Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#61 PostWysłany: 04 Sie 2015 21:09 

wulkan napisał(a):
Szukam noclegu w Olbii na ostatnią noc. Jedyny warunek to blisko przystanku, z którego ok. 4.30-5.00 rano odjeżdżają autobusy na lotnisko.
Czy ktoś był i może podpowiedzieć? dziękuję.


Ja spałam w Hotel Centrale, Corso Umberto I 85, tuż obok jest przystanek autobusu jadącego na lotnisko
Góra
 PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu Wycieczka do Tokio za 3943 PLN. Loty z dużym bagażem z Warszawy + 10 nocy w 4* hotelu
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#62 PostWysłany: 04 Sie 2015 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
@wulkan - zdecydowanie ST Gallura.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#63 PostWysłany: 05 Sie 2015 10:51 

Rejestracja: 26 Gru 2013
Posty: 342
niebieski
gosiagosia_korzystałaś z airbnb czy hotel ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#64 PostWysłany: 05 Sie 2015 11:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 975
niebieski
W STG - hotel. Ale byłam tam tylko jedną noc. Na zwiedzenie samego miasteczka czas wystarczający. Ale jako baza wypadowa daje Ci większe możliwości chociażby przez niewielką odległość do Capo Testa. No i w pobliżu piękne (podobno, bo nie sprawdziłam) Costa Paradiso.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wulkan lubi ten post.
wulkan uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#65 PostWysłany: 21 Gru 2016 13:47 

Rejestracja: 23 Paź 2014
Posty: 31
Szukam w miarę taniego noclegu na Sardynii na początku lipca, ląduje w Cagliari.
Obecnie ceny noclegów mam wrażenie z tygodnia na tydzień rosną.
Nauczony doświadczeniem że nie zawsze wcześniej znaczy lepiej chciałbym zapytać jak jest w przypadku Sardynii.
Kiedy najlepiej szukać / rezerwować pokój ?
2. Gdzie najlepiej mieszkać by "poczuć" klimat wyspy? Dopowiem że najlepiej go odczuwamy na plażach :)
Dzięki za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#66 PostWysłany: 21 Gru 2016 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lis 2011
Posty: 2185
Loty: 113
Kilometry: 202 765
srebrny
Na Sardynii ceny noclegów w wakacje są masakrycznie wysokie, szczególnie w sierpniu, kiedy Włosi z kontynentu masowo najeżdżają wyspę. Na twoim miejscu już bym coś brał, choćby z darmową anulacją, bo taniej myślę nie będzie. Ja byłem w październiku i miejsce, które kosztowało 150zł, w sierpniu potrafiło kosztować 450.
_________________
Image
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#67 PostWysłany: 29 Gru 2016 16:54 

Rejestracja: 23 Maj 2015
Posty: 21
Hej :)

Czy ktoś może polecić jakieś noclegi na AirBnb dla 2 osób w środkowo - wschodniej (tutaj interesują mnie bardziej trekking i ładne plaże dostępne ze szklaków) i północno - wschodniej Sardynii (Costa Smeralda, plaże, wypoczynek)?

Cena do ok. 50 euro za dobę (maks). Wybieramy się tam z żoną 1-15 lipiec.

Pzdr,
Marcin
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#68 PostWysłany: 18 Kwi 2017 12:53 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Czy z własnego doświadczenia ktoś może polecić jakiś nocleg w okolicach Cala Gonone - Orosei? Nie musi być nad samym morzem, ale w miarę blisko. Plan przewiduje wypady do Su Gorroppu, Olieny, Orgosolo i plażowanie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 07 Maj 2017 12:50 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 27
Mam pytanie do osób które podróżowały i zwiedzały zachodnią część Sardynii. Wybieram się na Sardynię z żoną i dwójką dzieci w terminie 30.08-13.09. To nasza druga wizyta na tej wyspie. Tym razem nastawiamy się na zwiedzanie zachodniej części wyspy. Pierwszy tydzień chcemy spędzić w okolicach Oristano a drugi w południowo zachodniej części wyspy. Szukamy miejscowości z piaszczystymi plażami i łagodnym zejściem do morza ale takich miejscowości, żeby wieczorem można było miło spędzić czas w restauracji lub na lodach. Czy znacie takie miejscowości w opisanych wyżej okolicach (chodzi o miejscowości a nie konkretne miejsca do spania)? 2 lata temu byliśmy w San teodoro i na Costa rei i takich wielkości miasteczek poszukujemy. Z góry dziękuje za pomoc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Noclegi w Sardynii
#70 PostWysłany: 07 Maj 2017 14:43 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 411
Kashpir napisał(a):
Czy z własnego doświadczenia ktoś może polecić jakiś nocleg w okolicach Cala Gonone - Orosei? Nie musi być nad samym morzem, ale w miarę blisko. Plan przewiduje wypady do Su Gorroppu, Olieny, Orgosolo i plażowanie.

Alberto Residenziale Gli Ontani w Cala Liberatta. W początku maja tani i ładny kompleks apartamentów z basenem, do plaży ok 1 km. 10 km od Orosei na północ . Z uwagi na dojazdy krętymi drogami do wszystkich wymienionych przez Ciebie miejscowości polecam jednak pewnie droższe noclegi w Cala Gonone.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir uważa post za pomocny.
 
      
#71 PostWysłany: 20 Maj 2017 20:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 106
W Cagliari polecam Hostel Marina. Świetna lokalizacja, niedrogo, przestronne pokoje z łazienkami.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Tulsa lubi ten post.
 
      
#72 PostWysłany: 05 Lip 2017 09:45 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 45
Witam,
Czy ktoś ma jakieś doświadczenia/wrażenia z domkami w Costa Rei oferowanymi przez Bp Tui ?
Okazało się , że nie posiadają one klimy (tydzień przed wylotem)- i tu moje pytanie czy jest tak tragicznie bez?
Oczywiście za wszystkie inne uwagi co do domków i samej miejscowości wielkie dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 26 Cze 2018 21:38 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 359
niebieski
Czy jesteście w stanie polecić ciekawe noclegi na północy i wschodzie z uwzględnieniem posiadania auta (parking)?
Przeglądam booking (na wrzesień), ale ceny wydają mi się bardzo wysokie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 26 Cze 2018 22:51 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Jeżeli to pierwsza połowa września, to niestety ceny będą wciąż wysokie. W drugiej połowie września ten sam pokój będzie kilkanaście euro tańszy. Nie wiem, jaki budżet przewidujesz, ale jeśli cena będzie akceptowalna, to na wschodzie mogę polecić B&B Casa del Sole w Cala Gonone. Parkowanie na ulicy - bezproblemowe. Obiekt jest na booking - na nasz termin nie było dostępności, ale jak napisałem maila bezpośrednio, to pokoje były :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 28 Wrz 2018 09:17 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 72
Loty: 78
Kilometry: 139 106
Witam.

Planuję w przyszłym roku wybrać się w maju do północnej Sardynii i szukam fajnego campingu gdzie można wynająć mobile home. Jedziemy z dziećmi w wieku 3-5lat więc dobrze jakby obiekt był wyposażony w plac zabaw, basen i znajdował się w bezpośrednim położeniu ładnej plaży w miarę w cichej okolicy. Koszt jaki chcemy ponieść to ok 60EUR za dobę.

Póki co znalazłem dwa obiekty godne uwagi:
1. Camping Village Laguna Blu,
2. Camping Village Baia Blu La Tortuga.
Ale szukam kolejnych do porównania.

Dziękuję z góry za wszelkie sugestie.

Pozdrawiam,
bs13
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#76 PostWysłany: 01 Paź 2018 10:19 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 72
Loty: 78
Kilometry: 139 106
Ja w zeszłym roku w maju byłem w Villasimius (lądowanie w Cagliari) w obiekcie Green Village Resort. Bardzo kameralny obiekt w pobliżu super plaży. Serwis plażowy w cenie, więc na plaży czekały na nas leżaki i parasole. Za tygodniowy pobyt (2+1) ze śniadaniem płaciłem 705EUR (rezerwacja przez booking).
SZCZERZE POLECAM zwłaszcza dla rodzin z dziećmi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#77 PostWysłany: 01 Paź 2018 11:38 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 72
Loty: 78
Kilometry: 139 106
Czy był ktoś z Forumowiczów w Kemping Centro Vacanze Isuledda?

Jeżeli tak, proszę o opinie.

Dzięki,
bs13
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#78 PostWysłany: 01 Paź 2018 13:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2018
Posty: 1735
platynowy
Z forumowiczów pewnie nie, ale pelno innych ludzi:
https://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Rev ... dinia.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 15 Lis 2018 00:17 

Rejestracja: 25 Mar 2017
Posty: 18
Cześć wszystkim.
Mamy w planach Sardynię w okolicach 15-25.05. Szukałem wynajmu mieszkań w części wschodniej wypsy i cóż tanio nie jest. W końcu trafiłem na super atrakcyjnie cenową ofertę campingu gdzie można wynająć domek na okres 7 dni za nieco ponad 600zł. To świetna cena, bo już od czerwca ceny na kempingach szybują mocno w górę, ale mimo wszystko mam pytanie:
Czy w tym okresie te kempingi są czynne pełną parą tzn czy są czynne baseny, bary itp. Czy mają w ogóle jakieś obłozenie? Nawet jeśli czynne są baseny to czy w ogóle da się w nich kąpać z w takim okresie?
Nie wiem czego się spodziewać w maju na Sardynii jeśli chodzi o pogodę, to ma być wycieczka zarówno do leniuchowania na plaży jak i zwiedzania. Cena jest kusząca zarówno samych lotów jak i ofert na kempingach. Ma ktoś jakieś doświadczenie z pobytów na kempingach w tym okresie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#80 PostWysłany: 05 Lip 2019 09:27 

Rejestracja: 08 Lut 2015
Posty: 39
Czy ktoś wynajmował kiedyś dom na północy Sardynii? Preferowany blisko morza, w małej miejscowości. Na minimum 7 osób. Będę wdzięczna za polecenia;) Mogę się odwdzięczyć tym samym, ale na południu Sardynii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 83 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group