Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 02 Cze 2013 10:31 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 3
Witam,
Proszę o pomoc.
Lecę 17 czerwca z Krakowa do Londynu (Lotnisko Southend) i nie mogę się odprawić online. Po kliknięciu 'Odprawa Online' i wpisaniu danych pojawiają mi się dane o locie oraz pisze 'Karta Pokładowa'. Po kliknięciu na nią i po wpisaniu danych paszportu nie przekiwrowuje mnie na kolejną stronę, nie ma opcji wydrukowania karty pokładowej itp.
Coś takiego zdarza mi się pierwszy raz, ktoś wie czemu?
Może dlatego że 17 czerwca easy jet po raz pierwszy leci na lotnisko Southend?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 06 Cze 2013 21:41 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 3
Widzę, że nikt niestety nie może mi pomóc:/ A sytuacja dalej się nie zmieniła. Może ktoś napisać gdzie standardowo widnieje opcja wydruku karty? Chociaż to i tak nic nie da, bo przeszukałam całą stronę szczegółowo...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Cze 2013 21:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Lut 2012
Posty: 1225
srebrny
Spróbuj z inną przeglądarką.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 06 Cze 2013 21:43 

Rejestracja: 08 Lip 2011
Posty: 555
niebieski
nie wiem w czym może być problem, ale próbowałaś z różnych przeglądarek? z trybu szpiega?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Cze 2013 21:45 

Rejestracja: 02 Cze 2013
Posty: 3
Próbowałam Mozille, Chrome, Opere i Explorera, na wszystkich to samo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 29 Lip 2014 14:40 

Rejestracja: 29 Lip 2014
Posty: 1
Temat stary ale ładnie się wygugluje. Sam przez 3 dnie nie mogłem się odprawić i w końcu się udało. Problemem był polski znak w nazwisku - Ł. System automatycznie z danych podawanych na początku zasysa i wprowadza imię i nazwisko automatycznie do formularza. Okazało się, że ja, żona i dziecko możemy być z Ł a drugie dziecko już nie. Zwalony system i tyle. Polska pomoc telefoniczna i mailowa nie istnieje w easyjet. Dla mnie to wiocha maksymalna aby nie mieć przynajmniej jednej osoby polskojęzycznej w serwisie skoro tyle lotów mają z polski. Po zmianie literki Ł na L poszło bez problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Lip 2014 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 1651
srebrny
dallas napisał(a):
Sam przez 3 dnie nie mogłem się odprawić i w końcu się udało. Problemem był polski znak w nazwisku - Ł.


Od zawsze powtarza się, żeby przy rezerwacjach nie wpisywać polskich znaków diakrytycznych, bo potrafią skopać rezerwację, więc nie wiem o co masz pretensje.


dallas napisał(a):
Dla mnie to wiocha maksymalna aby nie mieć przynajmniej jednej osoby polskojęzycznej w serwisie skoro tyle lotów mają z polski.


Tyle? 8? I wszystkie z Krakowa.
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: borcak oraz 11 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group