Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 281 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#21 PostWysłany: 08 Lut 2013 09:11 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 964
Byłem 3 lata temu i korzystałem z AirBNB - 65 dolców pokój dla 2 osób z osobną łazienką u przemiłej pani na Upper East Side (Manhattan) ze śniadaniami. Pani się nazywa Daphne, teraz może być trochę drożej - ale patrząc na lokalizację, ceny które podajecie oraz dodatkowo możliwość przyjrzenia się życiu lokalsa (co nam bardzo pasowało) i dodatkowe benefity (mapki, informacje, Daphne nam zaproponowała pożyczenie karnetu do Metropolitan), chyba lepszej opcji niż to byśmy nie znaleźli.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel Porto na 5 dni za 1349 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + hotel
Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN Na koniec świata! Australia, Fidżi i Nowa Zelandia w jednej podróży z Budapesztu za 4421 PLN
#22 PostWysłany: 12 Mar 2013 20:31 

Rejestracja: 12 Mar 2013
Posty: 1
Witam, szukam z koleżanka przyzwoitego i w miarę taniego hotelu bed&breakfast w Nowym Jorku na okres: 5 października 2013 - 14 października 2013. Pokój 2-osobowy, do 2 000 zł/osoba. Coś polecacie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#23 PostWysłany: 04 Kwi 2013 16:50 

Rejestracja: 04 Kwi 2013
Posty: 8
Za 2000 tysiące złotych to możesz sobie wynająć pokój na Brooklynie/Queensie albo studio w NJ 10 min. od Manhattanu na cały miesiąc! Daj ogłoszenie na Bazarynce że szukasz w takim i takim terminie, na pewno coś znajdziesz :) To jest dobra opcja dla tych, którzy chcieli by przylecieć na miesiąc-dwa. Za studio na Queensie ok. 25 min subwayem od Manhattanu płaciłam ok. $600 na miesiąc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#24 PostWysłany: 04 Kwi 2013 17:20 

Rejestracja: 18 Lut 2013
Posty: 154
Te $600 za studio to ja tez placilem ale w 1992 roku....Teraz za studio na Queens i to najpodlejsze trzeba zaplacic od $1000 w gore....

Zdecydowanie polecam www.airbnb.com

Masz tam mase ofert i jest to serwis sprawdzony i bez zadnego ryzyka...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Nocleg NYC
#25 PostWysłany: 12 Sie 2013 11:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
Witam

Poszukuje taniego noclegu w NYC dla dwóch osób w miare przyzwoitej cenie. Wiem że to drogie miasto ale może macie jakieś propozycje ?

Serdecznie pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#26 PostWysłany: 12 Sie 2013 11:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Kwi 2011
Posty: 270
AlbertT napisał(a):
Byłem 3 lata temu i korzystałem z AirBNB - 65 dolców pokój dla 2 osób z osobną łazienką u przemiłej pani na Upper East Side (Manhattan) ze śniadaniami. Pani się nazywa Daphne, teraz może być trochę drożej - ale patrząc na lokalizację, ceny które podajecie oraz dodatkowo możliwość przyjrzenia się życiu lokalsa (co nam bardzo pasowało) i dodatkowe benefity (mapki, informacje, Daphne nam zaproponowała pożyczenie karnetu do Metropolitan), chyba lepszej opcji niż to byśmy nie znaleźli.



Czy można prosić namiary na tą przemiłą panią ?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#27 PostWysłany: 12 Sie 2013 13:01 

Rejestracja: 21 Sty 2013
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 964
andachiel napisał(a):
AlbertT napisał(a):
Byłem 3 lata temu i korzystałem z AirBNB - 65 dolców pokój dla 2 osób z osobną łazienką u przemiłej pani na Upper East Side (Manhattan) ze śniadaniami. Pani się nazywa Daphne, teraz może być trochę drożej - ale patrząc na lokalizację, ceny które podajecie oraz dodatkowo możliwość przyjrzenia się życiu lokalsa (co nam bardzo pasowało) i dodatkowe benefity (mapki, informacje, Daphne nam zaproponowała pożyczenie karnetu do Metropolitan), chyba lepszej opcji niż to byśmy nie znaleźli.



Czy można prosić namiary na tą przemiłą panią ?

Pozdrawiam


Oto jej profil na AriBNB
https://www.airbnb.pl/users/show/159746
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#28 PostWysłany: 04 Sty 2014 16:34 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 857
niebieski
Jakieś noclegi godne polecenia na manhattanie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#29 PostWysłany: 10 Sty 2014 19:40 

Rejestracja: 20 Lis 2010
Posty: 172
Również podłącze się pod pytanie poprzednika
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#30 PostWysłany: 10 Sty 2014 20:20 

Rejestracja: 08 Lis 2011
Posty: 459
opo napisał(a):
zdecydowanie polecam nocleg w NJ niż w NYC.
Taniej conajmniej o połowe, a jedzie się na Time Square jakieś 20min (pomijam peak time).
Busik prowadzony przez latynosa jedzie dosłownie co 2-5 min i kosztuje jakieś grosze (nie pamiętam dokładnie ale jakieś 2-3USD).
Generalnie wygląda to raczej jak przejechanie przez tunel w mieście niż dojazd z innego stanu/miasta.
Ja nocowałem w holiday inn express north bergen, można wykorzystać taryfę family&friends (zero pytań), przyzwoite śniadanie w cenie, hotel nowy, bardzo fajny. Nie pamiętam dokładnie ile płaciłem ale na oko ok. 50USD. W okolicy było też kilka innych, z wyglądu starszych i zapewne tańszych hoteli/moteli.


W NJ fajnie mieszkać jak masz samochód wypożyczony i chcesz pojechać na dobre zakupy do Garden State Plaza albo Woodbury. Rejon o którym piszesz znam dokładnie i niestety noca nie ma co tam robić. Oczywiście jeżeli ktoś wieczór chce spędzić w hotelu to super. Druga sprawa to powrót do hotelu. Przypuśćmy kupisz coś w NYC i chyba do wieczora nie chcesz z siatkami latać, albo kursować autobusem kolka razy.

Cena 50 USD też jest przesadą - chyba, że były to lata "The Wolf of Wall Street";) Hotel bliżej 100 USD.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#31 PostWysłany: 10 Sty 2014 21:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 194
Zbanowany
Ze względu na to, aby jak najbardziej obniżać koszty wyjazdu do USA, wybierałem jednak te najtańsze hostele, więc dwukrotnie nocowałem w hostelu: Jazz in the park, blisko Central Parku na północnym Manhattanie. Dobre miejsce aby z rana zacząć zwiedzanie Central Parku. Co do samego noclegu, jest to miejsce " aby tylko przenocować. " Stare łóżka, z czystością nie zawsze dobrze, łazienki na korytarzach nie zawsze sprawne itp. Ale cena za miejsce w pokoju 6 lub 8 osobowym ze zniżką ISIC ( 10% ) nie przekraczała 28$ z wszystkimi podatkami.

W lutym będę nocował jedną noc, zarezerwowałem miejsce w pokoju dwuosobowym ze wspólną łazienką w Chelsea International Hostel, wtedy będę mógł się o nim wypowiedzieć.
_________________
Zostałem zbanowany bo nie przestrzegałem regulaminu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#32 PostWysłany: 11 Sty 2014 18:27 

Rejestracja: 02 Sie 2013
Posty: 22
My też lecimy (if you know what I mean :) ) po taniości i szukaliśmy niedrogiego noclegu - takiego jednak, żeby nic nas tam nie zjadło, a już najfajniej jakby był to pokój prywatny. Wielokrotnie przepatrywałam hotele/hostele, ale ceny były, jak dla nas, za wysokie. W końcu znowu zdecydowaliśmy się skorzystać z airbnb i może nie będziemy mieszkać na Manhattanie, ale na Brooklynie (a dokładniej na przecięciu dzielnic Williamsburg i Bushwick). Z tego co się orientowałam metrem będziemy jechać na Manhattan jakieś 20 minut, więc w porządku. A płacimy 189 zł za noc (za dwie osoby) za pokój prywatny. Jakby ktoś chciał namiary - chętnie wyślę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#33 PostWysłany: 28 Sty 2014 04:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Sie 2013
Posty: 23
aliczee napisał(a):
My też lecimy (if you know what I mean :) ) po taniości i szukaliśmy niedrogiego noclegu - takiego jednak, żeby nic nas tam nie zjadło, a już najfajniej jakby był to pokój prywatny. Wielokrotnie przepatrywałam hotele/hostele, ale ceny były, jak dla nas, za wysokie. W końcu znowu zdecydowaliśmy się skorzystać z airbnb i może nie będziemy mieszkać na Manhattanie, ale na Brooklynie (a dokładniej na przecięciu dzielnic Williamsburg i Bushwick). Z tego co się orientowałam metrem będziemy jechać na Manhattan jakieś 20 minut, więc w porządku. A płacimy 189 zł za noc (za dwie osoby) za pokój prywatny. Jakby ktoś chciał namiary - chętnie wyślę :)


Hej,

w jakim terminie lecisz? Możesz podesłać namiar na hosta? :)
_________________
Fotografia: WWW FB: FEJS
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: NEW YORK - Nocleg
#34 PostWysłany: 28 Sty 2014 09:06 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 114
Cześć,
Spędziliśmy w NY sześć noclegów w połowie grudnia zeszłego roku korzystając z airbnb.
Mieszkaliśmy na Brooklynie u Erica:
https://www.airbnb.pl/rooms/698132
I cóż - polecam, polecam i jeszcze raz polecam. Mieszkanie prześlicznie udekorowane , zadbane, czyste, duże, kuchnia w pełni wyposażona - nawet lodówka była pełna :). Okolica b.spokojna, niedaleko supermarket a do stacji metra jakieś 10 minut spacerkiem ( 15- 20 minut metrem na Manhattan ). Hosta widzieliśmy pierwszego dnia, kiedy oddawał nam klucze do mieszkania i tyle.
Po prostu ideał .
Kasia
Góra
 Profil Relacje PM off
Aga_podrozniczka uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Nocleg w NY w maju
#35 PostWysłany: 19 Kwi 2014 23:31 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 5
Witam wszystkich użytkowników :)
wybieramy się w 3 osoby do NY w połowie maja i szukamy noclegi, jest to nasz pierwszy wyjazd i zielonego pojęcia nie mamy gdzie się najlepiej ulokować jeśli chodzi o spanie, czy byłby ktoś uprzejmy podesłać mi jakieś info odnośnie sprawdzonego miejsca do spania. Słyszałem że z tymi warunkami tam jest różnie hotele są brudne i dużo jest nieciekawych dzielnic. Bardzo proszę o pomoc :)
mój mail
partner32@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w NY w maju
#36 PostWysłany: 19 Kwi 2014 23:53 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
The Plaza - czysto i dobra lokalizacja.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w NY w maju
#37 PostWysłany: 20 Kwi 2014 15:51 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 5
jasne tylko za 3 dni wychodzi 3000tyś zł, niestety ale mamy mniejszy budżet do 1500zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w NY w maju
#38 PostWysłany: 20 Kwi 2014 16:02 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Hotele, które są mi znane, niestety nie mieszczą się w podanej przez Ciebie cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Nocleg w NY w maju
#39 PostWysłany: 20 Kwi 2014 16:03 

Masz za 1300 PLN. 3osoby , 3 dni ze śniadaniem.Spałem w nim .Bez luksusów , ale świetna lokalizacja obok metra. 20 minut i jesteś na Manhattanie

http://www.hotelscombined.pl/SearchedHotel.aspx?resultID=4&checkin=2014-05-15&checkout=2014-05-18&Rooms=1&adults_1=3&languageCode=PL&currencyCode=PLN&fileName=Red_Carpet_Inn_Brooklyn_New_York_City

Okolica spokojna.Obok dużo fajnych knajpek z dobrym jedzeniem.
Naprzeciw hotelu niedrogi klub z bezpłatnym wejciem i muzyką latino.Sami kolorowi. Byliśmy z żoną jedynymi białymi ;) Ale bez problemów.Super atmosfera. Przy wejściu bramkarze sprawdzają , czy nie wnosisz Colta :D
Góra
 PM off
pazur lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Nocleg w NY w maju
#40 PostWysłany: 20 Kwi 2014 17:10 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 5
bardzo bardzo dziękuję :), a tak w ogóle to dziwną mamy sytuację ponieważ moja żona ma dość bliską rodzinę mieszkającą w NY od 15 lat a musimy pytać się na forum gdzie mieszkać itd., masakra czasami nie rozumiem ludzi. Po raz kolejny potwierdza się stare powiedzenie...... :)
`
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 281 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group