Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 07 Maj 2010 21:59 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Macie jakieś doświadczenia z noclegiem na tym lotnisku?
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 19:51, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 08 Maj 2010 15:49 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 21
Zbanowany
Mnie w środku nocy obudziła policja kazząc pokazać kartę pokładową na lot, ale sprawdzali tak wszystkich.
Napisz co chcesz dokładnie wiedzieć, bo nie chcę tutaj pisać o wszystkim. Po wyjściu z samolotu jesteś w ogólnej hali, gdzie są zarówno odloty jak i przyloty. Ryanair korzysta z rękawów. Ceny na lotnisku koszmarnie drogie.

Jak będziesz w mieście to polecam McDonalda, ceny jak wszędzie - tylko nie bierz małej kawy, jak zobaczyłem 50ml, to nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Do zakupów polecam supermarket - ceny normalne jak w Polsce, niestety nie pamiętam w jakim ja byłem, ale dość sporo od katedry na nogach - lecz było warto.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 08 Maj 2010 21:15 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Czyli spanie bez karty pokładowej odpada? Chciałbym zanocować po późnym przylocie, bo i tak ciężko będzie się o tej godzinie dostać do centrum miasta i dopiero rano opuścić lotnisko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 08 Maj 2010 21:36 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 21
Zbanowany
A jak chcesz się z wyspy wydostać? Myślę, że jak masz kilka dni później powrót i im wytłumaczysz co i jak to nie powinno być problemu, aczkolwiek w 100% pewny nie jestem jakie dyrektywy mają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 08 Maj 2010 21:43 

Rejestracja: 04 Lut 2010
Posty: 157
Ale wyganiali z lotniska ludzi bez kart pokładowych w środku nocy ? Mam powrót 3 dni później, więc kolejną kartę pokładową będę już miał.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 09 Maj 2010 10:26 

Rejestracja: 29 Kwi 2010
Posty: 21
Zbanowany
Myślę, iż nie powinno być żadnego problemu jak im powiesz, że przyleciałeś ostatnim samolotem i do miasta jedziesz z samego rana i wracasz za 3 dni pokazując kartę pokładową lub bilet, w zależności od tego czym lecisz. Ogółem nie wspominam nocki tam zbyt dobrze, od jakiegoś czasu zawsze ze śpiworem latam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Sty 2012 20:25 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
subway napisał(a):
Czyli spanie bez karty pokładowej odpada? Chciałbym zanocować po późnym przylocie, bo i tak ciężko będzie się o tej godzinie dostać do centrum miasta i dopiero rano opuścić lotnisko.

O ile pamiętam z lotniska do centrum daleko nie jest (pieszo).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Sty 2012 21:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sie 2010
Posty: 380
niebieski
Spaliśmy tam 2 noce w czasie / i po strajku kontrolerów hiszpańskich przed wylotem. Rzeczywiście drugiego dnia byliśmy kontrolowani i kazano nam pokazać karty pokładowe. Trochę sobie poużywaliśmy na boguducha winnej pani, bo wkurzeni ciągle indagowaliśmy panią, gdzie była poprzedniej nocy, bo my byliśmy w tym samym miejscu. Ale według mnie w PMI jest ogromna strefa airside z 90 rękawami. Po prostu nie wychodź do landside i nikogo nie będziesz obchodził w strefie bezpieczeństwa tak jak np. w MAD, a odpowiednie miejsce do kimania znajdziesz na pewno
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 20 Sty 2012 21:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lis 2011
Posty: 18
ja też spałam, nikt mi karty pokładowej nie sprawdzał :) zasnęłam koło północy a obudziłam się koło 9 rano, koło mnie stała już mega długa kolejka do odprawy do Berlina, nic mi nie przeszkadzało ;) ... duże lotnisko, jest gdzie się rozłożyć :D a z supermarketów to ja byłam w Carrefour na Cala Major, autobus 2 euro z tego co pamiętam :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Mar 2013 12:58 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 77
Witam

Jedno pytanko czy uważacie że na lotnisku w Palme można spać? Pytam ponieważ mam wylot w niedziele o 6,20 do Krakowa a całą sobotę jestem w Palme i zastanawiam się czy spać na lotnisku czy na plaży ( jest nas 4 osoby).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#11 PostWysłany: 04 Mar 2013 13:09 

Rejestracja: 25 Lut 2013
Posty: 42
Loty: 1
Kilometry: 725
Palma to ogromne lotnisko i myślę, że znajdziecie gdzieś miejsce dla siebie ;)

Miłego zwiedzania :)
_________________
Relacja z Indii 2013 - http://gotujebochce.blogspot.com/p/indie-2013.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#12 PostWysłany: 04 Mar 2013 13:39 

Rejestracja: 18 Maj 2011
Posty: 701
Zbanowany
niebieski
szoszo napisał(a):
Witam

Jedno pytanko czy uważacie że na lotnisku w Palme można spać? Pytam ponieważ mam wylot w niedziele o 6,20 do Krakowa a całą sobotę jestem w Palme i zastanawiam się czy spać na lotnisku czy na plaży ( jest nas 4 osoby).


Spalem na tym lotnisku, na samym koncu, po prawej stronie od wejscia, przy komisariacie policji.
jeszcze fota na potwierdzenie

Załączniki:
mall.jpg
mall.jpg [ 119.88 KiB | Obejrzany 12818 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#13 PostWysłany: 05 Mar 2013 01:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
szoszo napisał(a):
Witam

Jedno pytanko czy uważacie że na lotnisku w Palme można spać? Pytam ponieważ mam wylot w niedziele o 6,20 do Krakowa a całą sobotę jestem w Palme i zastanawiam się czy spać na lotnisku czy na plaży ( jest nas 4 osoby).


Również spałem w lipcu, ochroniarze przechodzili koło nas kilkanaście razy w ciągu nocy i nic nie mówili ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Palma de Mallorca.
#14 PostWysłany: 05 Mar 2013 08:28 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 77
Bardzo dziękuję wam za podpowiedzi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 20 Mar 2013 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Czeka mnie nocka 16-17.04, więc super :)
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 22 Mar 2013 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Paź 2011
Posty: 355
niebieski
tez spalem i swietnie wspominam, chyba jedno z lepszych lotnisk do spania w Europie:)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 03 Kwi 2013 16:37 

Rejestracja: 29 Mar 2013
Posty: 9
spałem w zeszłym roku w szczycie sezonu ( hala odlotów), w miarę pusto , ale nie wyspałem się - niewygodne krzesełka. Tyle że to była moja pierwsza noc na lotnisku :) więc wiadomo .
Nikt nie przeszkadzał , naprawdę wyjątkowo pusto na hali .
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 21 Kwi 2013 19:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
Spałem tam z 16 na 17.04, bardzo polecamy, spokojnie można się wyspać, bez żadnych problemów ;)
(do takich noclegów na lotniskach polecam zakupić za kilka złotych poduszeczki dmuchane - takie malutkie)
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 08 Maj 2015 22:40 

Rejestracja: 11 Mar 2015
Posty: 76
Loty: 76
Kilometry: 137 970
Również ostatnio kimałem, a raczej drzemałem od 12 do około 6 rano, na początku siedziałem na tych metalowych siedziskach, bo mi się nie chciało zbytnio spać, potem jednak jak na zdjęciu parę postów wyżej wykorzystałem w poprzek te czarne siedziska, poduszeczka pod głowę, i jedziemy :) Są one po bokach, przy komisariacie policji również.
To była moja pierwsza lotniskowa nocka, ale raczej będę się starał tak dobierać ponowne połączenia, aby już więcej nie kimać... generalnie na początku nie wiedziałem gdzie się udać ponieważ nikt oprócz jednej osoby, która notabene siedziała i wyglądała trochę na bezdomnego, nie spał, potem jednak przyuważyłem dwie osoby na ławeczkach, i zrobiłem tak jak oni. Nie byłem nękany przez nikogo i policja również nie kazała pokazywać karty. Potem już zaczęły się wycieczki z bagażami, ale wtedy już byłem totalnie oswojony z tym sleepingiem lotniskowym, że nawet się nie przenosiłem, tak sobie drzemałem do około szóstej...
Warto tu dodać jeszcze że było dość ciepło (3 maj), spałem w bluzie tylko i dżinsach, tam na Majorce o godzinie 6 jeszcze zupełnie ciemno, tak wpół do 7 zaczęło się rozjaśniać, ukąsiły mnie również dwa komary :) Najtańsza woda w automacie to 1,7 Euro, w większości jednak tak jak inne napoje po 3, trzeba poszukać tej tańszej.
To chyba tyle. Byłem sam.
_________________
Jak pomogłem daj lajka, zaplusuj :)
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 19 Lis 2015 23:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 125
Loty: 502
Kilometry: 514 566
Jeśli przylatujecie wieczorem do PMI to najlepiej nocować nie wychodząc ze strefy tranzytowej. Ostatnie loty odbywają się ok. 21:00, a pierwsze ok. 6:00 rano. Między 22:00 a 5:00 rano jest kompletna cisza, a w niektórych terminalach dłużej. Do spania wybrałem terminal C. Polecam miejscówkę obok bramki C69 (widoczna na zdjęciu), są tam miękkie fotele, bez oparć, dodatkowym atutem jest gniazdko elektryczne tuż obok. 100 metrów dalej jest toaleta obok bramki C52. Do ok. 21:00 działa również McDonalds (hamburgery 1 euro, w tej cenie także kawa). Najtańsza woda z automatu 1,70 euro. Około 22:15 podjechał strażnik, pokazałem bilet i nie było problemu. Później do rana nikt już nie przechodził.
Wyspałem się jak król.

Załączniki:
Palma - kimanie.jpg
Palma - kimanie.jpg [ 75.29 KiB | Obejrzany 10800 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 27 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group