Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#261 PostWysłany: 16 Lip 2015 09:17 

Rejestracja: 16 Lip 2015
Posty: 2
Witam, zakupiłem bilety powrotne Londyn-Warszawa. I po dokonaniu rezerwacji i zapłacie pojawiła się informacja o konieczności podania danych paszportu... I tu pojawia się problem mój paszport stracił ważność pod koniec czerwca. I teraz pytanie czy dowód będzie wystarczający? Czy zamiast danych paszportu mogę podać tam dane dowodu osobistego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#262 PostWysłany: 16 Lip 2015 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Możesz, dowód osobisty jest wystarczający.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#263 PostWysłany: 16 Lip 2015 09:31 

Rejestracja: 16 Lip 2015
Posty: 2
Ok, dzięki za mega szybką odpowiedź. To mój pierwszy raz dlatego strasznie się boję i staram się zbadać każdy najmniejszy szczegół. A mimo iż wydawało mi się ze dowód jest wystarczający, informacja o wymaganym paszporcie mocno mnie skonfundowała. Także jeszcze raz dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#264 PostWysłany: 26 Lip 2015 13:42 

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 3
Hej ;)
Jestem totalnie zielona jeśli chodzi o loty, dlatego chcę o coś dopytać. We wrześniu lecimy z chłopakiem Norwegianem do Barcelony z Okęcia. Przejrzałam ten temat i piszecie, że nie ma sensu odprawiać się online. Dobrze zrozumiałam, że jak odprawię się online, to i tak będę musiała się udać do stanowiska odprawy po np. naklejki? Czy jak to jest? Odprawa online coś mi da, czy faktycznie lepiej to sobie darować? My dzień wcześniej będziemy musieli jechać do Warszawy i też nie bardzo mam ochotę szukać jakiegoś ksera, żeby mi wydrukowali bilet. Czy nie trzeba tego drukować, wystarczy pokazać na aplikacji w telefonie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#265 PostWysłany: 26 Lip 2015 13:53 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Jeśli lecicie z bagażem rejestrowanym to i tak trzeba iść do check-in zostawić walizki, więc przy okazji można się tam odprawić. Można też zrobić to przez aplikację i wtedy trzeba mieć przy sobie tylko telefon, nic nie drukujecie.

Jeśli lecicie z podręcznym to odprawa przez telefon jest o tyle dobra, że na lotnisku idziecie od razu do kontroli bezpieczeństwa omijając jedną kolejkę.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#266 PostWysłany: 26 Lip 2015 13:55 

Wystarczy na lotnisku jako jedni z pierwszych na 2 godziny przed lotem podejść do stanowisk nadawania bagażu rejestrowanego nawet jeśli macie w cenie wyłącznie podręczny i poprosicie po wręczeniu pracownikowi dokumentów podróżnych oraz ewentualnie wydruku potwierdzenia rezerwacji o miejsca obok siebie, oni zapewne poproszą o darmowe nadanie bagażu podręcznego.
Potem tylko przez kontrolę bezpieczeństwa udanie się do wskazanego gate
Góra
 PM off  
      
#267 PostWysłany: 26 Lip 2015 16:08 

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 3
Dzięki :) Mamy jeszcze 1 sztukę rejestrowanego, także widzę, że faktycznie nie ma sensu odprawiać się online. Będę się tym martwić przy powrocie, bo wracamy Ryanairem. Czyli mamy podejść z wydrukiem potwierdzenia rezerwacji tylko? Bo innych dokumentów nie mam. Nie wykupiliśmy też miejscówek, ale z tego co piszecie, jak będziemy te 2 godz. wcześniej to raczej bez problemu przydzielą nam miejsca obok siebie? W sumie bardziej niż na tych miejscach koło siebie, zależy mi na tym, żeby zabrać podręczny na podkład, więc jak będziemy te 2 godz. wcześniej to powinno się udać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#268 PostWysłany: 26 Lip 2015 16:20 

Tak, będziecie siedzieć obok siebie bo to linii norwegian zależy na zadowolonym kliencie, gdyż taki do nich w przyszłości wróci. To samo dotyczy się bagażu podręcznego, na pokładzie samolotu jest na niego za mało miejsca i obsługa musi prosić pasażerów by za darmo na czas lotu oddali go do luku bagażowego. Tak jak myślisz zabierzcie ważne dokumenty podróży i ewentualnie potwierdzenie rezerwacji i wszystko będzie ok.
Góra
 PM off  
      
#269 PostWysłany: 26 Lip 2015 17:17 

Rejestracja: 26 Lip 2015
Posty: 3
To super, że tak troszczą się o pasażera :D Oddawać do luku podręcznego nie bardzo chcę, bo biorę malutką torebkę, bo mi większa na wakacjach nie potrzebna i nie upcham tam już aparatu. A poza tym nasze obydwa podręczne to miękkie torby, więc obawiałabym się w jakim stanie one by wyszły z luku bagażowego. Także mam nadzieje, że zmieszczą się w samolocie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#270 PostWysłany: 04 Sie 2015 19:34 

Rejestracja: 04 Sie 2015
Posty: 2
Hej,
Powiedzcie prosze czy nie bedzie problemu lecac Norwegian do UK z dowodem, zastrzegaja saobie ze trzeba miec paszport, rozumiem, ze UK nie jest w Schengen, ale z dowodem mozna latac przynajmniej innymi liniami. Poza tym przy rezerwacji wymagaja potwierdzenia informacji pasazera i jest tylko opcja podania paszportu?
Z gory dzieki,
Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#271 PostWysłany: 04 Sie 2015 19:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Było już o tym wielokrotnie, choćby na poprzedniej stronie. Można lecieć na dowodzie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wziomek uważa post za pomocny.
 
      
#272 PostWysłany: 04 Sie 2015 19:51 

Rejestracja: 04 Sie 2015
Posty: 2
Dzieki wielkie, tak tak doczytalem po napisaniu postu.

Pozdraiwam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#273 PostWysłany: 17 Sie 2015 20:49 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 6
J29 napisał(a):
Jeśli lecicie z bagażem rejestrowanym to i tak trzeba iść do check-in zostawić walizki, więc przy okazji można się tam odprawić. Można też zrobić to przez aplikację i wtedy trzeba mieć przy sobie tylko telefon, nic nie drukujecie.

Jeśli lecicie z podręcznym to odprawa przez telefon jest o tyle dobra, że na lotnisku idziecie od razu do kontroli bezpieczeństwa omijając jedną kolejkę.



Jaka to aplikacja?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#274 PostWysłany: 17 Sie 2015 20:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Sty 2013
Posty: 490
Loty: 217
Kilometry: 423 860
niebieski
@panczo22

Zapewne aplikacja mobilna Norwegiana:
Android:
https://play.google.com/store/apps/deta ... tant&hl=en
iOS:
https://itunes.apple.com/us/app/norwegi ... 87502?mt=8
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#275 PostWysłany: 17 Sie 2015 20:54 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
https://play.google.com/store/apps/deta ... tant&hl=pl
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#276 PostWysłany: 17 Sie 2015 23:55 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 6
Tego się właśnie obawiałem.
Mój fon pracuje na Windowsie...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#277 PostWysłany: 20 Sie 2015 14:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
Ja w Krakowie tylko z paszportem podchodziłem do stanowiska, nic nie drukowałem a potwierdzenie miałem na telefonie ale nikt o nie nie prosił.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#278 PostWysłany: 08 Wrz 2015 21:33 

Rejestracja: 16 Sie 2015
Posty: 6
Ktoś się orientuje jak jest z odprawą na Gatwick? Pierwszy raz będę leciał Norwegianem i do tego z Gatwick.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#279 PostWysłany: 08 Wrz 2015 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
Odprawa jak odprawa. Sprecyzuj pytanie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#280 PostWysłany: 08 Wrz 2015 21:45 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Lip 2010
Posty: 3225
srebrny
panczo22 napisał(a):
Ktoś się orientuje jak jest z odprawą na Gatwick? Pierwszy raz będę leciał Norwegianem i do tego z Gatwick.



jest dobrze
_________________
"lepiej nie jechać i nie żałować niż jechać i żałować" - Tony Halik
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ane.wald lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group