Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Kwi 2015 10:52 

Rejestracja: 13 Lip 2012
Posty: 158
https://www.groupon.pl/oferty/krakow/agora-s-a/60721147
za założenie konta przez kod z grupona zakupiony za 5 zł można zarobić 130 zł (Z CZEGO 55 TO GOTÓWKA, A RESZTA DO WYDANIA NA GROUPONIE)
oferta ważna do 23.04.2015
Góra
 Profil Relacje PM off
lukasz354 lubi ten post.
kowalkaga uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 16 Kwi 2015 06:50 

Rejestracja: 21 Mar 2015
Posty: 6
otwarte, dzięki, grupona wykorzystam na darmową Tatralandię :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 16 Kwi 2015 07:49 

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 21
Ale mnie zrobili w konia :? Założyłem to Mille dzień wcześniej za te 55zł bo pomyślałem, że się promo kończy to wezmę już... :ugeek:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 20 Kwi 2015 01:41 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Warto dodać że założyć konto 360 student można tylko w placówce .. z legitymacją.. Doświadczyłem tego przy wniosku. TO ciekawe po co dodali opcje student na stronie? Przy podaniu pesel krzyczy że dla wieku 18-26 (chociaż pesel 24 lata)
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 20 Kwi 2015 08:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
To chyba jakiś przypadek odosobniony bo u narzeczonej przeszło w necie bez problemu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 20 Kwi 2015 09:08 

Rejestracja: 05 Mar 2014
Posty: 464
niebieski
A mnie zastanawia taki punkt: Karta do konta wzbogacana jest automatycznie o „Pakiet Bezpieczeństwa”, który obejmuje 25 powiadomień SMS o transakcjach dokonanych kartą za 3,99 zł miesięcznie. Można z tego zrezygnować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 20 Kwi 2015 09:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1551
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
"Pakiet Bezpieczeństwa" można wyłączyć dzwoniąc na infolinię.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 20 Kwi 2015 09:36 

Rejestracja: 09 Sie 2012
Posty: 373
niebieski
Nie trzeba dzwonić na infolinię. Bank sam do nas zadzwoni mniej więcej po tygodniu od aktywacji konta.
Bardzo miła Pani zachęcała mnie do wielu produktów kredytowych, przelewania wynagrodzenia itp. Grzecznie wysłuchałem po czym poprosiłem tylko o wyłączenie ubezpieczenia karty. Kolejne 3 minuty przekonywania jaki ten pakiet bezpieczeńswa jest wspaniały, ale w końcu mi go wyłączyłą ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 23 Kwi 2015 03:13 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Mi nie mogła wyłączyć.. Musiałem pójść do oddziału i złożyć wzór podpisu.. tam też tego nie mogli mimo to wyłączyć dopiero na następny dzień jak byłem w banku przez infolinię podobno (Jeszcze nie dzwoniłem). Czy po spełnieniu warunków można zgłosić zagubienie karty albo coś zeby nie płacić jakby co? Czy warunek jest aby do wypłaty premii był aktywny pakiet konta? Podobno samo konto wystarczy gdy zrobimy warunki
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 23 Kwi 2015 09:57 

Rejestracja: 28 Maj 2013
Posty: 123
Podobnie Pani nie chciała wyłączyć ubezpieczenia powołując się na to, że nie otrzymałem karty :D Dostałej jednak klarowną informację, że można zrobić to za pośrednictwem infolinii.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 23 Kwi 2015 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Ja za to mam blokade wszelkich operacji - płatnośc kartą, bankomat, przelewy bo robie za duzy obrót na koncie i musze iść do oddziału potwierdzić swoją tożsamość.. żenada.. a miałem zostać ich klientem dłużej
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Monty lubi ten post.
 
      
#12 PostWysłany: 23 Kwi 2015 21:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2015
Posty: 311
Loty: 24
Kilometry: 30 926
niebieski
tabo89 napisał(a):
Ja za to mam blokade wszelkich operacji - płatnośc kartą, bankomat, przelewy bo robie za duzy obrót na koncie i musze iść do oddziału potwierdzić swoją tożsamość.. żenada.. a miałem zostać ich klientem dłużej


To zapewne początek problemów z tym bankiem, prorokuję, że będzie co raz gorzej :lol:
Chyba że jesteś grzecznym klientem i robisz co zechcą :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 01 Cze 2015 08:35 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Własnie dostałem 75 zł na groupon jednak dotrzymali słowa :)) Szkoda że nie przyszło kilka dni temu jak kupiłem karnet do kina :P

„Drogi Użytkowniku,

Jakiś czas temu zakupiłeś Groupon z oferty: 5 zł: Otwórz konto w Banku Millennium z premią 55 zł i doładowaniem w wysokości 75 zł na Groupon.pl. Informujemy, że premia w kwocie 75 zł przyznana w ramach kampanii jest już dostępna na Twoim koncie Groupon. Przypominamy, że środki należy wykorzystać do dnia 31.12.2015r.

Życzymy udanych zakupów!

Z pozdrowieniami,

Dział Obsługi Klienta Groupon.pl”
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group