Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:02 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
W "Drużynie A" Barakusa usypiali i nie wiedział, że leci...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#22 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:17 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Był kiedyś podobny temat: e-papieros-podczas-lotu,15,27825&hilit=dymka
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#23 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:44 

Rejestracja: 23 Wrz 2012
Posty: 285
Loty: 229
Kilometry: 333 099
niebieski
Każdy, kto myśli, że ktokolwiek nie może wytrzymać bez papierosa ma błędny pogląd na temat tego nałogu.

Polecam tę książkę: http://flo.internetdsl.pl/LatwySposobNa ... alenia.pdf

Ja paliłem 10 lat i z uśmiechem na ustach przestałem. Nie mówię, żebyś dawał swojej matce do przeczytania, bo to już Twój i jej wybór, natomiast warto zaznajomić się z tym, czym naprawdę jest wkładanie tych cienkich pałeczek do buzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 30 Cze 2015 11:52 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3047
srebrny
Co innego grubsze pałeczki...

Ja na przykład w ogóle nie rozumiem, jak można palić, ale cóż - każdy ma swoje słabości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 30 Cze 2015 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lut 2014
Posty: 722
niebieski
lataczuk napisał(a):
nawet na najdluzszych lotak typu >12h nie mialem probemu - cos klikalo w glowie jak sie wchodzilo do samolotu i nie bylo tematu. Po prostu masz bardzo silna swiadomosc, ze nie mozna zapalic wiec mozg sie nie domaga ;). Przynajmniej tak to dzialalo w moim przypadku :). No ale juz rok nie pale!

Wiele osób właśnie pali "głową", świadomość, że nie możesz zajarać powoduje jeszcze większe poddenerwowanie i ochotę, by zapalić. Mój mąż palił 10 lat, jak nie miał w domu zapasowej paczki fajek dostawał wariacji. Chociaż jej nie potrzebował, bo miał jeszcze paczkę to myślenie o tym było silniejsze. Ale na szczęście wymyślono tabex :D 5 dni brania prochów i po nałogu nie ma ani śladu (już od 2,5 roku). I więcej kasy na podróże jest, polecam :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#26 PostWysłany: 30 Cze 2015 15:56 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 1263
niebieski
Potwierdzam - Tabex jest super. Sam paliłem od wielu lat i udało się dzięki temu skutecznie rzucić palenie.
Co do palenia w samolocie to swego czasu gdy paliłem jeszcze elektroniczne to brałem kilka "machów", dym przytrzymywałem trochę w płucach i jak się go w końcu wydychiwało to nie było praktycznie w ogóle widać pary.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
chaleanthite uważa post za pomocny.
 
      
#27 PostWysłany: 01 Lip 2015 04:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Lis 2014
Posty: 315
Loty: 146
Kilometry: 347 466
Okej, zbiorowa odpowiedz: ;)


singielka_1976 -proba wytrzymania tutaj, na ziemi ma na pewno sens, tylko ze mama na pewno tyle nie wytrzyma, bo skoro czuje mus, by co chwile siegac po fajke, to znaczy, ze bez niej nie wytrzymuje...To fajne powiedzonko, ze "dla chcacego nic trudnego", ale mysle, ze w niektorych sytuacjach niestety zawodne...Nikotyna potrafi uzalezniac bardzo mocno, mojej mamie dosc szybko uruchamiaja sie objawy zespolu abstynencyjnego, a to juz jest prawdziwa masakra...Moze dlatego matula od lat bezskutecznie stara sie rzucic palenie...Ale dziekuje za pomysl z ta proba naziemna :)

shiver-chyba masz racje, jesli nie ma mozliwosci popykania chocby i e-papierosa, to na pewno nie jest to podroz dla mojej mamy i chyba musze jej to mocniej uswiadomic...

ole-dziii MaPS -przyznam Wam, ze tez myslalam o przesiadkach, ale mama chyba nawet 2 godzin bez fajki nie da rady, bo od razu nia telepie i ma duzo nieciekawych, fizycznych objawow...Tak wiec chyba bedzie musiala poprzestac na ogladaniu zdjec...

lataczuk-fajnie, ze u Ciebie tak sie dalo :) U mojej mamy nie ma o tym mowy, bo ma szereg dolegliwosci fizycznych zwiazanych z zespolem abstynencyjnym i zadne nastawienie na to nie pomoze...Dlatego mama nadal pali...

obibok-to nie pozostaje mi nic innego jak zaopatrzyc sie w chloroform ;) Ja sama nie pale, ale rozumiem, ze rozne rzeczy sprawiaja ludziom przyjemnosc-jednym palenie, innym czekolada ;)

ciacho_majonez-dzieki sliczne za linka! :) Przekopalam forum i nie udalo mi sie tego wypatrzec...

Gooorcz-a wedle mojego kolegi kazdy, kto potrzebuje jakichkolwiek wspomagaczy przy rzucaniu palenia (typu gumy, plastry, ksiazki czy sesje terapeutyczne) jest zwyklym cieniasem, bo on po 15 latach fajczenia przestal palic z dnia na dzien i zadnych pomagaczy nie potrzebowal... ;) Z czym ja sie oczywiscie nie zgadzam, ale widzisz, ze punkt widzenia czesto zalezy od punktu siedzenia ;) A moja mama czytala te ksiazke (i jakies 2 inne-bardzo podobne do tej, ktora mi plecasz) i niestety nie pomoglo, poniewaz chec i potrzeba zapalenia czesciowo leza w glowie-i tu sie zgadzam, ze nad tym da sie przejac kontrole, ale nie mozesz zapanowac nad potami, drezeniem rak, mega bolem glowy i szeregiem innych objawow, ktore wylaczaja Cie z zycia codziennego... Gdyby rzucenie palenia bylo takie proste wiele osob by nie palilo...Ale dziekuje bardzo za namiary na ksiazke, bardzo mi sie przydadza bowiem znajoma tego szuka :)


LaVarsovienne, witekkowal-dzieki za namiary na te tabsy! Podpowiem mamie, moze sprobuje :) Chociaz z tego co pamietam to kiedys juz miala dostac jakies swietne tabletki od pani doktor-niestety okazalo sie, ze mama nie moze ich brac ze wzgledu na jakies przeciwwskazania...No i d... blada...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 03 Lip 2015 12:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
to jest dość skuteczny sposób na przetrwanie podróży bez palenia :lol:
Image
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off
chaleanthite lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 28 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group