Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Paź 2014 15:26 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 66
Czy istnieja jakies limity lub obostrzenia co do przewozenia owocow z Ameryki Srodkowej w bagazu rejestrowym? Pytam gdyz gdzies obilo mi sie to o uszy a wolal bym sie upewnic wczesniej. Dzieki za odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 30 Paź 2014 15:28 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
Jest zakaż przewóz owoc/warzyw z krajów z poza UE, do UE.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 30 Paź 2014 15:33 

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 66
Czyli zapakowanie calego rejestrowego owocami zle sie skonczy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Paź 2014 15:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Gru 2012
Posty: 575
Loty: 196
Kilometry: 540 350
niebieski
Dobrze wiedzieć. Swego czasu sporo owoców z Azji przywiozłem + jakieś banany w podręcznym na drogę :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Paź 2014 15:42 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22332
Rok temu na lotnisku w WAW, miałem problemy z owocami z Kambodży a tu jednak można do 5 kilo przynieść
http://www.mf.gov.pl/sluzba-celna/wiado ... D9E02BC39B
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group