , Hiszpania, Madera. Nie wykluczaj jednak innych ciekawych krajów jeżeli znajdzie sie coś ciekawego.

Nocleg albo ogarne przez couchsurfing.org albo jakis hostel / kwaterka prywatna itp .
obecnie jest sporo lotów na październik w całkiem dobrych cenach, chcę wiec max do końca tygodnia coś zabukować.
Leć ze mną! Gwarantuję, że jest to doskonały wybór:D
Nie znamy się ale jest czas aby się poznać.
i jak to mówiła Marilyn Monroe : kto nie ryzykuje, nie pije szampana :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 20 Lip 2014 15:13 

Rejestracja: 20 Lip 2014
Posty: 2
Hej, napisz cos więcej. Ile masz lat, skąd chcesz lecieć, ile w sumie chcesz wydac na wyjazd?
Ja mam na imię Ewelina, mam 27 lat. Chętnie się gdzieś wybiorę na krótki wypad. Termin i warunki wyjazdu mi pasują i wstępnie chętnie dotrzymam ci towarzystwa.
Odp na ewelina.garasz@gmail.com
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 20 Lip 2014 17:44 

Rejestracja: 11 Cze 2014
Posty: 31
Loty: 4
Kilometry: 6 882
Cześć Wam , ja z chęcią bym dołączył i pojechał w jakieś fajne miejsce w pażdzierniku. Jestem z Poznania i mam 23 lata.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 21 Lip 2014 08:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 22
Loty: 56
Kilometry: 121 363
Przepraszam, pisałam na szybko i zapomniałam sie w ogole przedstawić.
Jestem Ania. W październiku kończę 25 lat i z tego tez powodu zapragnęłam gdzieś odpocząć i jednocześnie troche sie wyszaleć.
Jak napisałam wyżej zdecydowanie chce wyciągnąć z życia jak najwiecej sie da. Uwielbiam wiec spontaniczne szalone czasem troche ryzykowne akcje;) nie jestem francuskim pieskiem ktory musi mieć wszysyko ładnie pięknie podane pod nos . Lubie sie potrudzic, spiąć pośladki ale osiągnąć założony cel :)
Ok cos o podróży
Mieszkam w wwA ale jak znajdzie sie fajny lot z innego miasta to nie ma problemu :)
Ile wydać ? Jak najmniej
Lot zakładam max do 400 zł
Nocleg do 60 zł za dobę chociaż mozna wyrwać i za 35 zł albo za free na couchaurfing. Lubię zwiedzać miejsca nieznane turystom, klimatyczne , niszowe takie które znajduje sie przypadkiem w jakimś mieście albo która poleca mi tubylcy. Lubię tez polezec troche na płazy do góry tylevzkiem i isc wieczorem poznawać miasto nocą :) to chyba tyle :)
Mój mail a.szczepanska89@gmail.com



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Lip 2014 16:47 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 66
Kraków - Alicante 27-31.10 (poniedziałek-piątek) za 287 PLN.
dostępnych 7 miejsc za tę kwotę.

Moja propozycja na tą podróż, znaleziona na forum:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Lip 2014 20:40 

Rejestracja: 24 Lip 2014
Posty: 60
hej hej ja tez moge sie pisac na jakis wypad, miejsce cel obojetny aby bylo ciekawie i tanio, ja moge nawet i pod namiotem spac wiec pisz jak cos jesli znajdziesz ciekawy kierunek, jestem z mazur - elk ale do wawy zawsze mozna jakos dotrzec, w pazdzierniku tez mam urodzinki 23 :) koncze 32 l :) Rafal
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lip 2014 16:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 22
Loty: 56
Kilometry: 121 363
Lecimy Wawa Barcelona 13-16.10 - może sa jeszcze bilety




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group