Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:02 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4
witam
niestety nie znalazłem w postach odpowiedzi na moje pytanie: czy w Kolombo jest dzielnica turystyczna typu Paharganj w Delhi czy Colaba w Bombaju, gdzie znajdę tanie hotele, nie koniecznie dla turystów? Przylatuje do Kolombo o 21, a więc środek nocy:) O 7 rano mam pociąg dalej. Wolałbym pokonać trasę do samego miasta wieczorem, niż tłuc się o 4-5 rano z masą jadących do pracy...Myślałem o Negompo ale z ta odległością do pokonania rano w sumie lepiej przeczekać na lotnisku:( Przy najmniej za darmo
Chodzi mi o takie hotele, których w necie nie znajdę:)

maciek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2011
Posty: 163
Hej,

najtańsze hotele w Colombo (których nie ma na necie) są od ok. 300 rupii. Musisz się liczyć z bardzo kiepskim standardem (typu karaluchy w pokoju i ubikacji w sporej ilości).
W tych najtańszych hotelach można płacić za pół dobry, więc jest to całkiem dobry deal.

Jest taki całkiem blisko hotelu Shalimar, niedaleko stacji Maradana.

Moim zdaniem, opcja spania na lotnisku (chociaż tego nie próbowałem w Kolombo) wydaje się całkiem sensowna. O 4-5 rano masz bardzo mały ruch na ulicach.
_________________
Nadaję prosto z podróży:
https://www.facebook.com/szach.mateusz.matt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:25 

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4
dzięki...nie myślałem o karaluchach:) W Indiach sporo czasu spędziłem w pokojach 2x1metr bez okna, jedynie z wiatrakiem nad głową:) Z drugiej strony będę po 2 dobach w podróży więc kolejna noc na siedząco mi się nie uśmiecha...czy jest szansa, że w okolicach miejsca o którym piszesz będzie więcej hotelików? Będzie większy wybór?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Maj 2011
Posty: 163
Zobacz na booking.com na mapie gdzie są rozlokowane hotele w Kolombo. Myślę, że te miejsca mają ogromny potencjał, by szukać tam hotelów, których nie ma w internecie. Dokładnych i sprawdzonych dzielnic turystycznych w Kolombo nie mam.

Lankijczycy są bardzo pomocni, myślę, że jeżeli zapytasz o nocleg w okolicach dworca autobusowego/stacji kolejowej, to powinieneś coś znaleźć do spania w rozsądnej cenie.
_________________
Nadaję prosto z podróży:
https://www.facebook.com/szach.mateusz.matt
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 14 Lis 2014 15:47 

Rejestracja: 20 Sie 2010
Posty: 70
Cześć,

Jeszcze szukasz tego noclegu? Ja w ubiegłym roku mieszkałem na przeciwko dworca kolejowego. Pokój jedynka (może nie szałowy, ale brudu, karaluchów itp. nie było; ze wspólną łazienką) kosztował mnie 1000 rupii. Jedynym minusem było dla mnie bardzo dobrze słyszalne, szczególnie wieczorem/wczesną nocą trąbienie busów, których w tej okolicy nie brakuje :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 11 Wrz 2016 19:18 

Rejestracja: 06 Wrz 2016
Posty: 10
Czesc,

Odświeżam wątek. Chodzi o lokalizacje w Colombo 2-3 noce gdzie będą w miarę tanie hotele (10-13$) uliczne knajpy, agencje turystyczne coś jak Khao san road w Bangkoku albo District 1 w Saigonie.

Dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group