Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: noclegi na Florydzie
#1 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:08 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 14
Loty: 12
Kilometry: 47 079
Witam,
czy ktoś kto mieszka na Florydzie lub tam był podzieli się swoimi doświadczeniami gdzie warto nocować ?,

mój Trip rozpoczynam w Tampie i mam zamiar dojechać do Key West wynajętym samochodem ,

zwiedzić chcę też Orlando, jednak nie chcemy za noclegi przepłacać, jedziemy w 3 osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#2 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:12 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Co to znaczy przepłacać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:18 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 14
Loty: 12
Kilometry: 47 079
tzn. że ma być tanio :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:24 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Nie wiem, co to dla Ciebie znaczy. Na Florydzie generalnie mozna znalezc tanie noclegi - no moze z wyjatkiem Key West.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:29 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 14
Loty: 12
Kilometry: 47 079
to znaczy że 10 nocy na Florydzie chciałbym zamknąć w kwocie do 2 tyś zł/3 osoby, nie muszą to być centra miast ani duże miejscowości, będziemy mobilni więc dojazd kilkunastu kilometrów to nie problem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Wydasz o wiele mniej.
Luksusowy pobyt na 2-3 doby w Orlando znajdziesz na ebay.com - sa tam oferty tzw. timesharowe.
Normalne motele znajdziesz w wyszukiwarkach globalnych lub lokalnych amerykanskich sieciowych.
Najdrozej bedzie na Key West, polecam nocleg jednak troche wczesniej przed.
Góra
 Profil Relacje PM off
ptaku lubi ten post.
ptaku uważa post za pomocny.
 
      
#7 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:40 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 14
Loty: 12
Kilometry: 47 079
wyszukiwarki podają jednak kosmiczne ceny, śledze od tygodnia i wszystkie podaja podobne ceny pomiędzy 500 a 700 zł za noc/3 osoby, może z ebay skorzystam ale proszę o jakieś konkretne lokalizacje jak znasz.dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
ptaku napisał(a):
to znaczy że 10 nocy na Florydzie chciałbym zamknąć w kwocie do 2 tyś zł/3 osoby, nie muszą to być centra miast ani duże miejscowości, będziemy mobilni więc dojazd kilkunastu kilometrów to nie problem.


A ja wątpię, że znajdzie.

Moim zdaniem będzie ciężko w tej kwocie. W zeszłym roku nocowaliśmy głównie w motelach w stylu Super 8 i podobnych (i to wcale nie w centrach miast, mieliśmy samochód, czasami zdarzały się całkiem odludne miejsca). Średnie ceny dla 2 osób to $70 - wschód i południe Florydy. Czasami udało się znaleźć coś taniej przez TravelPony albo HotelTonight ale jednorazowo wykorzystując kody rabatowe. Nie wiem czy jest różnica w cenie między pokojem 2 i 3-osobowym ale jeśli nie i policzysz średnio $70/noc to przy 10 nocach i aktualnym kursie dolara wyjdzie jakieś 2700 zł.

Możesz pewnie taniej za jakieś $50 ale nie wiem czy warto ryzykować w niektórych przypadkach. Lepiej skorzystać z sieciowych moteli (Super 8, Motel 6), bo gwarantują jakiś w miarę dobry standard. "W miarę" znaczy i tak dosyć kiepski ;)

Jeśli masz zamiar bookować wcześniej wszystkie noclegi to nie ma to większego sensu bo będziesz uwiązany do konkretnych miejsc.
Góra
 Profil Relacje PM off
ptaku lubi ten post.
ptaku uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:47 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Na ebay.com poszukaj w dziale lodging.
Tu masz tez link do lokalnych sieci: https://www.choicehotels.com/
Oczywiście nie wiem, w jakim terminie jedziesz, ale ja za dwójkę w motelu nie placiłem więcej, niz 35-40 USD, a naprawdę świetne apartamenty z ebay miałem za 50 USD - w Orlando i np. przy Daytona Beach.
Góra
 Profil Relacje PM off
ptaku lubi ten post.
ptaku uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 02 Wrz 2015 23:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
boots napisał(a):
Na ebay.com poszukaj w dziale lodging.
Tu masz tez link do lokalnych sieci: https://www.choicehotels.com/
Oczywiście nie wiem, w jakim terminie jedziesz, ale ja za dwójkę w motelu nie placiłem więcej, niz 35-40 USD, a naprawdę świetne apartamenty z ebay miałem za 50 USD - w Orlando i np. przy Daytona Beach.


:o
Może faktycznie zależy to od terminu. W lipcu i w sierpniu nie ma na to żadnych szans, zwłaszcza przy Daytona Beach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 03 Wrz 2015 00:00 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 14
Loty: 12
Kilometry: 47 079
lecimy w połowie stycznia dopiero, może jeszcze czas i za wcześnie sprawdzam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 03 Wrz 2015 00:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2620
Loty: 194
Kilometry: 512 596
złoty
ptaku napisał(a):
lecimy w połowie stycznia dopiero, może jeszcze czas i za wcześnie sprawdzam.


No to może faktycznie będzie taniej. Ja byłem na Florydzie w lipcu 2014 r. Nie wiem kiedy był boots.

Moim zdaniem nie ma sensu rezerwować wszystkich noclegów a tylko te które wiesz, że na pewno Ci się przydadzą (np. chcesz spędzić 3 dni w Orlando to oczywiście można zrobić to wcześniej). Resztę zalecam pozostawić przypadkowi :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 03 Wrz 2015 00:06 

Rejestracja: 31 Maj 2013
Posty: 1376
Loty: 804
Kilometry: 1 204 355
srebrny
Polecam stronę amerykańską z noclegami http://www.priceline.com/home/?lrdr=secure
przewodnik po Florydzie http://www.floryda.eu/przewodnik.html
oraz na F4F wątek o Florydzie potrzebuje-wsparcia-i-doradztwa-w-sprawie-wyjazdu-na-floryde,761,71185&hilit=floryda
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
ptaku uważa post za pomocny.
 
      
#14 PostWysłany: 03 Wrz 2015 00:11 

Rejestracja: 29 Sie 2012
Posty: 14
Loty: 12
Kilometry: 47 079
tak właśnie myślałem że 2, 3 miejsca zarezerwuję z Polski a resztę pozostawię losowi, fajnie by było chociaż coś znaleźć w okolicach Orlando,Fort Lauderdale i w drodze na Key West. czytałem ze kempingi tam są na przyzwoitym poziomie, nie wykluczamy kilku dni pod namiotem, jeśli będą odpowiednie warunki i pogoda.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 03 Wrz 2015 00:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Poszukaj tez w sieciowych, z Hiltona spokojnie powinieneś znalesc poniżej 100USD/noc w Orlando. Jakies homewood suite czy hampton.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ptaku lubi ten post.
ptaku uważa post za pomocny.
 
      
#16 PostWysłany: 03 Wrz 2015 00:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
Do stycznia to jeszcze z 500 roznych promo i ofert sie znajdzie i na pewno cos ustrzelisz.

Masz troche szczescia no to chyba jeszcze nie jest spring break i nie ma najazdy turystkow i ceny nie ida az tak w gore, ale w sumie od grudnia zaczyna sie juz high season (dobra pogoda i juz po huraganach) wiec niekkoniecznie bedzie tanio.
Tak jak inni juz napisali Key West jest BARDZO DROGIE i nawet podrzedne speluny kosztuja >100USD a cos dobrego to przewaznie >200USD. PO drodze na 100milach "Keys" tez nie jest drogo ale tu w okicach 100USD mozna cos upolowac (ale szalu nie ma).
Co do reszty Florydy to zasada taka: im wieksza konkurencja (skupisko ludzkie i lepsza turystyka) tym ceny nizsze: Orlando, Miami, Tampa Jacksonville. Ale sa tez wyjatki od reguly.

na pewno:
- https://www.kayak.com/ is your best friend
- https://www.priceline.com/ + https://www.hotwire.com/ dla ofert z licytacja - ale w to sie trzeba troche wgryzc aby zrobic dobrze - masz czas mozesz poczytac np. takie http://www.betterbidding.com/
- bezposredni link do timesharow / wynajmow na ebay.com (aby bylo latwiej: http://www.ebay.com/sch/Lodging-/16123/i.html?_sop=15

Czyli: dostales wedke i teraz bedziesz mial radosc z lowienia :-)

PS. ale przy budzecie 50USD za noc to faktycznie bez ostrego szukania, to poza sieciowe motele ciezko bedzie wyjsc...
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
ptaku lubi ten post.
ptaku uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group