Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:04 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 22
Witam
w ten weekend wybieram się w okolice trójmiasta i mam zamiar oświadczyć się mojej kobiecie, jednak nie znając terenu potrzebuje pomocy we wskazaniu romantycznej dość smacznej i "ladnej" restauracji bądz jakiegos romantyczno-urokliwego miejsce nad strumyczkiem potoczkiem itp.
Jestem otwarty na sugestie badz pomysly takze jak ktos ma jakies takie miejsca itp bardzo prosze o pomoc :)

Dziekuje bardzo i pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:13 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
A w jakie okolice dokładnie? Żeby nikt nie wysyłał Cię np. 60 km dalej...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 1206
Loty: 12
Kilometry: 8 834
niebieski
Oświadczyny w restauracji to ... taki banalny motyw z amerykańskich filmów. Co będzie jak wybranka Twojego serca powie że ... "potrzebuje czasu do namysłu" lub "jesteś cudowny i bardzo cię kocham ale .... nie jestem jeszcze gotowa do małżeństwa". Wtedy będziesz chciał się zapaść w tej restauracji pod ziemię a i ona już nic nie przełknie a w najgorszym wypadku wyjdzie z lokalu a ty w nim zostaniesz. Być może lepiej wybrać miejsce gdzie będziecie bardziej anonimowi. Może lepiej zdecydować się na jakiś punkt widokowy, molo,, może jakiś statek wycieczkowy, park itd. Niby ludzi dookoła może być sporo ale wbrew pozorom anonimowość większa. Życie tworzy różne scenariusze.
Góra
 Profil Relacje PM off
viborg uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:28 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 22
Będe w pobliżu Władysławowa więc jakos do 60km od niego, chyba że ma ktoś naprawdę rewelacyjne miejsce gdzieś dalej to zawsze można dalej :)

-- 29 Maj 2015 10:35 --

wiesz tutaj sprawa jest jasne bo nie powie "nie", ale oczywiście masz rację i też wolalbym gdzies "ustronnym" miejscu a nizeli restauracja i szczerze podoba mi sie pomysl ze statkiem:)

zulu napisał(a):
Oświadczyny w restauracji to ... taki banalny motyw z amerykańskich filmów. Co będzie jak wybranka Twojego serca powie że ... "potrzebuje czasu do namysłu" lub "jesteś cudowny i bardzo cię kocham ale .... nie jestem jeszcze gotowa do małżeństwa". Wtedy będziesz chciał się zapaść w tej restauracji pod ziemię a i ona już nic nie przełknie a w najgorszym wypadku wyjdzie z lokalu a ty w nim zostaniesz. Być może lepiej wybrać miejsce gdzie będziecie bardziej anonimowi. Może lepiej zdecydować się na jakiś punkt widokowy, molo,, może jakiś statek wycieczkowy, park itd. Niby ludzi dookoła może być sporo ale wbrew pozorom anonimowość większa. Życie tworzy różne scenariusze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
To może ja Ci zaproponuje trochę mniej typowe oświadczyny w Jastarni... Mianowicie skok spadochronowy nad półwyspem Helskim wraz z lądowaniem na plaży :) Jako skoczek spadochronowy mogę Ci powiedzieć, że jest to dość częsta już forma zaręczyn a efekt jest piorunujący. Widoki nad Helem są bajeczne a dawka adrenaliny jaką oboje dostaniecie pozostanie w Was na długo. Skoki spadochronowe w tandemie to naprawdę bardzo bezpieczna forma rozrywki. Dodatkowo mogę Ci powiedzieć, że w Jastarni skoki organizuje doświadczona ekipa z poznańskiej strefy spadochronowej SkyCamp z mistrzami polski w załodze.
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
KyokoMai uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 787
Loty: 188
Kilometry: 227 790
niebieski
@viborg wiesz co? Ostatnio zupełnie przypadkiem byłem z Turczynkami w Rewie. Tam jest tzw. "szperk". Zerknij na Google. Może tam? O zachodzie słońca jest naprawdę ślicznie i uroczo. I praktycznie nie ma ludzi - czasami jakaś para sobie spaceruje.

Image
Góra
 Profil Relacje PM off
lubietenstan lubi ten post.
viborg uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:44 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Latarnia morska w Rozewiu, plaża w Karwii albo Juracie, fokarium ( :-) ) albo restauracja "Maszoperia" w Helu.

E: A propos statku - upewnij się, że żadne z Was nie cierpi zbytnio z powodu tzw. choroby morskiej/ lokomocyjnej. Zamiast buczących silników i spalin polecam rozejrzenie się za wycieczką jachtem.


Ostatnio edytowany przez Anonim3, 29 Maj 2015 10:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
viborg uważa post za pomocny.
 
      
#8 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:46 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 22
TadekNow napisał(a):
To może ja Ci zaproponuje trochę mniej typowe oświadczyny w Jastarni... Mianowicie skok spadochronowy nad półwyspem Helskim wraz z lądowaniem na plaży :) Jako skoczek spadochronowy mogę Ci powiedzieć, że jest to dość częsta już forma zaręczyn a efekt jest piorunujący. Widoki nad Helem są bajeczne a dawka adrenaliny jaką oboje dostaniecie pozostanie w Was na długo. Skoki spadochronowe w tandemie to naprawdę bardzo bezpieczna forma rozrywki. Dodatkowo mogę Ci powiedzieć, że w Jastarni skoki organizuje doświadczona ekipa z poznańskiej strefy spadochronowej SkyCamp z mistrzami polski w załodze.


Tadek dzięki za propozycje, ale niestety kobietka ma słabe serce jeśli chodzi o taka dawke adrenaliny hehe, moze skok bungee jeszcze by tutaj przeszedl choc nie bez oporow natomiast skok z takiej wysokosci to by ja "zabilo" hehe ;) ale pomysl naprawde nietypowy a zarazem WOW :)

-- 29 Maj 2015 10:49 --

KyokoMai napisał(a):
@viborg wiesz co? Ostatnio zupełnie przypadkiem byłem z Turczynkami w Rewie. Tam jest tzw. "szperk". Zerknij na Google. Może tam? O zachodzie słońca jest naprawdę ślicznie i uroczo. I praktycznie nie ma ludzi - czasami jakaś para sobie spaceruje.

Image


Powiem ze wyglada naprawde super , szeroka plaza itp , tylko byle by sie wstrzelic w pogode :) - biore pod uwage :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Wbrew pozorom skok na bungee jest mniej bezpieczny niż skoki spadochronowe. Z urokliwych miejsc można wypożyczyć skuter wodny i przepłynąć na Mewią Rewę pod wieczór. Będziecie tam sami na przepięknym kawałku lądu wewnątrz zatoki helskiej. Też fajna sprawa ale zdecydowanie spokojniejsza :) Restaurację zostawiłbym na później lub na śniadanie :P
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
KyokoMai lubi ten post.
BooBooZB uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 29 Maj 2015 10:58 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 22
TadekNow napisał(a):
Wbrew pozorom skok na bungee jest mniej bezpieczny niż skoki spadochronowe. Z urokliwych miejsc można wypożyczyć skuter wodny i przepłynąć na Mewią Rewę pod wieczór. Będziecie tam sami na przepięknym kawałku lądu wewnątrz zatoki helskiej. Też fajna sprawa ale zdecydowanie spokojniejsza :) Restaurację zostawiłbym na później lub na śniadanie :P


Oo ten pomysl ze tez jest calkiem niezly a dla mojej lubej bezpieczniejszy niz spadochron, ale powiem szczerze ze nigdy bym nie pomyslal o oswiadczynach na skuterze wodnym :) - biore pod uwage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Według mnie najważniejsze w takich momentach to być kreatywnym :) Wtedy masz gwarancję, że moment zostanie na długo zapamiętany. Półwysep Helski aż sprzyja takim fajnym pomysłom i niekoniecznie musi to być skok spadochronowy - przy którym ja i tak obstaję ;)
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
viborg uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:06 

Kolega na oświadczyny wybrał najbardziej wysunięty na północ kawałek kraju czyli przylądek Rozewie-zdecydowanie oryginalniejsze niż restauracja :P .
Góra
 PM off
Anonim3 lubi ten post.
viborg uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 29 Maj 2015 11:30 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 22
Dziękuje rowniez użytkowniczkom Kara oraz singielka_1976 za pomoc i powiem szczerze ze bardzo pomysly mi sie podobaja :) byle by pogoda dopisala ...

-- 29 Maj 2015 11:30 --

Dziękuje rowniez użytkowniczkom Kara oraz singielka_1976 za pomoc i powiem szczerze ze bardzo pomysly mi sie podobaja :) byle by pogoda dopisala ...
Góra
 Profil Relacje PM off
Anonim3 lubi ten post.
 
      
#14 PostWysłany: 29 Maj 2015 14:10 

Rejestracja: 07 Sty 2014
Posty: 136
Jutro lecę do Gdańska i od wczoraj śledzę prognozy pogody, lepiej przygotuj sobie jakąś alternatywę na kiepską pogodę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 29 Maj 2015 15:00 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 69
Zbanowany
oaza.dr napisał(a):
Jutro lecę do Gdańska i od wczoraj śledzę prognozy pogody, lepiej przygotuj sobie jakąś alternatywę na kiepską pogodę.


Dokładnie jest ok 18-21 stopni ale nie ma słońca , duże zachmurzenie,słaby wiatr.

Proponuję Park Oliwski , w nim jest Palmiarnia,ogród japoński ,Pałac Opatów i Katedra Oliwska.

https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... iwski+mapa

Jak zacznie padać ,zawsze macie alternatywę ,że wchodzicie pod dach.

Park znajduje się b.blisko skm Gdańsk-Oliwa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 29 Maj 2015 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Mieszkam w Gdańsku od urodzenia i mogę polecić miejsce które jest mało znane nawet samym mieszkańcom.W lesie oliwskim niedaleko skrzyżowania ul. Polanki, Bazyńskiego wieża metalowa; wystaje ponad las ma ok 30m i nigdzie na żadnych mapach nie widnieje.

Image

Stamtąd widok na morze, a nawet półwysep przy dobrej widoczności.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 29 Maj 2015 18:27 

Rejestracja: 15 Gru 2014
Posty: 69
Zbanowany
[quote="BooBooZB"]Mieszkam w Gdańsku od urodzenia i mogę polecić miejsce które jest mało znane nawet samym mieszkańcom.W lesie oliwskim niedaleko skrzyżowania ul. Polanki, Bazyńskiego wieża metalowa; wystaje ponad las ma ok 30m i nigdzie na żadnych mapach nie widnieje.

BooBooZB ,niedoczytałeś że wybranka ma słabe serce na takie wyzwania :lol:

Tak bym zaproponowała obok Parku Oliwskiego (no prawie) Pachołek .
Ale jak widoki to Góra Gradowa,spokojnie można wejść piechotką
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 29 Maj 2015 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Gru 2014
Posty: 711
niebieski
Na pachołku na 90% będą inni ludzie.
_________________
http://www.zb-szwoch.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 29 Maj 2015 22:59 

Rejestracja: 23 Sie 2012
Posty: 22
Dziękuje wszystkim za pomoc, jesli chodzi o ludzi to mogą oczywiście być w jakimś normalnym natężeniu ;)
Park Oliwski robi wrazenie :) jest w trojce ,
Moja piękności by chciała zeby byla woda no i jest ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 24 Lip 2015 12:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Maj 2015
Posty: 89
Jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości jak to się odbywa ze skokiem spadochronowym w tandemie to polecam ciekawy artykuł: http://facetpo40.pl/rusz-sie/skoki-spad ... po-40-tak/
_________________
http://skokispadochronowe-pl.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 20 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group