Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 16 Lis 2014 13:33 

Rejestracja: 20 Sie 2014
Posty: 17
Loty: 1
Kilometry: 4 027
Witam po raz kolejny forumowiczów. 12 grudnia wylatuję z warszawy modlin na gran canaria. Jestem w małego miasta Pleszew (koło kalisza, woj. wlkp ) i muszę dojechać do modlina. Lot z modlina mam o 10.15 więc póki co znalazłem takie połączenie.
12.12.2014 godzina 02:00 wyjazd pociągiem TLK z Kalisza do Warszawy Centralnej - na
miejscu jestem o godzinie 06:05
Później kupiłem bilet na modlinbus.pl gdzie spod pałacu kultury ( 5 min drogi z warszawy centralnej ) pojadę autobusem na lotnisko w modlinie o godzinie 07:15 ( planowany przejazd z/do to około 40-45 min ) więc na lotnisku w modlinie jestem o 08:00 czyli 2 godziny przed odlotem.
Chciałbym się was zapytać czy takie połączenie może zostać czy może zmienić na wcześniejsze co wiąże się z tym że na lotnisku musiałbym koczować 5-6 godzin.
Na 2 godziny przed odlotem jestem na modlinie
( lecę pierwszy raz, więc nie jestem doświadczonym "lotnikiem" dodam też że na kanary lecę z bagażem podręcznym, czy to oznacza że nie będę musiał latać po lotnisku i nadawać bagażu ?
tak samo chodzi o bilet, skoro sam się odprawię przez internet i wydrukuje bilet to nie muszę przechodzić przez check-in ? lecę liniami Ryanair. Proszę doświadczonych o odpowiedź i pomoc w tym temacie. Jeżeli coś niezrozumiale napisałem, proszę pisać a postaram się dokładniej wytłumaczyć o co mi chodzi :) Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 16 Lis 2014 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Paź 2014
Posty: 14
Loty: 47
Kilometry: 134 023
Takie połączenie może spokojnie zostać :)
Nie będziesz musiał latać z bagażem po lotnisku chociaż i tak za wiele byś nie polatał bo nie ma gdzie. Bagaż bierzesz ze sobą do samolotu.
Robisz online check-in na stronie Ryana więc na lotnisku już nic nie robisz tylko od razu lecisz do security (tam skanują ci kartę pokładową, którą musisz wydrukować po tym jak zrobisz online check-in) na prawo i tyle.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Lis 2014 14:14 
Moderator forum

Rejestracja: 13 Lis 2010
Posty: 2969
( z Kalisza nie jechalem) , wydaje się że kluczową sprawą będzie pogoda w nocy 11/12 i ew. opóźnienie pociagu, ale to zobaczysz dzień wczesniej. Masz trochę zapasu czasu, Nie wiem czy chcesz przygotowywać plan B (dojazd do Modlina o 3-4ej rano?).
Co do przejścia z Centralnego do miejsca odjazdu Mbusa to może trochę więcej niż 5 min, szczególnie jeśli nie znasz okolicy (dworcowych przejść podziemnych )
Reszta tj napisał/a maskotki.
_________________
pozdrawiam

A.



Wybaczcie brak polskich znakow w niektórych postach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group