Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 16 Paź 2014 10:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 859
srebrny
Keflavik - Akranes (2-3) brak biletów, ale za to można własne piwko przetransportować na stadion :)
_________________
Droit au but!

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#42 PostWysłany: 16 Paź 2014 10:36 

Rejestracja: 18 Sty 2012
Posty: 110
Z wyjazdów:
Fc Barcelona - Wisła Kraków (kupione w Krakowie przez stowarzyszenie kibiców)
Inter Juve (od koników pod stadionem... pierwszy i ostatni raz :))
Manchester Utd - Stoke City (przez oficjalną stronę Man Utd)

O meczach w Polsce nie będę pisał, wymienię jedynie Euro 2012 w Gdańsku mecz Włochy - Hiszpania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 18 Paź 2014 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 64
Przesyłam swoje mecze zagraniczne w ostatnich kilku latach z uwagami co do zakupu biletów. Dziś zdecydowana większość klubów sprzedaje wejściówki za pośrednictwem własnych stron internetowych lub specjalnych stron (eventim, ticketone, listicket, itd. – właściwie w każdym kraju takie strony istnieją) – więc zakup często jest możliwy bez ruszania się z domu, a bilety albo odbiera się w dniu meczu pod stadionem, albo dostaje się wejściówkę w formie pdfa, który należy wydrukować.
Nie korzystam i nie mam zamiaru korzystać ze stron różnych pośredników, bo moim zdaniem właśnie upolowanie biletu w nominalnej cenie jest też częścią tej zabawy.
Poniższe komentarze dotyczą meczów, na których byłem – być może nastąpiły w między czasie jakieś zmiany.

Austria
Austria – Polska (2008) – wylosowane z puli PZPN

Anglia
Anglia – Polska (2013) – kupione przez znajomych, którzy zarejestrowali się na stronie The FA.
Arsenal – Milan / Celtic – Olimpique Lyon / Milan – Olimpique Lyon / Arsenal – Celtic (2010) – Emirates Cup – kupione kilka miesięcy przed turniejem przez znajomego, posiadacza karty Arsenalu, w dniu meczu można było kupić bilety na drugi dzień tego turnieju.
Charlton – Brighton & Hove Albions (2010) przez Internet (strona klubowa), odbiór pod stadionie, bilety można było kupić także spokojnie w kasach
Southend United – Charlton (2010) – sektor gości – kupiony dzięki pomoc kibica Charlton – cały sektor został wyprzedany
Tottenham – Bolton (2010) – mecz pucharowy, bilety kupiłem w kasie stadionu – długie kolejki
Watford – Newcastle (2010) – kupiony telefonicznie na kilka tygodni przed meczem, w dniu meczu kasy zamknięte.

Belgia
Anderlecht – Milan (2012) – biletów w otwartej sprzedaży nie było, dzięki pomocy koleżanki cudem udało się kupić bilet, a potem już przedostać na sektor gości.
Belgia – Polska (2006) – przez kupbilet.pl
KV Mechelen – Cercle Brugge (2007) – w kasach stadionu
KV Mechelen – Genk (2009) – konieczne było zakupienie biletu przez ticketingonline.be – następnie otrzymywało się voucher na e-mail, który należało pod stadionem wymienić na bilet, w dniu meczu nie można było w kasie kupić biletu. To jest oficjalna strona przez którą można kupi bilety na wszystkie drużyny I ligi – ale nie na wszystkie mecze są sprzedawane.

Czechy
Dukla Praga – 1. FC Slovacko (2012) – pod stadionem
Sparta Praga – Victoria Pilzno (2012) – dzień przed meczem w jednym ze sklepów ze sprzętem sportowym, wykaz punktów na stronie Sparty.

Dania
FC Kopenhaga – Odense BK (2009) – przez stronę http://www.billetugen.dk – dostawa biletu do domu

Francja
Olimpique Lyon – Metz (2006) – to był okres największych sukcesów OL, więc bez pomocy znajomych nie udałoby się. Teraz łatwo można kupić bilet przez Internet.

Hiszpania
FC Barcelona – Milan (2013) – sektor gości – przez Milan Point Estero – jedyna możliwość zakupu przez oficjalną drogę biletów dla osób, które nie mieszkają we Włoszech – nieco drożej niż nominalna cena, ale pewna droga – bilety odbiera się na podstawie vouchera w kasie stadionu.
FC Barcelona – Villarreal (2013) – w Barcelonie w jednej z wielu botig, czyli sklepów klubowych. Bilety na Barcelone można łatwo kupić przez Internet, we wspomnianych botigach oraz w przenośnych budkach, które są rozstawiane w różnych częściach miasta w przeddzień oraz w dniu meczu.
FC Barcelona B – Real Valladolid (2012) – w kasie stadionu
Rayo Vallecano – Fuenlabrada (2008) – w kasie stadionu

Irlandia
Bohemians Dublin – UCD Dublin (2006) – w kasie stadionu

Korea Południowa
Korea Południowa – Katar (2013) – w banku Hana; uwaga na mecz można zabrać nie tylko piwo, ale np. pizzę, jakieś makarony i zupy do zalania, potrawy do podgrzania, itd. – na stadionie można dostępne kuchenki mikrofalowe i podgrzewacze wody, z których można korzystać

Niemcy
Bayer Leverkusen – Eintracht Frankfurt (2009) – przez stronę Bayeru, po zakupie dostaje się bilet w formie pdf do wydrukowania w domu
Lichterfelder FC 1892 Berlin – Turkyiempsor (2011) – w kasie (klub już nie istnieje)
1. FC Magdeburg – SV Babelsberg 03 (2014) – w kasie stadionu, można też przez internet
Mainz – FC Metz (2009) – w kasie stadionu
Rot Weiss Erfurt – SV Wilhelmshaven (2006) – w kasie stadionu
Schalke 04 Gelsenkirchen – Milan (2012) – przez oficjalną stronę, bilet przysyłany do domu za dodatkową niewielką opłatą, która się o tyle opłaca, e jest to kombi-ticket, dzięki czemu można jeździć po całym Zagłębiu Ruhry za darmo w dniu meczu – obejmuje to pociągi, oraz komunikację miejską – ja np. dzięki temu pozwiedzałem Dortmund, przejechałem w obie strony na trasie Dortmund – Gelsenkirchen, itd.
Werder Brema – Milan (2009) – sektor gości, przez Milan Club Polonia; bilety można kupić też przez Internet a także często w kasach stadionu

Portugalia
Sporting Lizbona – Rio Ave (2010) – przez internet, bilet odbiera się w specjalnym punkcie pod stadionem; bilety można też kupić pod stadionem, ale kolejki były ogromne

Rosja
CSKA Moska – Zenit St. Petersburg (2014) – przez stronę http://www.ticketland.ru, bilet dociera w formie pdf do wydrukowania, mimo iż był o mecz na szczycie, to można było spokojnie kupić bilety pod stadionem

Słowacja
Inter Bratysława – MFK Ruzemberok B (2008) – w kasie stadionu
Slovan Bratysława – Artmedia Petrzalka (2008) – ja kupiłem w jednej z księgarni w Bratysławie, ale można też przez stronę klubową (eventim.sk)
Słowacja – Polska (2008) – przez stronę kupbilet.pl, bilety były też dostępne w kasach stadionu
MSK Żilina – Hamburger SV (2008) – w kasie stadionu kilka dni przed meczem (w drodzena mecz Słowacja – Polska) – przez internet nie można było kupić bietu; później Żilina grała w LM i przez stronę internetową ticketportal.sk można było kupić tylko najdroższe bilety.
MSK Żilina – FC Nitra (2008) – przez ticketportal.sk – bilety szybko przesłane do Polski

Turcja
Alanyaspor - Nazilli Belediyespor (2005) – w kasie stadionu

Włochy
Atalanta Bergamo – Lumezzane (2009), Sampdoria (2008) – Nie ma reguły – najlepiej kupić przez http://www.listicket.it i odebrać pod stadionem, nie niektórych meczach nie jest prowadzona sprzedaż w kasach, można bilety także kupić w jednym z banków
Brescia – Reggina (2011) – w kasie pod stadionem
Chievo Werona – Milan (2006) – sektor gości – w kasie pod stadionem (w 2006 r. było to jeszcze możliwe), ale generalnie w Weronie na sektory gospodarzy łatwo można kupić bilet przed każdym meczem.
Inter – Bologna (2008), Juventus (2008) – przez internet, odbiór pod stadionem, na większość meczów bez problemu można kupić bilet w kasach stadionu, w banku (BPM) lub przez internet
Juventus – Reggina (2008) – w jednym z punktów Listicket; obecnie łatwo można też kupić przez stronę klubu i w punktach Listicket
Lazio – Siena (2008) – przez internet (http://www.listicket.it); bilety także w punktach listicket i w sklepikach klubowych – wykaz na stronie Lazio. Uwaga: bilety nie są sprzedawane pod stadionem, w pobliżu nie ma też żadnego punktu sprzedaży wejściówek.
Livorno – Cittadella (2009) – pod stadionem w kasie
Milan – Arsenal Londyn (2008), Atalanta (2010), Atletico Madryt (2014), BATE Borysow (2011), Celtic Glasgow (2007), Chievo (2010, 2014), Fiorentina (2009, 2013), Genoa (2013), Juventus (2009), Lazio (2008, 2011), Napoli (2010), Novara (2010), Olimpique Marsylia (2009), Parma (2011), Pescara (2012), Roma (2007, 2013), Szachtar Donieck (2007), Tottenham (2011), Zenit St. Petersburg (2012)
Generalnie najczęściej w kasie stadionu lub w banku Intesa San Paolo; teraz można łatwo kupić też bilety przez stronę klubową lub w siedzibie klubu Casa Milan; Na zdecydowaną większość meczów łatwo można kupić bilety nawet w dniu meczu; Ryzyko bardziej wiąże się z różnymi akcjami mającymi podnieść bezpieczeństwo na stadionach, przez które np. uniemożliwia się zakup biletów np. osobom niemieszkającym w Lombardii – czasem dotyczy to także obcokrajowców
Monza – Pro Sesto (2008) – w kasie pod stadionem
Pro Sesto – Darfo Boario (2013), Lumezzane (2008), Portogruaro (2009) – w kasie pod stadionem
Roma – Brescia (2011) – w punkcie Listicket (patrz uwagi przy Lazio)
Sampdoria – Milan (2007) – sektor gości – wówczas można było jeszcze kupić bilet bez karty kibica w specjalnych punktach Listicket
Siena – Milan (2009) – sektor gości – wówczas można było kupić bilet bez karty kibica w specjalnych punktach ticketone.it
Torino – Milan (2008) – sektor gości – wówczas można było jeszcze kupić bilet bez karty kibica w specjalnych punktach Listicket; bilety na sektory Torino łatwo dostępne w Listicket i pod stadionem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 19 Paź 2014 05:10 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Mój ostatni mecz który miałem okazje kilka dni temu oglądać to Flamengo - Cruzeiro na Maracanie.
Bilety zakupione na 2h przed spotkaniem w kasie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#45 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1435
srebrny
2003 r Eintracht F- Bayer L. - przed meczem w kasie 12 e
2004 r - Bayern - Hertha - 10 e przed meczem w kasie jeszcze na Olympia Stadion sektor gości,
kilka lat temu Arsenal - Man U - załatwiali znajomi Angole także nie wiem ile kosztował ( oni chyba z roboty mieli dofinansowanie czy coś takiego)
2005 - All star game NBA w Denver - oczywiście to koszykówka - załatwiał kumpel co tam od wielu lat pracował ( w ich firmie były takie benefity też się załapałem za free :D )
Ostatnio byłem na Copa del Rey w sierpniu 2014 na Vincente Calderon - byliśmy grupą bilety kupowane przez net wyszło coś koło 50 e na osobę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 23 Paź 2014 09:33 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 160
Real Madryt 5:0 Athletic Bilbao
Bilety zakupione na oficjalnej stronie realmadrid.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 23 Paź 2014 11:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lut 2011
Posty: 633
niebieski
LM: Valencia - Manchester United; bilety kupione u konika pod stadionem kilka godzin przed meczem, koszt: po 70 Euro
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 23 Paź 2014 14:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Werdi30 napisał(a):
Mój ostatni mecz który miałem okazje kilka dni temu oglądać to Flamengo - Cruzeiro na Maracanie.
Bilety zakupione na 2h przed spotkaniem w kasie :)


Właśnie wszedłem tutaj żeby napisać to samo ;) Również byłem na tym meczu, bilety w kasie za 80 reali, były nawet po 15 reali, ale my wzięliśmy na długiej trybunie na dole ;) Maracana robi wrażenie :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 24 Paź 2014 18:59 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Doskonałe widowisko, fantastyczni i żywiołowi kibice :)
Moje miejsce chyba w było w zbliżonej lokalizacji Acesso "D" (Bellini) 304/Q/12 - 60 R$ :)
Polecam każdemu takie wydażenie sportowe :)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez lahcimmm2, 28 Lis 2016 00:20, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Fakt, atmosfera niepowtarzalna :D Żałuję, że nie udało się wejść na kocioł, ale byliśmy na ostatnią chwilę i nie było czasu wymyślać, a sam widziałeś jak tam wyglądają kasy... Kupuje się bilet przez dziurkę w ścianie i ciężko się dogadać :D

Ja siedziałem na: D/117/HH/7 za 80R$, czyli pewnie trochę niżej. Widok mniej więcej taki:

Załącznik:
IMG_0380.JPG
IMG_0380.JPG [ 267.24 KiB | Obejrzany 12638 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Werdi30 lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:55 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
szymonpoznan1 napisał(a):
Fakt, atmosfera niepowtarzalna :D Żałuję, że nie udało się wejść na kocioł, ale byliśmy na ostatnią chwilę i nie było czasu wymyślać, a sam widziałeś jak tam wyglądają kasy... Kupuje się bilet przez dziurkę w ścianie i ciężko się dogadać :D

Ja siedziałem na: D/117/HH/7 za 80R$, czyli pewnie trochę niżej. Widok mniej więcej taki:

Załącznik:
Załącznik IMG_0380.JPG nie jest już dostępny


A ja tutaj :)

Załączniki:
Maracana.jpg
Maracana.jpg [ 87.46 KiB | Obejrzany 12632 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
szymonpoznan1 lubi ten post.
 
      
#52 PostWysłany: 24 Paź 2014 19:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ejjj no specjalnie uciąłem zdjęcie, żeby ludzie myśleli że był full stadion, a ty tu puste trybuny pokazujesz :D :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 24 Paź 2014 20:03 

Rejestracja: 16 Mar 2014
Posty: 111
Na Twoim zdjęciu też widzę kilka wolnych miejsc ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 24 Gru 2014 10:22 

Rejestracja: 23 Gru 2014
Posty: 1
Werder Bremen - FC Bayern Munchen, miejsca blisko sektora gości, załatwione przez znajomego z Bremen.
FC Bayern Munchen - Hamburger SV, trybuna główna, bilety zakupione w kasach stadionu (jakiś towarzyski, przedsezonowy turniej).
Union Berlin - VfL Bochum, wyprawa z kumplami, bilety kupione jakieś 30 minut przed spotkaniem w kasach klubowych, sektor gości.
Union Berlin - VfL Bochum, tym razem bilety kupione przez oficjalną stronę VfLu, także sektor gości.
Erzgebirge Aue - VfL Bochum, dojazd na miejsce furą znalezioną na blablacar.pl, bilety kupione w kasie stadionu, sektor gości.
VfB Stuttgart - VfL Bochum, bilety blisko sektora gości, załatwione przez znajomego ze Stuttgartu.

Jak widzicie główny kierunek podróży to Niemcy, z prostych przyczyn (stosunkowo blisko, tanio,ciekawie piłkarsko oraz kibicowsko). W nowym roku zamierzam odwiedzić Berlin (Hertha), Pragę i Drezno. Na pewno też zapoluję na finał LE w Warszawie.
_________________
Gdzie nogę postawię, na wyprawie tam się bawię...!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 24 Gru 2014 11:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2012
Posty: 1134
Loty: 392
Kilometry: 429 122
niebieski
Zagraniczne:

Salzburg-Juventus - 2010, kupione na stronie klubu z Salzburga
Salzburg-Lech - 2010, w kasie przed meczem
TSV 1860-Duisburg - 2011, w kasie przed meczem

Inter-Liverpool - u konikow, 80 euro (euro mialo kurs kolo 3 w marcu 2008)
Inter-Manchester United - u konikow, 90 euro (2009, tu juz kurs bodajze z 4,4, bolalo)
Inter-Napoli - 2009, u konikow, niestety na mecz mogli wchodzic tylko mieszkancy Lombardii i tylko ta droga mozna bylo wejsc. Oczywiscie koniki wspolpracowali z ochroniarzami.
Inter-Chelsea - 2010, w Banca Popolare di Milano, czekalismy od 4 rano, kiedy sprzedaz ruszyla o 6.30, w magiczny sposob okazalo sie ze sa tylko bilety za 90 euro
Inter-Milan - 2010, na oficjalnej stronie, rzucili dodatkowe bilety 2 dni przed meczem
Inter-Parma - 2010, w kasie przed meczem
Inter-Bayern - 2011, przez viagogo
Inter-Cagliari - 2012, w kasie przed meczem
Inter-Hellas Verona - 2013, w oficjalnym sklepie Interu, blisko katedry

i dodatkowo Niemcy-Grecja w Gdansku, bilet kupiony przypadkowo w dniu meczu, przez znajomego znajomego znajomego, po cenie zakupu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 24 Gru 2014 12:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1870
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Legion1 napisał(a):
Ja dużego doświadczenia międzynarodowego jesli chodzi o mecze piłkarskie nie mam, ale wygląda to tak:

Hertha Berlin-Energie Cottbus 2008

Ajax Amsterdam-NAC Breda 2009

Sousse-jakaś drużyna (liga tunezyjska) 2010

PSG-Valenciennes 2011

Portugalia-Czechy Euro 2012

+kilkadziesiąt meczów Legii w europejskich pucharach, ale na własnym boisku
+reprezentacja Polski kilka meczy

Ogólnie mam kolekcję około 700 (może ciut więcej) biletów piłkarskich ;)


Od ostatniego postu:

Borussia Dortmund-Mainz 13/14 30 euro zakupiony na oficjalnej stronie klubu

Atletico Madryt-Cordoba 14/15 40 euro zakupiony przez serwis ticketmaster

AS Roma-Juventus 14/15 35 euro zakupiony przez serwis listicket
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 24 Gru 2014 13:14 

Rejestracja: 23 Maj 2013
Posty: 160
05.10.2014 Real Madrid 5:0 Athletic Club
Bilety zakupione przez oficjalną stronę klubu z Madrytu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 24 Gru 2014 17:31 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 85
Z ostatniego niemal miesiąca:

Dynamo Berlin - Magdeburg W kasie stadionu w dniu meczu.

Hertha Berlin - Bayern Monachium Znajoma posiada kartę kibica Herthy, która umożliwia zakup biletów kilka dni przed oficjalną sprzedażą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 28 Gru 2014 23:02 

Rejestracja: 05 Sie 2011
Posty: 1005
niebieski
Witam. Ostatni mecz na jakim byłem to w dniu 06.12.2014 r. Real Madryt-Celta Vigo. Marzenie dziecka się spełniło. To było największe sportowe marzenie życia. Bilety kupiłem na oficjalnej stronie Realu, posiadam kartę madridisty. Wcześniej w dniu 22.11.2014 r. byłem na meczu Lazio Rzym-Juventus. Bilety zakupione przez portal/odnośnik na stronie Lazio com/. Byłem też na Milan-Sampdoria, Barcelona-Mila w Lidze Mistrzów. Herta Berlin-Real Madryt, wiele razy na lidze czeskiej, kilka razy na Bundeslidze. Udało się też być na mistrzostwach świata 2006 na meczu Polska-Ekwador i mistrzostwach europy 2008 na meczu Niemcy-Polska. Wielu innych nie pamiętam ale zawsze będąc w podróży zwiedzanie zaczynam od stadionów i korzystam z możliwości obejrzenia meczu. Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 30 Gru 2014 21:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2014
Posty: 196
Loty: 220
Kilometry: 384 906
2014:
AS Roma - Bayern Monachium bilet kupiony przez internet przez odpowiednik polskiego kup bilet
Schalke 04 - Chelsea bilet kupiony przez oficjalną stronę
2009:
Orebro - Djurgarden bilet kupili znajomi

Euro 2012:
Portugalia - Czechy
Włochy - Niemcy

Co ciekawe biletów na euro nie wylosowałem, ale udało mi się je kupić przez oficjalny portal UEFA na 1-2 dni przed meczem ze spadów do puli biletów z grupy "Follow my team" odpadających drużyn. Kosztowało mnie to dwie nieprzespane noce bo nigdy nie wiadomo o której wrzucali bilety, ale było warto :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 179 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group