Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Maj 2015 18:23 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
Hej, hej :)

Poszukuje chętnych (1,2,3 ;)) osób na wspólny wyjazd do USA. Obowiązkowo NY (5-7 dni) i co się da. Może być wschodnie wybrzeże - Boston, Atlantic City, Washington DC, plantacje w Georgii i wiele innych wartych zobaczenia miejsc, aż do Florida Keys. Albo opcja wschód-zachód. Wszystko jest do dogadania. W sumie wyjazd dwu-, max. trzytygodniowy (więcej urlopu nie dostanę), zależy od budżetu. Termin najchętniej sierpień lub wrzesień lub ewentualnie przełom czerwiec/lipiec.

Zawsze to milej i taniej z kimś pojechać.

Jeszcze nie startowałam o promesę wizową, więc gdyby ktoś jeszcze tego nie zrobił możemy razem przez to przebrnąć...

Jestem z Warszawy, mam 27 lat.

Zainteresowanych proszę o kontakt na maila tru3sil@gmail.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
EDIT: Od czasu oryginalnego posta wiele się zdarzyło, wiele się zmieniło, więc podbijam.

Lecę do NYC 04-18.09.2015. W planach jednodniowe wypady do Waszyngtonu i Bostonu (może coś jeszcze). Biletów jeszcze nie mam. Loty zabukowane, nocleg też. W razie potrzeby chętnie polecę miejscówkę, zostało w tym terminie i terminie około-podobnym jeszcze trochę wolnych łóżek/pokoi. Miejsce wybrane z polecenia. Ceny jak na lokalizację BARDZO w porządku.

Gdyby ktoś się wybierał w tym terminie i chciał wspólnie zwiedzać i poznawać miasto oraz poznać szczegóły - zapraszam do kontaktu mailowego lub na PW :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 31 Maj 2015 16:13 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 5
cześć :) Twój wyjazd nadal aktualny? nadal kogoś poszukujesz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 31 Maj 2015 19:09 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 17
Loty: 24
Kilometry: 46 496
Aktualny :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 31 Maj 2015 21:39 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 5
Napisz do mnie na priv klaudia7383@gmail.com

-- 31 Maj 2015 21:40 --
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 01 Cze 2015 07:30 

Rejestracja: 31 Maj 2015
Posty: 5
Sorki, klaudia7393@gmail.com ten jest poprawny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 08 Lip 2015 02:14 

Rejestracja: 04 Kwi 2015
Posty: 3
Czesc moglabys mi napisac namiar na nocleg? Od 14.09 bede w NY jakie masz plany na zwiedznie? Do 1 pazdziernika zosataje w usa,. Moj mail werka911@gmail.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group