Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Nie wiemy kiedy będzie pula nowych biletów. Posty z pytaniem o nową pulę biletów będą kasowane


Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 277  Następna
Autor Wiadomość
#2781 PostWysłany: 05 Maj 2015 16:18 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
A to jest świństwo:

Souter Holdings napisał(a):
Drodzy Pasażerowie,

Informujemy, że w związku z wprowadzonymi zmianami w rozkładzie jazdy linii P4 (Warszawa-Łódź-Wrocław-Praga), przedstawiamy zmiany godzin odjazdów zakupionych przez Państwa połączeń na terminy od 8 maja 2015 roku.

Wrocław (wyjazd 18:00) - Warszawa
Wrocław (wyjazd 19:00) - Warszawa
Wrocław (wyjazd 20:00) - Warszawa

zmiana tych trzech kursów na jeden:
Wrocław (wyjazd 18:30) - Warszawa

Każdy zakupiony wcześniej przez Państwa bilet został przeniesiony na godzinę przedstawioną powyżej. W przypadku, gdy nowa godzina połączenia Państwu nie odpowiada mają Państwo możliwość dokonania zwrotu biletu bez ponoszenia dodatkowych kosztów w postaci opłaty manipulacyjnej. Bilet można zwrócić poprzez kontakt z Działem Obsługi Klienta pod adresem anulacje@polskibus.com.

Zespół PolskiBus.com
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2782 PostWysłany: 05 Maj 2015 18:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Lepszy numer to zmiana godziny odjazdu z Wrocławia do Pragi z 23:59 na 00:40 tego samego dnia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2783 PostWysłany: 05 Maj 2015 20:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Czyli mam rozumieć, ze jak mam bilet do Pragi na weekend przykładowo na piątek na 23.59 (według starej daty) to bilet został automatycznie przebukowany na piątek na 0.40? Nawet się nie chce wk... :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off
01ERES lubi ten post.
 
      
#2784 PostWysłany: 05 Maj 2015 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Tak wynika z maila od PB:
Cytuj:
Informujemy, że w związku z wprowadzonymi zmianami w rozkładzie jazdy linii P4 (Warszawa-Łódź-Wrocław-Praga), przedstawiamy zmiany godzin odjazdów zakupionych przez Państwa połączeń na terminy od 8 maja 2015 roku.

Wrocław (wyjazd 23:59) - Praga
zmiana na
Wrocław (wyjazd 00:40) - Praga
a przede wszystkim z faktu, że rezerwacje są już "przesunięte" w systemie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2785 PostWysłany: 05 Maj 2015 20:57 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Nie, tu bardziej chodziło @mezo23 że znając luźne podejście PB w zmienianiu godzin kursów, tak jak w mailu nie podali zmiany daty tak i w systemie 'poprostu' przenieśli na listę z inną godziną już nie zważając na zmianę daty.
Krócej: najwyższy czas aby PB wziął się poważnie za kontakt z pasażerami.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2786 PostWysłany: 05 Maj 2015 20:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
Zgadza się. Rezerwacja przesunięta w serwisie.

Myślicie, ze da rade coś ugrać z Polskim Busem by przesunęli z piątku na sobotę na 0.40? Jest to dość spora zmiana bo ponad 23 h... :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2787 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Ja napisałem do nich wczoraj. Jak na razie bez żadnej odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2788 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:04 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
Znaczy... ty podczas rezerwacji wyraziłeś chęć jazdy w podanym terminie o podanej godzinie. Więc sobie w stopę strzelą (choć to byłby nie pierwszy raz...) jak zignorują każdego pasażera.

Ja na szczęście mam ten kurs od Wawy mimo że wsiadam we Wro więc przesunięcie 'zaledwie' godzinę :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2789 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:09 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
iwan-82@. Po co takie bzdury wypisujesz? Przesuniecie nie wynosi nawet +1h! Dobra rada: zatrudnij prawnika z USA i najlepiej zaskarz ich o 1 mln $.
Widac , ze monopolisci, wykorzystywacze i cwaniacy sa nie tylko wsrod tych co sprzedaja, ale tez tych ktorzy kupuja. Chlopie nie szalej- bo zostaniesz wciagniety na black list. Po co Ci to, bedziesz musial kupowac bilety i z innego IP, adresu i nazwiska! Ja mam szacun dla PB- za to ze sie przebil i zrobili revolution!
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2790 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:12 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Chyba bilety na PB są bezimienne... :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2791 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:18 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
01ERES napisał(a):
iwan-82@. Po co takie bzdury wypisujesz? Przesuniecie nie wynosi nawet +1h! Dobra rada: zatrudnij prawnika z USA i najlepiej zaskarz ich o 1 mln $.
Widac , ze monopolisci, wykorzystywacze i cwaniacy sa nie tylko wsrod tych co sprzedaja, ale tez tych ktorzy kupuja. Chlopie nie szalej- bo zostaniesz wciagniety na black list. Po co Ci to, bedziesz musial kupowac bilety i z innego IP, adresu i nazwiska! Ja mam szacun dla PB- za to ze sie przebil i zrobili revolution!


Ta. Powiedział ten który... przyjdzie na przystanek i nie wsiądzie :D
Bilety myśląc logicznie powinny zostać przesunięte o +40 min, ale dzięki chciwości/głupocie informatyka naszego PB są przesunięte o -1400 min.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2792 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
01ERES napisał(a):
iwan-82@. Po co takie bzdury wypisujesz? Przesuniecie nie wynosi nawet +1h! Dobra rada: zatrudnij prawnika z USA i najlepiej zaskarz ich o 1 mln $.
Widac , ze monopolisci, wykorzystywacze i cwaniacy sa nie tylko wsrod tych co sprzedaja, ale tez tych ktorzy kupuja. Chlopie nie szalej- bo zostaniesz wciagniety na black list. Po co Ci to, bedziesz musial kupowac bilety i z innego IP, adresu i nazwiska! Ja mam szacun dla PB- za to ze sie przebil i zrobili revolution!


Jak nie wynosi? Jeżeli rezerwuję bilet na przejazd na weekend, by być w Pradze w sobotę to chyba mam prawo być zły, że kurs został mi przesunięty o 23 godzin wstecz? Zmienia to cały plan wyjazdu. Mimo wszystko dziękuję za cudowne rady. :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2793 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:36 

Rejestracja: 09 Lip 2011
Posty: 1215
niebieski
Przesunięcie godzinę, dwie, góra cztery dla mnie są do zaakceptowania po wcześniejszym kontakcie i propozycji zwrotu pieniędzy lub zmiany kursu, ale 23 godziny, to już prawie doba, trzeba wziąć dodatkowy dzień wolnego etc. W tym przypadku propozycja zwrotu lub zmiany powinna być obligatoryjna.
Góra
 Profil Relacje PM off
Asiaaar lubi ten post.
Asiaaar uważa post za pomocny.
 
      
#2794 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
Propozycja zwrotu jest:
Cytuj:
W przypadku, gdy nowa godzina połączenia Państwu nie odpowiada mają Państwo możliwość dokonania zwrotu biletu bez ponoszenia dodatkowych kosztów w postaci opłaty manipulacyjnej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2795 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:43 

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1024
niebieski
Umowmy sie, pliz. Sugerujesz sie pewnie jakims ogolnym komunikatem. Jesli przesuniecie wyniesie wiecej niz kilka h to skladam samokrytyke i zamieszczam przeprosiny, ale jesli bedzie tak jak napisalem to vice Versa. OK?
_________________
Życie jest dobre, ale dobre życie jest lepsze!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2796 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:46 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
@01ERES, tobie dawać takie rady?!
Przeczytajże wątek zanim coś napiszesz...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2797 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:54 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4059
złoty
Gdyby kogos interesowala informacja, jak wyglada bezposrednie polaczenie wg PB z Berlina do Gdanska,to odbywa sie trzema autobusami.
Jeden z berlina do poznania, nastepnie bus widmo kursujacy miedzy poznanskimi dworcami,a potem dosiadka do busa z wroclawia do gdanska :lol:
Na poczatku tez tak bylo, ale chociaz dodatkowy autobus na trasie berlin-poznan puszczali,a teraz upychaja ludzi do P3,wiec nawet jednego wolnego miejsca nie ma.
Mam cicha nadzieje, ze konkurencja ukroci te bonanze :twisted:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2798 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lut 2013
Posty: 1649
niebieski
01ERES napisał(a):
Umowmy sie, pliz. Sugerujesz sie pewnie jakims ogolnym komunikatem. Jesli przesuniecie wyniesie wiecej niz kilka h to skladam samokrytyke i zamieszczam przeprosiny, ale jesli bedzie tak jak napisalem to vice Versa. OK?
Nikt tu nie musi składać samokrytki. Piszę tylko jak jest. Dostałem, pewnie nie tylko ja, ale chyba nie Ty, "ogólnego" maila o zmianie godziny odjazdu z 23:59 na 00:40. Sprawdzam swoją rezerwację i faktycznie, jest zmiana godziny, ale data pozostała ta sama. To naprawdę nie jest zmiana o +1h, ale o -23h.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2799 PostWysłany: 05 Maj 2015 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Gru 2013
Posty: 1588
niebieski
01ERES... Nie chcę ciągnąć tego jałowego tematu.

W moim przypadku wyjazd miał być w piątek o 23.59. Po sprawdzeniu na stronie PB bilet jest zmieniony na piątek na 0.40. Więc weź szanownie kalkulator i policz ile godzin jest różnicy od 23.59 do 0.40 tego samego dnia.. Tyle... 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2800 PostWysłany: 05 Maj 2015 22:02 

Rejestracja: 22 Gru 2013
Posty: 3046
srebrny
01ERES napisał(a):
iwan-82@. Po co takie bzdury wypisujesz? Przesuniecie nie wynosi nawet +1h! Dobra rada: zatrudnij prawnika z USA i najlepiej zaskarz ich o 1 mln $.
Widac , ze monopolisci, wykorzystywacze i cwaniacy sa nie tylko wsrod tych co sprzedaja, ale tez tych ktorzy kupuja. Chlopie nie szalej- bo zostaniesz wciagniety na black list. Po co Ci to, bedziesz musial kupowac bilety i z innego IP, adresu i nazwiska! Ja mam szacun dla PB- za to ze sie przebil i zrobili revolution!

Tu jest parę ciekawostek:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zegar_12-godzinny
To też się może przydać:
http://www.wsjp.pl/

Mateusz099 napisał(a):
Przesunięcie godzinę, dwie, góra cztery dla mnie są do zaakceptowania po wcześniejszym kontakcie i propozycji zwrotu pieniędzy lub zmiany kursu,

To akurat spora różnica. Co z tego, że zwrócą pieniądze, jeśli na inną godzinę nie mam szans kupić za tę samą cenę?
Góra
 Profil Relacje PM off
iwan-82 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 5534 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 277  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group