Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 06 Mar 2013 11:29 

Rejestracja: 04 Cze 2012
Posty: 4253
Loty: 416
Kilometry: 938 579
złoty
ja zbieram kartki :) jedno pudelko juz mam pełne, zaraz zaczne następne :D zaczęłam zbierać w 1992 podczas pierwszej wycieczki do Niemiec i Holandii :)

dla mamy przywożę kieliszki - moja siostra też, więc ma juz niezłą kolekcję :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez maxima, 06 Mar 2013 11:39, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#62 PostWysłany: 06 Mar 2013 11:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 2172
srebrny
Zbieram kieliszki z kazdej wyprawy, co stwarza spory problem w krajach Arabskich ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 06 Mar 2013 14:23 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 42
Loty: 1
Kilometry: 725
ja bardzo długo myślałem co zbierać, wiele podróży minęło, a w sumie dopiero teraz wpadłem na dość fajny pomysł, który zobaczyłem u znajomej w biurze. Mianowicie w szklanych wazonach piasek z plaży z danego kraju, jeżeli takową ma:)
Do tego chyba zdjęcia będą najlepszą pamiątką, a nie jakieś bzdety co kurzą się na szafce.
_________________
Relacja z Indii 2013 - http://gotujebochce.blogspot.com/p/indie-2013.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 07 Mar 2013 12:52 

Rejestracja: 26 Cze 2011
Posty: 19
Ja oprócz magnesów i zdjęć po każdym większym wyjeździe robię dla siebie relację dzień po dniu na travelpod. Po paru miesiącach wspomnienia uciekają z głowy a tutaj mogę zapisać najciekawsze chwile z każdej wyprawy załączając kilka zdjęć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 04 Sie 2013 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Mar 2012
Posty: 392
niebieski
niedaleko.blisko napisał(a):
A ja ostatnio wpładłam na trochę inny pomysł. Ponieważ zdjęć mam mnóstwo i leżą całe sterty to kupiłam sobie kawałek ozdobnej blachy i z każdej podróży wybrałam po jednym najładniejszym zdjęciu i dałam do zrobienia fotomagnesy - wyszło to na prawdę ładnie . Przypinam je na tym metalu który wisi na ścianie i znajomi chętnie oglądają . Robiłam to w firmie xxx i tam tez miły Pan dopisał mi pod zdjęciem miejsce i date podrozy :) POLECAM ! A cenowo nie wychodzi dużo drożej niż wywołanie fotki na standardowym formacie bo mniej więcej za 1,50 można mieć fotomagnes .


Przy powyższym poście powinien być dopisek "zawiera lokowanie produktu".



edit: usunalem link z cytatu. uzytkownik zbanowany. koncentrator.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 04 Sie 2013 21:59 

Rejestracja: 25 Sty 2012
Posty: 33
Moja mama kolekcjonuje dzwoneczki z nazwami miejscowości, zaczęło się niewinnie a teraz wszyscy znajomi i rodzina przywożą, razem już około 150-200 sztuk z całego świata, także z każdej podróży staram się przywieść jak najbardziej oryginalny :) mogą być porcelanowe, gliniane, metalowe, ważne żeby miały nazwę miejscowości :)
z oryginalnych pamiątek to dla cioci przywozimy naparstki z nazwami miast, kolekcja niesamowita- około 250 sztuk :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 05 Sie 2013 09:42 

Rejestracja: 17 Lip 2013
Posty: 39
Loty: 30
Kilometry: 37 264
Mamie zawsze przywoże breloczek. Dla siebie kiedys koszulki albo bluzy. Podpatrzyłam u cioci sciane na ktorej ma pamiatki powieszone obrazki/obrazeczki itp. z calego swiata. Wczoraj wrocilam z drugiej podrozy z moim narzeczonym i zaczynamy ozdabiac sciane:) Narazie pierwszy porcelanowy obrazek:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 05 Sie 2013 10:20 

Otwieracze do piwa przywożę :)
Góra
 PM off  
      
#69 PostWysłany: 05 Sie 2013 12:22 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 79
jajacekk napisał(a):
Ostatnio przerzuciłem się na gustowne kubki. Kiedy piję w nich moją ulubioną herbatę earl grey, odżywają wspomnienia z podróży. A w chłodne wieczorne dni będę popijać ją często oglądając zdjęcia w laptopie.



Ja tak samo, kubki :) Moja siostra przywozi magnesy, ja własnie kubki. taka niepisana umowa :) siostra mi breloczki a ja jej otwieracze do piwa :D

i a propos kubków: moja mama, jak ktoś do niej przychodzi i moja mam robi kawę/herbatę to zawsze z dumą się pyta: a w czym chcesz: w Madrycie, Budapeszcie, Rzymie itp :) zawsze jest wtedy uśmiechnięta a mi się miło na sercu robi :D


a dla siebie to zazwyczaj zostawiam bilety/mapki (z zaznaczonymi miejscami, w których byłem). Mapy są zazwyczaj w opłakanym stanie, bo po prostu uwielbiam łażenie z mapą (jestem znany z tego wśród moich znajomych)!

i w pracy, nad biurkiem je przyczepiam, jakoś tak mi milej na sercu :D
_________________
"Imagination is more important than knowledge" Albert Einstein
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 12 Lip 2014 23:51 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Chętnie kupię lub proszę o zakup w czasie podróży /a ja zaraz zrobię przelew/ magnesy na lodówkę z Sozopolu, Bibione, Lido di Jesolo, Klagenfurtu, Mariboru, Stomio, Wiednia, Budapesztu, Bukaresztu, Bratysławy, Aradu, Timosoary, Drezna, Cottbus, Sandefjord, Ołomuńca, Ostravy, Tarragony, Dubrownika, Mostaru, Żyliny. Na ten moment może tyle. Jeżeli będzie ktoś zainteresowany pomocą proszę o kontakt na priv. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 13 Lip 2014 00:52 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
My nigdy nie prosimy o magnesy,zawsze przywozimy je sami :)
Posiadanie magnesu ma dla nas sens tylko wtedy kiedy jest on pamiątką z odbytej podróży :)
Po co magnes z miejsca w którym się nie było ?
No chyba że ktoś jest zapalonym kolekcjonerem i nie ma to nic wspólnego z pamiątkami ;)
Nasza kolekcja z ostatnich 2 lat


Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 13 Lip 2014 01:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Razem napisał(a):
My nigdy nie prosimy o magnesy,zawsze przywozimy je sami :)
Posiadanie magnesu ma dla nas sens tylko wtedy kiedy jest on pamiątką z odbytej podróży :)
Po co magnes z miejsca w którym się nie było ?
No chyba że ktoś jest zapalonym kolekcjonerem i nie ma to nic wspólnego z pamiątkami ;)
Nasza kolekcja z ostatnich 2 lat


Tu chyba chodzi o to, że ktoś zaczął kolekcjonować magnesy trochę później. I teraz kupuje sobie na bieżąco, ale chce też zdobyć magnesy z miejsc gdzie już był zanim je zbierał ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
orfik11 lubi ten post.
 
      
#73 PostWysłany: 13 Lip 2014 01:40 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Jest dokładnie tak jak pisze kolega szymonpoznań1. Po latach zacząłem kolekcjonować magnesy ale tylko z miejsc w których byłem sam. Wymieniłem tylko kilkanaście miejsc w których byłem a nie przywiozłem sobie niestety magnesu. W chwili obecnej mam ponad 50 ale kilkukrotnie więcej mi brakuje. Stąd prośba. Nie ma co za szybko wyciągać RAZEM zbyt pochopnych wniosków ale Twoja kolekcja mi się podoba. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 13 Lip 2014 02:27 

Rejestracja: 15 Lut 2012
Posty: 56
Nagrania głosów ptaków : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 13 Lip 2014 09:00 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
orfik11 napisał(a):
Witam. Jest dokładnie tak jak pisze kolega szymonpoznań1. Po latach zacząłem kolekcjonować magnesy ale tylko z miejsc w których byłem sam. Wymieniłem tylko kilkanaście miejsc w których byłem a nie przywiozłem sobie niestety magnesu. W chwili obecnej mam ponad 50 ale kilkukrotnie więcej mi brakuje. Stąd prośba. Nie ma co za szybko wyciągać RAZEM zbyt pochopnych wniosków ale Twoja kolekcja mi się podoba. Pozdrawiam

Spokojnie przecież nikt nie ma pretensji :)
My niestety też zaczęliśmy zbierać za późno :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 24 Lip 2014 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Magnesy(zaczyna brakować miejsca na lodówce),kubki(co weekend z żoną popijamy kawkę z innego i wspominamy podróże patrząc na magnesy) i oczywiście zdjęcia-na ścianie w różnych formatach!!!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 24 Lip 2014 20:26 

Rejestracja: 12 Paź 2010
Posty: 83
Ja kupuje magnes, pocztówkę i staram się przywieźć jakiś kamyk, trochę muszli i piasku z lokalnego morza!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 24 Lip 2014 20:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lip 2013
Posty: 491
Loty: 31
Kilometry: 61 615
niebieski
Zapomniałem jeszcze o butelce lokalnego trunku :mrgreen: i piwka :mrgreen:
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
krystoferson112 lubi ten post.
 
      
#79 PostWysłany: 24 Lip 2014 20:30 

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 210
Loty: 89
Kilometry: 252 650
Element stroju narodowego z danego miejsca lub tekstylia charakterystyczne jakieś. Leżą później w specjalnym pudełku, raczej już nie przymierzam ani nie zakładam (chyba, że to jakaś biżuteria ciekawa albo szal), ale traktuję jako skarby :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 24 Lip 2014 20:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Kris napisał(a):
Ja kupuje magnes, pocztówkę i staram się przywieźć jakiś kamyk, ...

przecież kamyków się nie przywozi bo to przynosi nieszczęście! ;)
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 126 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group