Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Kwi 2013 14:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4473
srebrny
jajacekk napisał(a):
...
Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento...

Wrzuć jako propozycję swój nocleg.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 02 Kwi 2013 15:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
wtak napisał(a):
jajacekk napisał(a):
...
Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento...

Wrzuć jako propozycję swój nocleg.



Proszę bardzo:)

http://www.hotelvittorioveneto.com/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Kwi 2013 23:23 

Rejestracja: 12 Kwi 2011
Posty: 2174
niebieski
jajacekk napisał(a):
wtak napisał(a):
jajacekk napisał(a):
...
Nocleg już mam w Neapolu, ale mam problem ze znalezieniem czegoś taniego w Positano lub Sorrento...

Wrzuć jako propozycję swój nocleg.



Proszę bardzo:)

http://www.hotelvittorioveneto.com/


Moja propozycja to Mercure Garibaldi - 3osobowy pokój rezerwowany odpowiednio wcześnie kosztuje 60e.
Spałem też w http://www.hotelsuiteesedranapoli.it/ ale ceny wg mnie zbyt wysokie.
Fajnie i cenowo i lokalizacyjnie i ogólnie wyglądał ten hotel:
http://www.hotelcolombonapoli.it/
plusem jest miły taras na wieczorne winko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Cze 2013 20:59 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 17
Czy ktoś z Was nocował w Hotelu Ideal, mieszczącym się na "słynnym" Piazza di Garibaldi i zechciałby podzielić się wrażeniami?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Noclegi w Neapolu
#5 PostWysłany: 21 Wrz 2013 22:42 

Rejestracja: 16 Lut 2012
Posty: 66
Siema
Lecę solo 19-22paź do Neapolu
Planuję zwiedzić Wezuwiusz, Pompeje i Nisidie:)
Ma ktoś jakiś nocleg sprawdzony?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Wrz 2013 22:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Wrz 2013
Posty: 4
Loty: 6
Kilometry: 7 447
Też tam się wybieram, ale w listopadzie. Dołączam się do prośby o jakieś tanie noclegi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 01 Gru 2013 18:44 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witajcie. Coż czytam to co piszecie i się zastanawiam czy mój hotel Neapolis Via Francesco del Giudice jest dobrym wyborem czy też nie całkiem. Wiecie może co to za dzielnica i okolica? Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 01 Gru 2013 19:38 

Rejestracja: 11 Wrz 2013
Posty: 355
Loty: 47
Kilometry: 49 067
niebieski
orfik11 napisał(a):
Witajcie. Coż czytam to co piszecie i się zastanawiam czy mój hotel Neapolis Via Francesco del Giudice jest dobrym wyborem czy też nie całkiem. Wiecie może co to za dzielnica i okolica? Pozdrawiam

Wg mnie lokalizacja jest bardzo dobra, bezpieczna i w historycznym centrum :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 01 Gru 2013 21:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Paź 2011
Posty: 436
srebrny
Potwierdzam. Spędziliśmy tam dwa dni (za mało :-( ), zatrzymaliśmy się niedaleko, w okolicach placu Dantego. Wszystkie atrakcje w zasięgu półgodzinnego spaceru, chodziliśmy po okolicy także nocą czując się bezpiecznie. BTW, oprócz polecanych we wszystkich przewodnikach zabytków warto zobaczyć nowe stacje metra np. Toledo:
http://www.designboom.com/design/napoli ... a-mosaics/
_________________
Image

Naprawdę pisze się razem. Naprawdę!
Zresztą zresztą też.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 02 Gru 2013 11:34 

Rejestracja: 03 Sie 2011
Posty: 11
ja polecam Hostel of the sun przy Via Guglielmo Melisurgo 15. w pokoju 5-os płaciliśmy ok 80 zł/os/dobę z wliczonym śniadankiem.
czysto, wygodnie, schludnie prawie jak w hotelu, blisko piechotą do centrum...a przede wszystkim rewelacyjna obsługa
Góra
 Profil Relacje PM off
Cider uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 02 Gru 2013 12:39 

Rejestracja: 05 Maj 2011
Posty: 263
niebieski
Ja spałem w "Hotelu Ideal", tylko do idealnego mu mocno brakowało.
60zł/os/z śniadaniem.
+ lokalizacja, blisko dworca kolejowego, na głównym placu - chodź obecnie to plac budowy
+ pokoje czyste i łazienka też,
- śniadania...hmm o ile to można nazwać śniadaniami, ale zjeść można.
_________________
http://flightdiary.net/futrzak
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 02 Gru 2013 13:00 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 107
bardzo podoba mi się tytuł - " dobry tani nocleg". Przecież wiadomo, że jak dobry to nie może być tani, a jak tani to nie może być dobry. Zazwyczaj cena odzwierciedla warunki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Gru 2013 18:42 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 25
magmos napisał(a):
@przygus: Jeśli ktoś szuka czegoś na miarę Hiltona czy innego Bristola, to rzeczywiście może być trudno. W innym wypadku, wystarczy trochę poszukać.

Polecam Hotel Zara na Via Firenze 81

+ wszystko jak na fotkach na booking.com czy tripadvisorze;
+ cena (śniadania wliczone);
+ pomocna i bardzo miła obsługa;
+ czystość (codziennie sprzątanie i zmiana ręczników)

+ i - lokalizacja (kilkaset metrów od dworca; okna są jednak od strony podwórza, więc w nocy jest cicho);
- ręczniki proszą się o wymianę.

Byłem tam dwie noce we wrześniu - polecam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 17 Sty 2014 00:41 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 99
Może jakieś newsy w temacie noclegów? Ktoś był i poleca coś innego niż koledzy?
Lecimy 9 -12 lutego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 17 Sty 2014 01:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 22
http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review ... pania.html

W środku ładnie i lokalizacja to prawdziwy Neapol, a nie jakieś podejrzane centrum około dworcowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 15 Lut 2014 19:28 

Rejestracja: 22 Cze 2012
Posty: 99
Byliśmy 3 noce i polecamy : http://www.hostelpensionemancini.com/
Okolica szemrana bo czarni, transwestyci i ciężko pracujące panie....ale ma to swój koloryt ;) blisko do dworca i z buta do centrum również. Hostel prowadzi Polka i można się fajnych rzeczy dowiedzieć o mieszkaniu w Neapolu :), generalnie obsługa b. pomocna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 27 Lut 2014 15:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Sty 2014
Posty: 125
Loty: 726
Kilometry: 982 767
http://www.hotelneapolis.com/

w centrum starego miasta pomiędzy wąskimi uliczkami, blisko do via Toledo, 3 gwiazdki z przyzwoitym śniadaniem (wędliny, ser, jajecznica, kiełbaski, rogaliki), czysto, na 3 piętrze kamienicy- wejście przez okratowaną bramę do podwórza, 56 euro/3 osoby
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 01 Cze 2014 19:19 

Rejestracja: 31 Maj 2014
Posty: 2
Polecam hotel Sant'Eligio. Byłem teraz na 3 noce pod koniec maja. Dobra lokalizacja (blisko centrum i tuż koło portu), pokoje i łazienki bardzo schludne, czysto, miła obsługa, taras na dachu. Śniadanie jak dla mnie słodkie, typowo francuskie raczej (croissant, kawa lub kakao, dżem i nutella ;))
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 01 Cze 2014 19:44 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4054
Hmmm... dobry i tani :roll: Mogę polecić w Neapolu dobry nocleg, ale czy tani tani? 90EUR
http://palazzoruffodibagnara.it/
W samym centrum przy Piazza Dante, bezpieczna okolica - w sąsiedniej kamiennicy znajduje się urząd miejski i komisariat policji, 3 minuty do Centro Storico, zaraz przy via Toledo. Blisko do muzeum archeologicznego i prosto do portu. Wokół masa knajpek, sklepów, kawiarni. A sam hotel czysty, apartamenty przestronne, urządzane w dizajnerskim stylu, telewizor, lodówka, klimatyzacja, taras, bardzo pomocna obsługa. Dla mnie super miejsce do odpoczynku po męczącym i ekscytującym zwiedzaniu. Spaliśmy tam na początku maja.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 06 Cze 2014 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 589
Loty: 2
Kilometry: 1 679
niebieski
przygus napisał(a):
bardzo podoba mi się tytuł - "dobry tani nocleg". Przecież wiadomo, że jak dobry to nie może być tani, a jak tani to nie może być dobry. Zazwyczaj cena odzwierciedla warunki.

kwestia mocno indywidualna ;)
Japonka76 napisał(a):
Hmmm... dobry i tani :roll: Mogę polecić w Neapolu dobry nocleg, ale czy tani tani? 90EUR

dla mnie 90ojro to nawet nie drogo, a okrutnie drogo :lol:

Sam będę szukał czegoś na 3 noce dla 2 osób (na styczeń) - dla mnie priorytetem jest cena, później standard i lokalizacja 8-)
Wrzucajcie swoje miejscówki w Neapolu tak do 10 - 15€ /os ;)
_________________
◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►◄►
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 108 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group