Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 195 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Mar 2015 12:55 

Rejestracja: 17 Kwi 2011
Posty: 3298
HON fly4free
Takie małe OT
To tak jak np cykliczne pojawiające się np wrzuty o biletach Ryanair po kraju po 38 PLN RT, albo 10 PLN na allegro za zakupy powyżej 50 PLN :) i masa innego syfu :)
Spokojnie daje z 2-3 tygodnie i sytuacja się wyklaruje a ilość wrzut wróci do poziomu sprzed reformy, jak się każdy opamięta:>
Poza tym zawsze możesz zgłaszać lanie wody, ponoć to też odpowiednio gratyfikują :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami Wakacje na Azorach za 2598 PLN. Loty z Warszawy + hotel ze śniadaniami
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
#2 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:03 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Będzie chyba trzeba, bo ilość "spamu" jest straszna:) człowiek wchodzi na forum i ma wrażenie ze jakby po 2 marca wysypalo się trzy razy więcej ofert niż przed zmianami, a potem szybko schodzi się na ziemię bo wszystko się powtarza po kilka razy.
Góra
 Profil Relacje PM off
dj3500 lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Za dublowanie pewnie jest ujemna repa, problem może się sam rozwiąże ze skutkiem innym niż oczekiwany przez dublerów :lol:
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:17 

Rejestracja: 11 Gru 2012
Posty: 1365
niebieski
Oby bo jest to męczące
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:28 

Rejestracja: 16 Lis 2011
Posty: 1795
niebieski
jesion83 napisał(a):
Będzie chyba trzeba, bo ilość "spamu" jest straszna:) człowiek wchodzi na forum i ma wrażenie ze jakby po 2 marca wysypalo się trzy razy więcej ofert niż przed zmianami, a potem szybko schodzi się na ziemię bo wszystko się powtarza po kilka razy.


Sorki za offtop ale zima zaskoczyla drogowcow, tzn. chciałem powiedzieć: efekty "reformy" zaskoczyly reformatorów;) forum żyje jak mało kiedy, a chyba o to chodziło?
Góra
 Profil Relacje PM off
fakalaka lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:31 

Rejestracja: 26 Lip 2011
Posty: 225
Loty: 77
Kilometry: 325 362
niebieski
lepiej przeczytac kilka razy te sama okazje, niz w wyniku samocenzurowania przegapic ja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
jeszcze sie nie urodzil co by wszystkim dogodzil

zaprzegnieto forumowiczow do "wyscigu szczurów"
towarzystwo sie wystrzela niebawem, a jesli nie bedzie skokowego przyrostu punktów zupelnie oleje pisanie
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#8 PostWysłany: 04 Mar 2015 13:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Hehe. Przyznam że nie śledzę zbyt mocno zmian. Choć zauważyłem, że normalnie jak pół dnia na forum nie byłem do miałem 3,4 strony nie przeczytanych postów, a teraz tyle to mniej więcej w godzinę się robi.
BTW. Nie widziałem że można mieć i minusowe punkty reputacji:)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3058
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
i jakby na potwierdzenie kolejny dubel :)

Załączniki:
f4f.JPG
f4f.JPG [ 84.22 KiB | Obejrzany 1798 razy ]
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image


Ostatnio edytowany przez Zeus, 04 Mar 2015 14:09, edytowano w sumie 1 raz
„Kodowanie” poza tematem specjalnie do tego przeznaczonym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
:D gdyby tak ustawiono system, ze po nowym przeliczeniu punktów
nastepuje 2-tygodniowy okres zawieszenia naliczania kolejnych punktów
na tzw. "wyszumienie" w systemie to posiwieja forumowicze
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#11 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:34 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
Forumowicze dadzą sobie radę z tym nowym systemem. Nie ma chyba maksymalnej liczby polubień za jeden post!? Przy okazji udzielą kilku darmowych lekcji zarządzania administracji. Według mnie ten bizantyjki system nie przetrwa do końca miesiąca
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:34 

correos napisał(a):
jeszcze sie nie urodzil co by wszystkim dogodzil

zaprzegnieto forumowiczow do "wyscigu szczurów"
towarzystwo sie wystrzela niebawem, a jesli nie bedzie skokowego przyrostu punktów zupelnie oleje pisanie


Niestety, to wygląda jak 'wyścig szczurów'. Bardzo źle mi się kojarzy fakt, że nie ma jasnych zasad. Za to jest coś na zasadzie 'pracuj dobrze a kiedyś (może) dostaniesz awans'. Jasne i klarowne zasady (nawet z cholernie wyśrubowanymi oczekiwaniami) byłyby uczciwsze. A tak, choć nie to pewnie przyświecało reformatorom, brzydko to wygląda. Jakby ktoś chciał nakręcić ruch na komercyjnym portalu pracą 'stażystów'. Jestem też ciekaw jak zwiększy to ilość 'dealów'. Ja np, nie będę zainteresowany 'farmieniem' statusu bo a) większość okazji z TS i tak jest gdzie indziej w netcie (głównie fora anglojęzyczne) i b) nie wiem ile 'expa' trzeba wbić i co zrobić żeby wyewoluować z Pikachu do Raichu (tak, musiałem sprawdzić w co ewoluuję, aż takim geekiem nie jestem :D ). Ergo- nie będę szukał i udzielał się jakoś bardziej. Pewnie jest jeszcze paru gości takich jak ja. Więc skończy się to na tym, że TS będzie bardzo elitarnym, subkulturowym gronem osób, które w sumie mogłyby te deale wysyłać sobie na PW. No ale, co tam, nie samym TS człowiek żyje :)
Góra
 PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#13 PostWysłany: 04 Mar 2015 14:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
TS ma właśnie być otwarta.

Trzeci dzień mija, a nikt nie podnosi argumentu, że osoby z "wysokim" statusem nie są aktywne. ;)

I tak jak pisze correos mam osobiście nadzieję, że hiperaktywność i tsunami nowych postów przejdzie, a życie na forum wróci do równowagi :D
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 04 Mar 2015 15:16 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
A ja myślałem,że odpisywanie komuś i zamieszczanie nowych informacji jest wzajemną formą pomocy przy podróżowaniu.....żeby było łatwiej. Może naiwny jestem ;)
A tu jakieś punkty, jakieś awanse, nagrody. Łooo losie słodki. Po co to ? Nie można pisać bez tego ?
Góra
 Profil Relacje PM off
Zibid lubi ten post.
 
      
#15 PostWysłany: 04 Mar 2015 15:18 

Rejestracja: 06 Paź 2012
Posty: 375
mashacra napisał(a):
TS ma właśnie być otwarta.

Trzeci dzień mija, a nikt nie podnosi argumentu, że osoby z "wysokim" statusem nie są aktywne. ;)

I tak jak pisze correos mam osobiście nadzieję, że hiperaktywność i tsunami nowych postów przejdzie, a życie na forum wróci do równowagi :D

Przejdzie jak wszyscy wrócą do twierdzy!
_________________
http://banner.flightdiary.net/szczepan
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 04 Mar 2015 15:18 

@mashacra Czekaj, bo już się pogubiłem przez ten natłok informacji o reformach. Czy fragment "TS ma właśnie być otwarta'' mam rozumieć w ten sposób, że otwarta będzie po osiągnięciu odpowiedniego poziomu, który nie do końca wiadomo jak osiągnąć? Czy chodziło Ci o coś innego?
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 04 Mar 2015 15:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 3076
Loty: 249
Kilometry: 415 497
srebrny
jar188 napisał(a):
A ja myślałem,że odpisywanie komuś i zamieszczanie nowych informacji jest wzajemną formą pomocy przy podróżowaniu.....żeby było łatwiej. Może naiwny jestem
A tu jakieś punkty, jakieś awanse, nagrody. Łooo losie słodki. Po co to ? Nie można pisać bez tego ?
Można.

Bo punkty powinny być dla pomagających, a nie pomagający dla punktów. Szkoda tylko że wiele osób próbuje przeliczać co się bardziej opłaca żeby je załapać, zamiast skupić się po prostu na pomaganiu innym.

Niestety nie mogę powiedzieć że jestem rozczarowany...
_________________
Zanim zadasz pytanie na forum poszukaj. Potem poszukaj jeszcze raz. Potem idź zrób sobie herbaty i poszukaj trzeci raz, tylko dokładniej.
Jest 90% szans że ktoś już pytał o to samo co Ty, tylko nie potrafisz/nie chce Ci się znaleźć odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#18 PostWysłany: 04 Mar 2015 15:45 

zbyhu napisał(a):
jar188 napisał(a):
A ja myślałem,że odpisywanie komuś i zamieszczanie nowych informacji jest wzajemną formą pomocy przy podróżowaniu.....żeby było łatwiej. Może naiwny jestem
A tu jakieś punkty, jakieś awanse, nagrody. Łooo losie słodki. Po co to ? Nie można pisać bez tego ?
Można.

Bo punkty powinny być dla pomagających, a nie pomagający dla punktów. Szkoda tylko że wiele osób próbuje przeliczać co się bardziej opłaca żeby je załapać, zamiast skupić się po prostu na pomaganiu innym.

Niestety nie mogę powiedzieć że jestem rozczarowany...


Ja naprawdę rozumiem jaka przyświecała wam idea. Ale brak jasnych zasad nie spowoduje nagle, że ludzie będą sobie pomagać z czystej empatii. Napisałem dzisiaj parę postów, w tym jeden z informacją (rozumiem, że pomocną), że można kupić we Wro bilety w każdym autobusie. Wiem, że nikt mnie za to 'nie podrapie po pleckach' ale co z tego? Napisałbym to nawet wtedy kiedy znałbym sposób przydzielania punktów reputacji i miał 100% pewności że nikt mnie za to nie wynagrodzi. Ktoś pięknie napisał na forum, że nie interesuje go tak bardzo TS bo to 'wolnoamerykanka'. Że męczy go chaos przy kodowaniu i woli w tym czasie popracować niż odkodowywać. Hej Chłopie! Jest nas dwóch!
Z drugiej strony, osoby zainteresowane i tak będą (co już widać) próbować na siłę dostać się do TS, każdym możliwym sposobem. Czy naprawdę chodziło o zwiększenie ruchu? Nie zrozumcie mnie źle. Przecież to jest komercyjne forum, niech zarabia. Tylko jeżeli tak, czy nie dało się tego zrobić bardziej otwarcie a przez to uczciwiej?
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#19 PostWysłany: 04 Mar 2015 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2011
Posty: 2831
Loty: 157
Kilometry: 403 841
niebieski
Wprost proporcjonalnie do nerwów zauważyć można, że grubo wzrosła też aktywność do klikania lajków i pomógł :) Czasem komuś się pomogło, punktów reputacji nie było, teraz już o takim zachowaniu nie ma mowy :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#20 PostWysłany: 04 Mar 2015 16:28 

Rejestracja: 11 Sty 2013
Posty: 170
Anonymous napisał(a):
correos napisał(a):
jeszcze sie nie urodzil co by wszystkim dogodzil

zaprzegnieto forumowiczow do "wyscigu szczurów"
towarzystwo sie wystrzela niebawem, a jesli nie bedzie skokowego przyrostu punktów zupelnie oleje pisanie


Niestety, to wygląda jak 'wyścig szczurów'. Bardzo źle mi się kojarzy fakt, że nie ma jasnych zasad. Za to jest coś na zasadzie 'pracuj dobrze a kiedyś (może) dostaniesz awans'. Jasne i klarowne zasady (nawet z cholernie wyśrubowanymi oczekiwaniami) byłyby uczciwsze. A tak, choć nie to pewnie przyświecało reformatorom, brzydko to wygląda. Jakby ktoś chciał nakręcić ruch na komercyjnym portalu pracą 'stażystów'. Jestem też ciekaw jak zwiększy to ilość 'dealów'. Ja np, nie będę zainteresowany 'farmieniem' statusu bo a) większość okazji z TS i tak jest gdzie indziej w netcie (głównie fora anglojęzyczne) i b) nie wiem ile 'expa' trzeba wbić i co zrobić żeby wyewoluować z Pikachu do Raichu (tak, musiałem sprawdzić w co ewoluuję, aż takim geekiem nie jestem :D ). Ergo- nie będę szukał i udzielał się jakoś bardziej. Pewnie jest jeszcze paru gości takich jak ja. Więc skończy się to na tym, że TS będzie bardzo elitarnym, subkulturowym gronem osób, które w sumie mogłyby te deale wysyłać sobie na PW. No ale, co tam, nie samym TS człowiek żyje :)


MacKoz - uważam dokładnie tak samo i prowadziłam podobną dyskusję na wątku o reputacji :) reputacja,19,38841?start=120
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 195 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group