Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 17 Gru 2014 13:57 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
O braki w kindersztubie posądzałabym w "naszym" przypadku raczej rodzica, a nie dziecko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 1
Zbanowany
Aż trudno uwierzyć, że ten temat budzi tyle emocji. Prawda, że o dobrym wychowaniu możemy mówić w przypadku dorosłych. Bo czego można oczekiwać od małego dziecka? Że na nasze zawołanie przestanie płakać? Ile razy w kościele, czy innym publicznym miejscu dziecko płacze i każdy potrafi być wyrozumiały. Czy różni się hotel? Wyobrażacie sobie sytuację, że obok informacji, że w hotelu nie można przebywać ze zwierzętami pojawia się informacja, że dotyczy to też małych dzieci? Z resztą... nie popadajmy w przesadyzm. Ile razy przydarzyła wam się tak sytuacja? Raz? Góra dwa. Mi osobiście ani razu, więc po co szukać problemu tam, gdzie go nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off
kamwad lubi ten post.
 
      
#63 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:14 

Rejestracja: 27 Mar 2014
Posty: 4038
złoty
I powyzszy post jest wzorem egocentryzmu, a wiedza konczy sie na przezyciach wlasnych autora.
Malo przemyslanej tresci, tylko pochwala wlasnego umyslu.

Swoja droga, z jakiego slownika wyjelas slowo-przesadyzm :?: :o
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2014
Posty: 2876
HON fly4free
Jeżeli np. na bookingu zaznaczone jest wyraźnie, że obiekt jest idealny do "rodzinnego wypoczynku" to wiedz, że będzie się działo :twisted:

W wielu destynacjach można znaleźć hotele "tylko dla dorosłych" (głównie na południu europy) i niekiedy to właśnie ten czynnik decydował o zatrzymaniu się tam. Odnoszę wrażenie, że każdego roku ilość takich miejsc podwaja się.
_________________
https://youtube.com/@CamiloPardo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:28 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Nie oczekuję, że dziecko przestanie płakać na moje zawołanie. Ale na to, że rodzic nie będzie jednak PO RAZ KOLEJNY, po uprzednich skargachi, narażać innych na wyjątkowo głośny i przedłużający usię płacz swojej pociechy. Bo o tym mowa w tym wątku.

Nie ważne, ile razy coś się zdarza. Ważne, jakie może mieć skutki. Jeśli niewyspany kierowca zabije potem kogoś na drodze, to nikt nie przyjmie linii obrony "bo jakieś dziecko w nocy nie dało mi spać". Tylko delikwent usłyszy, że nie powinien był wsiadać za kierownicę i dostanie wyrok.

Krótko mówiąc, uważam, że taki niefrasobliwy rodzic powinien wreszcie przyjąć odpowiedzialność za kreowanie konfliktogennych sytuacji i zmienić coś we własnym zachowaniu, a nie oczekiwać bezgranicznej tolerancji od innych.


Ostatnio edytowany przez Anonim3, 19 Gru 2014 23:02, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:37 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Kara napisał(a):
przestanie narażać innych na wyjątkowo głośny i przedłużający się płacz swojej pociechy.


Hue hue hue hue! Ta pani już wie nawet, że płacz był wyjątkowo głośny, a co więcej przedłużający się! Dawno się tak nie uśmiałam :D

Wybacz, ale oskarżanie dziecka o powodowanie wypadków na drodze jest grubą przesadą, o ile nie po prostu głupotą.
Jeśli ktoś jest zmęczony i nie czuje się na siłach prowadzić, to po prostu nie prowadzi. Proste.
To tak samo jak oskarżyć barmana o to, że pijak wsiadł za kierownicę i kogoś zabił. No bo przecież to on mu polewał! Hah


A co ma rodzic zmienić w swoim KONFLIKTOGENNYM (!!!!!!!) zachowaniu? Zrezygnować z pracy? Nie jeździć z dzieckiem? Zamknąć się w czterech ścianach do osiągnięcia pełnoletności dziecka????

Myślę, że niektórym przydałoby się trochę ochłonąć.
Góra
 Profil Relacje PM off
Misiatek lubi ten post.
 
      
#67 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:46 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 1498
Kredka, ja jestem zupełnie spokojna i właśnie popijam poranną kawę. :)

Proszę przeczytaj wszystkie moje posty i nie sugeruj czegoś, czego nie napisałam. Jeśli znowu czegoś nie zrozumiesz, jak uprzednio zaznaczyłaś, to tym razem chętnie wytłumaczę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:51 

Rejestracja: 15 Wrz 2011
Posty: 541
Loty: 58
Kilometry: 98 553
Kara napisał(a):
Kredka, ja jestem zupełnie spokojna i właśnie popijam poranną kawę. :)

Proszę przeczytaj wszystkie moje posty i nie sugeruj czegoś, czego nie napisałam. Jeśli znowu czegoś nie zrozumiesz, jak uprzednio zaznaczyłaś, to tym razem chętnie wytłumaczę.


Dziękuję za chęci, moje niezrozumienie wynikało raczej z błędów językowych zawartych w twojej wypowiedzi. Ale doceniam starania.

-- 19 Gru 2014 21:57 --

Eryk napisał(a):
jeśli nie rozumiesz co to studium wyimaginowanego przypadku to i nieuprawnione oceny przychodzą Ci łatwo...


Proooszę cię :D Zabawa w psychologa, aby przestudiować przypadek zbanowanego już użytkownika na forum to już lekka przesada.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 19 Gru 2014 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
Margaretta87 napisał(a):
Aż trudno uwierzyć, że ten temat budzi tyle emocji. Prawda, że o dobrym wychowaniu możemy mówić w przypadku dorosłych. Bo czego można oczekiwać od małego dziecka? Że na nasze zawołanie przestanie płakać? Ile razy w kościele, czy innym publicznym miejscu dziecko płacze i każdy potrafi być wyrozumiały. Czy różni się hotel? Wyobrażacie sobie sytuację, że obok informacji, że w hotelu nie można przebywać ze zwierzętami pojawia się informacja, że dotyczy to też małych dzieci? Z resztą... nie popadajmy w przesadyzm. Ile razy przydarzyła wam się tak sytuacja? Raz? Góra dwa. Mi osobiście ani razu, więc po co szukać problemu tam, gdzie go nie ma.


Kiedyś zarezerwowałem hostel na booking.com w Singapurze.
Niestety nie doczytałem, że hostel nie akceptuje dzieci - moja wina, ale jak widać, nic w tym dziwnego.
W hostelu wylądowaliśmy o 2 w nocy, zezwolono nam pozostać z prawie 3-letnią córką do rana po kilku telefonach do szefa.
Pomimo zapłaconych z góry 2 nocy za double room, zostaliśmy dodatkowo obciążeni za dziecko 50% kwoty rezerwacji (tytułem kary?) i wczesnym rankiem wyrzuceni z obiektu.
Dodam, że córka słowa z siebie nie wydobyła, tak była wystraszona i zmęczona.
Pretensji mieć nie mogę, ale na tym przykładzie widać, że brak akceptacji dzieci leży czasami w gestii hotelu, więc odpowiadając na powyższe pytanie - tak, ja akurat wyobrażam sobie taką sytuację ;-)
A w systemach rezerwacyjnych brak akceptacji dzieci przez hotel/hostel wcale nie jest rzadkością - teraz czytam uważniej warunki przed zrobieniem rezerwacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 23 Gru 2014 21:21 

Rejestracja: 24 Mar 2013
Posty: 4
Skoro dużo musisz podróżować a dziecko jest za małe na nianię, to nie lepiej wziąć trochę urlopu zamiast tułać biedne dziecko po hotelach? To tylko dodatkowy stres dla dziecka i wcale mu się nie dziwię, że płacze w nocy. Może spróbuj mu zorganizować normalny dom, a nie wyjazdowy. Mi również płacz dziecka w hotelu ogromnie by przeszkadzał, bo tam się jedzie wyspać a w takim akompaniamencie raczej się nie da.
Góra
 Profil Relacje PM off
BusinessClass lubi ten post.
 
      
#71 PostWysłany: 23 Gru 2014 23:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
madonnas a do kogo piszesz, nie bardzo to wygląda na odpowiedź na post jobi? ;)
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 71 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group