Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#101 PostWysłany: 03 Wrz 2014 18:20 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4034
złoty
lukas-tur napisał(a):
Witam
Mam ciężka sprawa brat się połamał i nie poleci ze mną i rodzinka do Madrytu... co zrobić aby odzyskać podatki i oplaty lotniskowe?? bo bilety w tej taryfie promo bez zwrotu

jak sprawdzic czyi sporo tego będzie ?? tego zwrotu podatków bo do hiszpani z wawy to spore sa oplaty jak pamiętam a bilety ( w dwie strony ) kosztowały tylko 360 zł a podatki to chyba z 200 by było ... i jak to zrobić aby nie skasować całej rezerwacji ...
dzięki z góry za szybka i merytoryczna odpowiedz :)

ps. macie jakas dobra i tania wypożyczalnie samochodów w Madrycie ew. wyszukiwarke z najlepszymi cenami :)

Dzis otrzymalem odpowiedz na prosbe o zwrot podatkow, bez ponaglania,choc dopiero po miesiacu uznali prosbe i prawie cala kase zwroca. Kupilem za 24€, a zwroca ponad 17€. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#102 PostWysłany: 04 Wrz 2014 12:31 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
czy bagaże w norwegianie można dokupić za jakiś czas ?
Czy musze to robic od razu w pierwotnej rezerwacji?


@gorny77

Cytuj:
ale tu tej informacji nie uzyskasz (jest w TS)


Może smieszne pytanie ale co to jest TS?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#103 PostWysłany: 04 Wrz 2014 12:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
kupujac bilet poza strona http://www.norwegian.com/pl/
nie dodasz samodzielnie bagazu, gdyz zakup biletu oraz dokupienie bagazu musi byc ta sama karta opłacone
pozostaje infolinia

przerabialem osobiscie i troche to upierdliwe
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#104 PostWysłany: 13 Wrz 2014 22:32 

Rejestracja: 10 Lip 2014
Posty: 95
Loty: 69
Kilometry: 168 562
Przy zakupie 2 biletów w taryfie LowFare jest opcja pakietu Plus, w którym można dokupić bagaż rejestrowany. Jak zakupić ten pakiet tylko dla jednej osoby z jednym bagażem? Na chwilę obecną liczy pakiet Plus dla 2 osób i 2 bagaży.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#105 PostWysłany: 15 Wrz 2014 10:25 

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 122
Loty: 40
Kilometry: 80 330
imo trzeba zakupić bilety oddzielnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#106 PostWysłany: 15 Wrz 2014 10:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
correos napisał(a):
kupujac bilet poza strona http://www.norwegian.com/pl/
nie dodasz samodzielnie bagazu, gdyz zakup biletu oraz dokupienie bagazu musi byc ta sama karta opłacone
pozostaje infolinia

przerabialem osobiscie i troche to upierdliwe


Dziwne, bo kupowałem bilet prze hiszpańskie govolo w czasach jego popularności, i dużo później bez najmniejszego problemu dokupiłem walizkę przez stronę Norwegian.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#107 PostWysłany: 16 Wrz 2014 13:58 

Rejestracja: 16 Wrz 2014
Posty: 1
Witam. Mam maly problem bo w rezerwacji biletu zle podałem plec czy moze mieć to wplyw podczas odprawy online lub odprawy na lotnisku. Ewentualnie prosze o podpowiedź jak to zmienić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#108 PostWysłany: 16 Wrz 2014 14:10 

Kiper napisał(a):
Witam. Mam maly problem bo w rezerwacji biletu zle podałem plec czy moze mieć to wplyw podczas odprawy online lub odprawy na lotnisku. Ewentualnie prosze o podpowiedź jak to zmienić.


nie będzie żadnego problemu
Góra
 PM off  
      
#109 PostWysłany: 16 Wrz 2014 21:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2014
Posty: 4
Mam problem. Jutro mam wylot do Malagi, chciałem się odprawić online i nagle okazało się że mam przydzielone już miejsce a przy próbie odprawy dostaję błąd i informacje że mam się odprawić na lotnisku.., ktoś miał taką sytuacje? Żadnego miejsca wcześniej nie wybierałem, nie mam pojęcia skąd się to wzięło. Nie chce się dowiedzieć na miejscu że mam zapłacić jeszcze za coś czego nie wybierałem, chociaż cena podróży w szczegółach rezerwacji jest bez zmian.

Chciałbym się też się dowiedzieć jak wygląda sama odprawa na lotnisku Chopina, jest to raptem mój drugi lot, byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi opisał krok po kroku co mi jest potrzebne, gdzie mam się udać.


Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#110 PostWysłany: 16 Wrz 2014 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5617
HON fly4free
Normalnie wygląda, idziesz z dowodem osobistym do odpowiedniego stanowiska odprawy i tyle, nie stresuj się bo nie ma czym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#111 PostWysłany: 16 Wrz 2014 22:14 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
heaverq napisał(a):
Mam problem. Jutro mam wylot do Malagi, chciałem się odprawić online i nagle okazało się że mam przydzielone już miejsce a przy próbie odprawy dostaję błąd i informacje że mam się odprawić na lotnisku.., ktoś miał taką sytuacje? Żadnego miejsca wcześniej nie wybierałem, nie mam pojęcia skąd się to wzięło. Nie chce się dowiedzieć na miejscu że mam zapłacić jeszcze za coś czego nie wybierałem, chociaż cena podróży w szczegółach rezerwacji jest bez zmian.

Chciałbym się też się dowiedzieć jak wygląda sama odprawa na lotnisku Chopina, jest to raptem mój drugi lot, byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi opisał krok po kroku co mi jest potrzebne, gdzie mam się udać.


Pozdrawiam

Nie stresuj się,bądź tylko minimum 2 godz przed odlotem...
My 2 tyg temu lecieliśmy do Madrytu i półtorej godziny ledwo nam wystarczyło,było nerwowo..
Linie,sam lot rewelacja ale odprawa masakra..
Lecieliśmy generalnie na mecz do Faro i żadna osoba z nas nie nadawała bagażu (byliśmy z plecaczkami) a mimo to musieliśmy stanąć do kolejki i się odprawić normalnie.W kolejce spędziliśmy 50 min! Byliśmy ostatni :D Miejsca przydziela automat,mieliśmy obok siebie..
Niestety brak możliwości odprawy online,automatów na Okęciu też brak,w drodze powrotnej też raczej nie odprawisz się w automacie bo skoro nie było takowych w Madrycie to nie sądze że będą w Maladze.Za dwa tyg też lecimy do Malagi z Okęcia Norwegianem :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#112 PostWysłany: 16 Wrz 2014 22:31 

Rejestracja: 01 Kwi 2014
Posty: 4
Ciekawi mnie to przydzielone miejsce, generalnie za wybór miejsca online płaci się dodatkowo, ja tego nie zrobiłem i przez to nie mogę się odprawić, na infolinii też nie wiedzą dlaczego z automatu bez odprawy system przydzielił mi miejsce. Szkoda że przez ten błąd będę siedział sam, znajomi się odprawili online bez problemu i nawet dostali miejsca obok siebie. "Start" kiepski, oby dalej było ok.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#113 PostWysłany: 16 Wrz 2014 22:42 

heaverq napisał(a):
Ciekawi mnie to przydzielone miejsce, generalnie za wybór miejsca online płaci się dodatkowo, ja tego nie zrobiłem i przez to nie mogę się odprawić, na infolinii też nie wiedzą dlaczego z automatu bez odprawy system przydzielił mi miejsce. Szkoda że przez ten błąd będę siedział sam, znajomi się odprawili online bez problemu i nawet dostali miejsca obok siebie. "Start" kiepski, oby dalej było ok.


I tak musisz podejść do stanowiska odpraw (podają bardzo późno które, tydzień temu bezpośrednio na 2-godziny przed lotem), poprosisz o miejsce obok znajomych, a jak nie wraz z znajomymi poprosicie o nową odprawę, by siedzieć obok siebie.
Generalnie "Razem"napisał wszystko co istotne, faktycznie nie ma stanowisk norwegian do samodzielnej odprawy, ja norwegian jakoś specjalnie na plus w porównaniu z ryanair, vueling i wizzair nie wyróżniam jako super w porównaniu z wymienionymi liniami, na plus: punktualność, więcej miejsca na nogi z powodu wycięcia z siedzeniu oraz wi-fi (na lotach środowych do/z Malagi po starcie działa)
Góra
 PM off  
      
#114 PostWysłany: 17 Wrz 2014 01:51 

Rejestracja: 01 Kwi 2014
Posty: 4
Można zmienić jeszcze miejsce przy odprawie? Na infolinni właśnie dostałem informacje że nie można jej zmienić w systemie i sama zmiana miejsca leży tylko w geście obsługi w samolocie, ewentualnie jak sam się zamienie z innym pasażerem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#115 PostWysłany: 17 Wrz 2014 08:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Takie pytanie, zakupilem bilety przez posrednika i zastanawiam sie czy da sie jakos dodac te loty do swojego konta na norwegianie - zeby za kazdym razem nie musial ich recznie znajdywac, tylko zalogowac sie na konto. Szukalem takiej opcji i nie znalazlem wiec pewnie sie nie da, ale kto ma wieksze doswaidczenie moze znalazl cos takiego - ja jeszcze przyjemnosci lotem tym przewoznikiem nie mialem
BTW. Sorry za brak polskich znakow:)
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#116 PostWysłany: 17 Wrz 2014 08:50 

heaverq napisał(a):
Można zmienić jeszcze miejsce przy odprawie? Na infolinni właśnie dostałem informacje że nie można jej zmienić w systemie i sama zmiana miejsca leży tylko w geście obsługi w samolocie, ewentualnie jak sam się zamienie z innym pasażerem.


Ktoś tu kiedyś pisał, że na odprawie on-line dostali miejsca nie obok siebie, na stanowisku odpraw poprosili o zmianę i bez problemu ich ponownie odprawiono z przydzieleniem nowych miejsc (wszystko zależy kiedy podejdziecie do stanowiska odpraw i dostępności miejsc gdyż samoloty na tej trasie latają pełne, generalnie nie masz nic do stracenia, ostatecznie te kilka godzin wytrzymacie)
Góra
 PM off  
      
#117 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:20 

heaverq napisał(a):
Mam problem. Jutro mam wylot do Malagi, chciałem się odprawić online i nagle okazało się że mam przydzielone już miejsce a przy próbie odprawy dostaję błąd i informacje że mam się odprawić na lotnisku.., ktoś miał taką sytuacje? Żadnego miejsca wcześniej nie wybierałem, nie mam pojęcia skąd się to wzięło. Nie chce się dowiedzieć na miejscu że mam zapłacić jeszcze za coś czego nie wybierałem, chociaż cena podróży w szczegółach rezerwacji jest bez zmian.

Chciałbym się też się dowiedzieć jak wygląda sama odprawa na lotnisku Chopina, jest to raptem mój drugi lot, byłbym wdzięczny gdyby ktoś mi opisał krok po kroku co mi jest potrzebne, gdzie mam się udać.


Pozdrawiam


ja też tak miałam. Niby odprawa online się nie udała ale miejsce mi przydzieliło, i to przy wyjściu ewakuacyjnym :) Odprawiłam się normalnie na lotnisku, miejsce było dokładnie to, które przydzielił mi system.
Góra
 PM off  
      
#118 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2012
Posty: 10934
HON fly4free
bonifacy napisał(a):
Takie pytanie, zakupilem bilety przez posrednika i zastanawiam sie czy da sie jakos dodac te loty do swojego konta na norwegianie - zeby za kazdym razem nie musial ich recznie znajdywac, tylko zalogowac sie na konto. Szukalem takiej opcji i nie znalazlem wiec pewnie sie nie da, ale kto ma wieksze doswaidczenie moze znalazl cos takiego - ja jeszcze przyjemnosci lotem tym przewoznikiem nie mialem
BTW. Sorry za brak polskich znakow:)

Ja bez problemu dodaję rezerwacje zdobione przez OTA do aplikacji mobilnej, wiszą tak aż do odbycia lotu. Tam możesz też się odprawić online.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#119 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:38 

Rejestracja: 10 Kwi 2014
Posty: 392
Loty: 123
Kilometry: 291 994
niebieski
Tak w praktyce to w Norwegian odprawa online nie istnieje :D i tak trzeba normalnie ustawić się w kolejce do odprawy,nawet jak lecisz z małym plecaczkiem.Co do przydzielenia miejsc,przy okienku poprosiliśmy miejsca obok siebie bo lecieliśmy w 6 os. to otrzymaliśmy odpowiedź że fizycznie nie mogą tego zrobić bo miejsce przydziela automat:)Nie wiem czy to kit czy nie ale automat i tak przydzielił nam wszystkie miejsca obok siebie :)
Na wielki plus ilość miejsca między fotelami.Ja 181 cm mogłem normalnie rozprostować nogi :)Wifi podczas lotu też super sprawa :)
Działało na prawdę spoko :)
Natomiast za odprawę wielki minus.Brak automatów na lotnisku Okęcie w stolicy europejskiego kraju to nieporozumienie.To samo w Madrycie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#120 PostWysłany: 17 Wrz 2014 09:41 

Fakt, że kolejki do odprawy Norwegiana w Warszawie są masakryczne.
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group