Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: OW Hong Kong-Polska
#1 PostWysłany: 23 Paź 2014 05:58 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Skąd
  • Hong Kong albo mainland (Shenzen, Guangzhou)

Dokąd
  • Polska (Warszawa, Kraków)

Data wylotu
  • 07.12.2014

Długość pobytu
  • brak

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 1

Sam znalazłem
  • 1700 KLM przez Amsterdam

Dodatkowe informacje
  • Potrzebuję się przedostać z Hong Kongu (ew. mainland) do Polski. Najwcześniejszy wylot możliwy 7 grudnia, przylot do PL przed świętami. Mile widziane zwiedzanie po drodze. Nie mam żadnych durnych mili, poza 105 euro w Wizzair. Mam za to bagaż 30 kg :)
    Jak kto ma jakieś ciekawe propozycje to będę wdzięczny za pomoc.
    Myślałem o locie przez Bangkok do Oslo Norwegianem, ale pewnie co zaoszczędzę to wydam na dojazdy na lotniska w Oslo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
#2 PostWysłany: 23 Paź 2014 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Skoro masz do wykorzystania środki WCD, może w takim razie pomoże lot z Shenzen do Londynu i dalej przesiadka na Wizzair (konieczny transfer między lotniskami w Londynie). W podobnej cenie również przeloty z Kantonu. Możliwe inne daty.

Załączniki:
szx_lon.png
szx_lon.png [ 30.25 KiB | Obejrzany 610 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Łasica lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:15 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
Za 1400 zł mam lot Malysia Airlines do Paryża albo Amterdamu (bezposednio z HK) i później dalej FR albo W6. Wtedy zostaje mi tylko transport miedzy lotniskami w Europie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Paź 2014 16:39 

Rejestracja: 20 Lut 2012
Posty: 76
Loty: 207
Kilometry: 763 882
Obserwuj rainbow Tours. Na loty powrotnej z Bangkoku.
Np na 10 listopada jest bkk do Waw za 400pln plus hkg do dmk ok 1000hkd air asia(transfer w Bangkoku między lotniskach free) plus bagaż do air asia. I byłoby poniżej. 1000pln.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 01 Lis 2014 17:39 

Rejestracja: 20 Mar 2010
Posty: 175
hop do góry
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group