Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 01 Lut 2015 10:01 
Redaktor F4F
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2010
Posty: 1141
Loty: 188
Kilometry: 335 734
Jeszcze w odniesieniu do wczorajszej DARMOwej akcji na pyszne.pl, Złożyłam zamówienie, zapłaciłam (ledwie 0,70zł) i niestety zamówienie nie zostało zrealizowane. Nie drążyłam tematu, nigdzie nie dzwoniłam a pomimo tego wczoraj ok.22 wpadł mi na maila indywidualny kod rabatowy 25zł od pyszne.pl, bez mwz, ważny do 9.02. Zatem spr. swoje skrzynki ☺
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#102 PostWysłany: 01 Lut 2015 10:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2191
Loty: 408
Kilometry: 718 413
srebrny
MUC2014 napisał(a):
sorry ale to żenada by portal związany z lotami - propagował kody na żarcie , jest to tak żenujące i kompromitujące że obawiam się że niedługo będzie wątek o prez...watywach fluorescencyjnych albo o promocji papieru toaletowego , ludzie opamiętajcie się rozumiem klikalność itd. ale czy naprawdę trzeba zniżać się do poziomu ...... po co są moderatorzy na tym forum by na portalu o lotach / podróżach / hotelach .... robić portal o żarciu takich są setki ....


Jeden z moich głównych wydatków w podróży to wydatki na jedzenie.
Jeżeli jest sposób na to, aby w tym miejscu zaoszczędzić i przeznaczyć te pieniądze na choćby bilet do kina to dla mnie ma to sens.
Wielu użytkowników dowiedziało się o tej promocji z f4f i tyle samo z niej skorzystało. nie każdy subskrybuje przecież wszystkie blogi/portale w każdej tematyce.
_________________
Strona znajomego, gorąco polecam:
Zdjęcia, filmiki i ciekawostki z całego świata -> http://www.niezwyklyswiat.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 01 Lut 2015 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
"Miszcze": https://www.facebook.com/pizzaportal.za ... 9387340322
Jak komuś nie udało się zamówić na Pyszne to warto zgłosić się po "refundacje" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 01 Lut 2015 13:18 

Rejestracja: 23 Sty 2013
Posty: 688
Loty: 194
Kilometry: 167 870
niebieski
Cytuj:
Każdy, kto wczoraj próbował skorzystać z promocji i zamówić jedzenie u naszej konkurencji, i mu się to nie udało (następnie poinformował o tym na Facebook’u), otrzyma od nas 25 zł na zamówienie na PizzaPortal.pl.

Jezu do czego ten świat prowadzi... Każdą nieudaną transakcję zgłaszać na fb? :shock:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 01 Lut 2015 13:19 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Blackall napisał(a):
"Miszcze": https://www.facebook.com/pizzaportal.za ... 9387340322
Jak komuś nie udało się zamówić na Pyszne to warto zgłosić się po "refundacje" :)

Respektowane będą zgłoszenia tylko ze wczoraj
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 01 Lut 2015 21:32 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Mistrzostwo pizzaportal ! Myślę, że przekonają do siebie wielu klientów, a pyszne.pl sporo straci ;) Dziś wysłałem linka do posta z facebooka i po 2 godzinach dostałem kod na 25 zł ;)

Jeśli będę miał do wyboru złożenie zamówienia w tej samej cenie na pizzaportal i pyszne, to bez chwili zastanowienia wybiorę pizzaportal ! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 01 Lut 2015 22:22 

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 1439
Loty: 8
Kilometry: 22 290
niebieski
dokładnie. Dodam jeszcze tylko,że pyszne.pl nadal nie ogarnęło mojego zamówienia za które zapłaciłem a mi anulowali - nie ma ani kasy ani inforamcji z ich strony....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 01 Lut 2015 22:35 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
Zadzwoń na numer: 717071166. W 5min zrobią porządek z Twoją rezerwacją.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#109 PostWysłany: 01 Lut 2015 23:44 

Rejestracja: 25 Paź 2013
Posty: 170
Skoro banki generalnie nie pracują w weekendy to jak mają już w tej właśnie chwili oddać pieniądze. Jak robicie zwykły przelew bankowy to zostaje on doręczony zwykle w dzień roboczy, więc spokojnie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#110 PostWysłany: 02 Lut 2015 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2011
Posty: 495
Loty: 106
Kilometry: 237 470
niebieski
Trzeba było wylewać swoje żale na ich facebook. Tym którzy nie otrzymali zamówienia i pisali o tym na fb pyszne.pl wystarczy wysąłć im link do swojego wpisu i dają kod na 25 zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 07 Mar 2015 15:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Radzę uważać z wielokrotnym korzystaniem kodu dla nowych (pyszne.pl). Błąd informujący, że nie mogę z niego skorzystać wyskoczył po dokonaniu płatności. ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 07 Mar 2015 16:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Tak, a kasy nie zwraca, zadzwoniłem żeby mi kasę oddali i dostałem kod na 25zl.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 15 Mar 2015 14:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Mar 2011
Posty: 1061
Loty: 94
Kilometry: 122 440
niebieski
kasiat napisał(a):
Dalej aktywny jest kod na pyszne.pl przy zamówieniu przez aplikację (podany kilka stron wcześniej: http://www.fly4free.pl/forum/pizzaportal-pl-pyszne-pl-foodpanda-i-inne-oddam-kod,1501,22044&p=509219&#p509219)

WITAM
12zł rabatu, MWZ 30zł przy zakupie przez aplikację.
Kod dla nowych klientów, starszym pomoże nowy e-mail, nr telefonu, czyszczenie danych aplikacji + ewentualnie zmiana MAC urządzenia (przykładowa aplikacja - nie sprawdzałam).
Przeszło przed chwilą na używany już wielokrotnie adres zamówienia.


Z tym kodem trzeba teraz ostrożnie.

Wczoraj wieczorem zamawiałem na kumpla, które u mnie był i wcześniej nie zamawiał nic na pyszne.pl. Po dokonaniu płatności dostałem komunikat, że to nie jest moje pierwsze zamówienie i nie mogę wykorzystać tego kodu, a kasa z konta pobrana.

Od razu napisałem na kontakt@pyszne.pl i po kilku minutach miałem telefon i Pani powiedziała, że z tego adresu już było zamawiane i dlatego zamówienie nie przeszło, powiedziałem że to pewnie mój współlokator zamawiał. Pani powiedziała, że może cofnąć kasę albo ręcznie przepchnąć zamówienie jeśli prześlę na maila potwierdzenie zapłaty co też uczyniłem, po kilku minutach zadzwoniłem do knajpy w której zamawiałem i potwierdzili otrzymanie zamówienia.

Niestety nie zapytałem Pani dlaczego przed przejściem do płatności nie pojawia się komunikat, że nie można skorzystać z kodu, tylko dopiero po zapłaceniu. Dla mnie takie postępowanie pyszne.pl podchodzi pod próbę oszustwa. Gdybym nie zareagował to nie było kasy ani jedzenia i podejrzewam, że niektórym ludziom nie będzie się chciało bujać o 20 zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#114 PostWysłany: 15 Mar 2015 14:53 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
Generalnie teraz z każdym kodem (dla nowych) na Pyszne.pl trzeba uważać.
Nie pomagają już znane sztuczki ze zmianą adresu, e-maila, osoby zamawiającej.

Wycwanili się i zamiast komunikatu o braku możliwości skorzystania z kodu przed zamówieniem, pojawia się on już po zamówieniu. Pizzeria / Restauracja / Bar, z którego zamawialiśmy nie dostaje informacji o zamówieniu - a my mamy zablokowane / pobrane pieniądze z konta i musimy pisać o zwrot.

Oczywiście wiem, że łamane jest tutaj T&C kodu ale żeby robić takie cyrki? Nie znam się ale ciekawe co by UOKiK powiedział na takie praktyki.

(myślałem, że ten problem występuje jedynie u mnie ale jak widzę to szersze zjawisko)

Dodatkowo, po zgłoszeniu takiej sytuacji, na przelew zwrotny trzeba czekać z 1-2 tygodnie - a często przychodzi niepełny albo w ogóle i koło się zamyka...
Tak więc radzę uważać :<
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 15 Mar 2015 14:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1843
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
borcak napisał(a):
Generalnie teraz z każdym kodem (dla nowych) na Pyszne.pl trzeba uważać.
Nie pomagają już znane sztuczki ze zmianą adresu, e-maila, osoby zamawiającej.

Wycwanili się i zamiast komunikatu o braku możliwości skorzystania z kodu przed zamówieniem, pojawia się on już po zamówieniu. Pizzeria / Restauracja / Bar, z którego zamawialiśmy nie dostaje informacji o zamówieniu - a my mamy zablokowane / pobrane pieniądze z konta i musimy pisać o zwrot.

Oczywiście wiem, że łamane jest tutaj T&C kodu ale żeby robić takie cyrki? Nie znam się ale ciekawe co by UOKiK powiedział na takie praktyki.

(myślałem, że ten problem występuje jedynie u mnie ale jak widzę to szersze zjawisko)

Dodatkowo, po zgłoszeniu takiej sytuacji, na przelew zwrotny trzeba czekać z 1-2 tygodnie - a często przychodzi niepełny albo w ogóle i koło się zamyka...
Tak więc radzę uważać :<

pewnie, że to niedozwolone, ale to by trzeba uderzyć do UOKiKU, Podobnie nie dozwolony jest zwrot pieniedzy z reklamacji np. na karte podarunkową, jesli ktoś chce zwrotu fizycznych pieniedzy to ok, ale sklep nie moze tego umozliwic uznajac, iz zwrot nastepuje na kartę do wykorzystania w sklepie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 15 Mar 2015 15:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2012
Posty: 201
Macie może T&C kodu na pyszne.pl dla nowych klientów ? Bo też mam podobną sytuację, że pobrali pieniądze a zamówienia brak. Czy w T&C kodu jest mowa że nowy klient to gospodaratwo domowe czy osoba? Bo chyba w 1 mieszkaniu może mieszkać kilka osób.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#117 PostWysłany: 15 Mar 2015 15:08 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 802
srebrny
tadziu04 napisał(a):
Macie może T&C kodu na pyszne.pl dla nowych klientów ? Bo też mam podobną sytuację, że pobrali pieniądze a zamówienia brak. Czy w T&C kodu jest mowa że nowy klient to gospodaratwo domowe czy osoba? Bo chyba w 1 mieszkaniu może mieszkać kilka osób.


Jak rozmawiałem z nimi to powiedzieli mi, że chodzi o adres... Ale nigdzie jakiegoś T&C ani regulaminu nie spotkałem :<
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#118 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Paź 2011
Posty: 768
Loty: 128
Kilometry: 82 783
niebieski
Jak płacicie przelewem to error nie wyskoczy. Jak kartą to już tak :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:16 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 165
Witam, wczoraj miałem identyczną sytuacje i podejrzewam że wiem co jest przyczyną. Ich system weryfikuje czy numer karty (pewnie bankowy też) był wykorzystywany do wcześniejszego zamówienia na pyszne.pl i dlatego też komunikat pojawia się dopiero po wykonaniu płatności. W moim przypadku pomogło użycie karty z której wcześniej nie zamawiałem na pyszne.pl

Mam nadzieję że i Wam się uda :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 15 Mar 2015 16:19 

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 663
Ja płacę zawsze przelewem (mTransfer), przed akceptacją transakcji widzę wtedy kwotę do zapłaty i nie miałam problemu z kodem płacąc wiele razy z tego samego konta. Płacąc kartą chyba pozostaje ustawiać limity, jak przy innego rodzaju przekrętach... ;)

Swoją drogą, trochę się OT robi :)
_________________
Relacje z podróży: http://www.sercewpodrozy.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 121 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group