Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Cze 2013 13:15 

Rejestracja: 19 Cze 2011
Posty: 110
Pojawiła się możliwość pobrania karty pokładowej na smartfony. Lista lotnisk jest na razie ograniczona, jednak jest to krok w dobrą stronę. Więcej informacji na easyjet.com.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN Przygoda w Afryce: Nairobi, Mombasa, Zanzibar i Dar es Salaam w jednej podróży z Warszawy za 3029 PLN
Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Playa del Carmen za 3720 PLN. Loty z Warszawy (z bagażem) i 7 nocy ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 26 Lis 2014 19:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Jakie macie doświadczenia w tej kwestii? Pierwszy raz lece Easy Jet, pobrałem aplikację, odprawiłem się on line i karty pokladowe mam w tej aplikacji. Czy wystarczy pokazać to na lotnisku i nie muszę nic już drukować?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 26 Lis 2014 19:55 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 714
niebieski
W Berlinie co prawda sam nie miałem, ale ludzie mieli i przechodzili bez problemu. Za 2 tygodnie przetestuję.
_________________
FLY4FREE: Relacja z NAMIBII - dostawczakiem we dwoje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 26 Lis 2014 21:56 

Ja korzystam od dłuższego czasu i sobie chwalę. Nie ma żadnych problemów, można odprawić się przez aplikację, kartę pokładową dodać do passbooka i nie wozić ze sobą makulatury ;)
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 26 Lis 2014 21:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Maj 2010
Posty: 483
niebieski
Miałem ostatnio 6 lotów (2 U2 3 FR, 1 W6) - WAW, BGY, LIS, FNC, BVA. Na każdym korzystałem z mobilnej karty. Tylko w BVA kazali mi wydrukować w checkinie ale bez opłaty.
Generalnie wydaje mi się, że jeśli apka pozwala Ci na zachowanie mobilnej karty to wszystko będzie ok na lotnisku.
Nie zapomnij tylko naładować telefonu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Lis 2014 22:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Dzieki:-) w piątek w Berlinie przetestuję i ja
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:11 

Na Korfu nie obsługiwali aplikacji mobilnych to pani przy bramce mi ręcznie kartę wypisała :D aż ja sobie zostawiłam na pamiątkę :D


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#8 PostWysłany: 26 Lis 2014 23:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 Cze 2012
Posty: 3396
Loty: 67
Kilometry: 146 355
srebrny
Na stronie easyJeta można znaleźć wykaz lotnisk, na których mobile pass NIE przejdzie:

Cytuj:
Mobile Boarding passes are currently not available at the following airports:

Lanzarote (Arrecife)
Izmir
Agadir
Antalya
Belgrade
Bastia (Corsica)
Bodrum
Cassablanca
Dalaman
Moscow Domodedovo
Essaouria
Figari (Corsica)
Fuerteventura
Grenoble
Hurgada
Gran Canaria (Las Palmas)
La Rochelle
Menorca (Mahon)
Malta
Pristina
Marrakech
Sofia
Sharm El Sheikh
Strasbourg
Tel Aviv


Na innych lotniskach bez problemu.
Więc po prostu dla świętego spokoju sprawdzajcie z listą (dostępna tutaj: http://www.easyjet.com/en/mobile)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 11 Gru 2014 16:52 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Co w sytuacji jeżeli rezerwowałem loty dla kilku osób (4) ? Wystarczy, że ja będę miał na telefonie karty pokładowe wszystkich osób czy każda osoba powinna mieć swój telefon z kartą ?
Jeżeli opcja 2 to w jaki sposób mogę im "przesłać" karty pokładowe ?
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Gru 2014 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 776
Loty: 64
Kilometry: 89 673
niebieski
maci3q napisał(a):
Co w sytuacji jeżeli rezerwowałem loty dla kilku osób (4) ? Wystarczy, że ja będę miał na telefonie karty pokładowe wszystkich osób czy każda osoba powinna mieć swój telefon z kartą ?
Jeżeli opcja 2 to w jaki sposób mogę im "przesłać" karty pokładowe ?


Ja leciałem we dwie osoby na jednym telefonie (moim) bez problemów wszystko. Tak samo jak w FR - 0 problemów
_________________
Zapraszam na bloga - http://www.LikeToFly.wordpress.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 11 Gru 2014 19:51 

Rejestracja: 24 Maj 2010
Posty: 168
Dzięki. W aplikacji jest info, że na jednym urządzeniu może być max 5 kart pokładowych.
_________________
http://zasiegglobalny.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 11 Gru 2014 20:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2011
Posty: 1245
Loty: 156
Kilometry: 186 401
niebieski
W październiku przerabiałem temat mobilnych kart pokładowych (akurat to był ryanair) w Berlinie Schonefeld, Londyn Stansted i Ibizie, dwie osoby na jednym telefonie, żadnych problemów.
_________________
Moje podróże - http://www.huntfortravel.blogspot.com
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 14 Gru 2014 09:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sty 2011
Posty: 799
Loty: 86
Kilometry: 183 106
niebieski
Moje doświadczenia też spoko, choć przy wylocie na SXF skaner nie chciał odczytać mi jednej karty. Gość na bramce prosił bym jasność wyświetlacza dał na full ale tak właśnie miałem. Trochę stresu było, ale po jakimś czasie weszło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group