Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Następna
Autor Wiadomość
#221 PostWysłany: 06 Mar 2015 23:25 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 3
Witam. Mam pytanie odnośnie lotu WAW - LGW czy jak lecę tylko z bagażem podręcznym to będzie możliwość odprawy online ? oraz tak mnie zastanawia czemu w tych dokumentach co dostałem od Norwegiana nie ma ani słowa z jakiego lotniska i terminala jest lot...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#222 PostWysłany: 06 Mar 2015 23:51 

Rejestracja: 05 Kwi 2014
Posty: 60
Loty: 44
Kilometry: 130 265
LGW = London Gatwick a terminal masz oznaczony literką S lub N, S= South , N= North i w travel document masz napisane z którego lecisz.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#223 PostWysłany: 07 Mar 2015 16:42 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 3
''lulet'' ale mi nie chodziło Gatwicka tylko o informacje o Warszawskim lotnisku i terminalu których nie ma w travel document...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#224 PostWysłany: 07 Mar 2015 17:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
Póki co WAW to jedno lotnisko z jednym terminalem ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
maczala1 uważa post za pomocny.
 
      
#225 PostWysłany: 08 Mar 2015 12:06 

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 286
Witam, lece w środę na Gran Canarie z Berlina z Norwegianem. Czy na tą destynację jest odprawa online 24h przed odlotem czy mam odprawić się na lotnisku i jest to za free?
_________________
Image
http://mydlo.fotolog.pl/ - zdjęcia w podróży
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#226 PostWysłany: 08 Mar 2015 13:00 

Rejestracja: 15 Kwi 2013
Posty: 2351
Loty: 239
Kilometry: 330 534
złoty
Na tej trasie nie jest możliwa odprawa on-line. Odprawa w check-inie na lotnisku jest w tych liniach zawsze darmowa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#227 PostWysłany: 30 Mar 2015 00:17 

Rejestracja: 16 Paź 2014
Posty: 7
Z tego co czytam, to w Norwegian chyba nie będzie problemu ze średnią, damską torebką (taka, jaka jest akceptowana np. w Ryanairze 35 x 20 x 20 cm), gdy będę jeszcze ciągnąć za sobą standardowy bagaż podręczny? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#228 PostWysłany: 30 Mar 2015 00:19 

zgadza się, nie wzbudzisz żadnego zainteresowania z ich strony bo dla nich to oczywiste, że kobieta = torebka ;) (tylko połóż ją pod siedzeniem, a nie do luku nad siedzeniami)
Góra
 PM off  
      
#229 PostWysłany: 30 Mar 2015 02:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Cze 2012
Posty: 338
Loty: 16
Kilometry: 39 898
Leciałem ostatnio na trasie krk - osl i to jakie bagaże przewozili polacy jak i norwegowie nawet mnie rozśmieszyło, w w6 czy fr to by nigdy nie przeszło :)


Ostatnio edytowany przez pegie84, 30 Mar 2015 14:59, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#230 PostWysłany: 30 Mar 2015 07:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2012
Posty: 1325
Loty: 225
Kilometry: 260 138
niebieski
Prawdopodobnie będę musiał zmienić swój lot DY na SXF-LGW-BCN (zmiana godzin). Leciał ktoś może DY przez LGW, jest tam strefa tranzytowa?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Norewgian a bagaż?
#231 PostWysłany: 30 Mar 2015 12:38 

Rejestracja: 22 Sie 2014
Posty: 3
Cześć wszystkim,

Lecę 13 kwietnia linią Norwegian z Warszawy Na Teneryfę natomiast wracać będę Ryainarem. Gdyż będę podróżować tylko z bagażem podręcznym nasuwa mi się pytanie czy linie Norwegian również akceptują tzw dodatkową torebkę damską tak jak w przypadku Raynaira? Lecę pierwszy raz Norwegianem i mam trochę obawy.. w Ryainarze udawało mi się w takiej dodatkowej torebce przewozić 4 kg lustrzankę a wiadomo w podręcznym każdy kg bagażu jest na wagę złota :)

O odprawie już się doczytałam, nie ma możliwości innej jak na lotnisku. Coś jeszcze powinnam wziąć pod uwagę?

Czy w Ryanairze nic się nie zmieniło odnoście odprawy online? Najwcześniej mogę zrobić na tydzień przed planowaną datą lotu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#232 PostWysłany: 30 Mar 2015 12:42 

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 314
fryta5 napisał(a):
Na Teneryfę natomiast wracać będę Ryainarem. Gdyż będę podróżować tylko z bagażem podręcznym nasuwa mi się pytanie czy linie Norwegian również akceptują tzw dodatkową torebkę damską tak jak w przypadku Raynaira?


Tak
http://www.norwegian.com/uk/customer-se ... andbaggage

Norwegian jest dość wyluzowany i nie robi problemów, o ile faktycznie nie nie wieziesz nie-wiadomo-ile.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#233 PostWysłany: 30 Mar 2015 18:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
Cześć, mam bardzo ważne pytanie.

Za dwa dni będę leciał znów Norwegianem, tym razem mam problem, którego wcześniej nie miałem.
Moja córka jest chora i bierze lekarstwo, które mamy w butelce o pojemności 300 ml. Mamy papiery po angielsku i hiszpańsku, dotyczące choroby córki, ale nie wiem, czy powinienem przelać lekarstwo do 2 buteleczek o dozwolonej pojemności 150 ml, ale wtedy to nie będą oryginalne opakowania, albo do jednej, a jedną zostawić w domu, czy może jak mam ze sobą dokumentację medyczną i zalecenia lekarza dotyczące przyjmowania tego leku, to nam go przepuszczą? Lecimy tylko z ręcznym.

A może butelkę 300 ml w oryginalnym opakowaniu wsadzić do walizki i spróbować dać walizkę do luku bagażowego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#234 PostWysłany: 30 Mar 2015 18:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 889
niebieski
To jakimi liniami lecisz nie ma nic do rzeczy, wszystko zależy od kontroli na bramkach. Dozwolone są płyny o max 100ml więc musiałbyś przelać to do trzech opakowań. Oryginalne opakowania? Nigdy o czymś takim nie słyszałem. Wielokrotnie widziałem jak rodzinka z dzieciakami mieli w paru 100ml buteleczkach wodę, co by u francy zbytnio nie szastać gotówką.

Specjalne nadawanie bagażu do luku uważam za przesadę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#235 PostWysłany: 30 Mar 2015 18:37 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Do luku możesz wsadzić wszystko, co nie jest narkotykiem ani bronią, tam spokojnie przejdzie. Moim zdaniem butelka 300 ml jak macie papiery powinna przejść przez kontrolę, ale głowy nie dam. Bagaż rejestrowany to pewna opcja :)

Wysłane z mojego GT-I9082
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#236 PostWysłany: 30 Mar 2015 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
W Poznaniu na kontroli bezpieczeństwa widziałem, że mają taką maszynę i gdy ktoś ma np mleko dla dziecka w butelce powyżej 100ml to nalewają trochę do kieliszka, wkładają do niej, coś tam widocznie bada i jeśli jest ok to puszczają dalej. Może w tym przypadku będzie podobnie? Mimo wszystko wolałbym przelać to do 3x100ml i po problemie, poza tym czy na pewno całe 300ml jest Wam potrzebne na tym wyjeździe?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#237 PostWysłany: 30 Mar 2015 18:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2011
Posty: 5619
HON fly4free
Mikelek napisał(a):
Cześć, mam bardzo ważne pytanie.

Za dwa dni będę leciał znów Norwegianem, tym razem mam problem, którego wcześniej nie miałem.
Moja córka jest chora i bierze lekarstwo, które mamy w butelce o pojemności 300 ml. Mamy papiery po angielsku i hiszpańsku, dotyczące choroby córki, ale nie wiem, czy powinienem przelać lekarstwo do 2 buteleczek o dozwolonej pojemności 150 ml, ale wtedy to nie będą oryginalne opakowania, albo do jednej, a jedną zostawić w domu, czy może jak mam ze sobą dokumentację medyczną i zalecenia lekarza dotyczące przyjmowania tego leku, to nam go przepuszczą? Lecimy tylko z ręcznym.

A może butelkę 300 ml w oryginalnym opakowaniu wsadzić do walizki i spróbować dać walizkę do luku bagażowego?

Dwa pytania - czy w ogóle masz w planach nadawać bagaż rejestrowany i czy lekarstwo musi być w czasie lotu przy was bo córka musi je zażyć o określonej godzinie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#238 PostWysłany: 30 Mar 2015 19:02 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Wielokrotnie przerabiane (syn alergik) - przy lekarstwach nie ma ograniczenia 100ml , weź w oryginalnym opakowaniu. Tak jak @szymonpoznan1 napisał zostanie sprawdzone w takim specjalnym urządzeniu. Dla spokoju też zawsze wożę papier od alergologa, ale chcieli go tylko raz w Londynie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#239 PostWysłany: 30 Mar 2015 19:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2014
Posty: 247
niebieski
Nie planowaliśmy bagażu rejestrowego, walizki mamy specjalnie pod kabinowy.
Lekarstwa córka bierze dwa razy dziennie i może wziąć po wylądowaniu, z tym nie ma problemu, natomiast wolałbym mieć je przy sobie, bo jak bagaż poleci gdzie indziej, albo uszkodzi się zawartość, to zostaniemy bez lekarstwa 4000 km od lekarza prowadzącego i w okresie świątecznym, kiedy z wizytą lekarską w Polsce może być różnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#240 PostWysłany: 01 Kwi 2015 21:25 

Rejestracja: 26 Sty 2014
Posty: 7
Witam. czy ktoś sie orientuje jak wygląda kwestia Wi-fi w Dreamlinerach Norwegiana na trasie do FLL ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 428 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 22  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group