Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 10 Sty 2015 01:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
FTL jest bardzo przyzwoite. Ale to dwa rożne programy. W starym A3 zrobienie *G zajmowało tyle samo co FTL w M&M. Wiec na wymianę bym nie liczył.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#82 PostWysłany: 12 Sty 2015 17:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
No to sie pochwale. Dzis dostałem nową kartę i zawieszkę. Paczuszka ładniejsza niz poprzednio, ale karta mogłaby byc bardziej wzorzysta. Akurat w porę, bo za chwile wyjazd :). Spróbuje do saloniku na starą najwyżej bede sie zgrywał że wyjąłem złą z kieszeni ;)


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 13 Sty 2015 00:48 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7942
HON fly4free
BrunoJ napisał(a):
FTL jest bardzo przyzwoite. Ale to dwa rożne programy. W starym A3 zrobienie *G zajmowało tyle samo co FTL w M&M. Wiec na wymianę bym nie liczył.

Bez przesady, FTL robi się segmentami bez względu na klasę rezerwacyjną (wystarczą najtańsze krajówki OTAwane itp, po akcji AFT można było to praktycznie za darmo trzasnąć), w starym A3 jednak swoje trzeba było wylatać, albo mieć jeden, dwa "lepsze bilety" na longu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 13 Sty 2015 01:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
FLT robisz segmentami lub milami. Wartość milowa w A3 i w M&M jest inna, porównywałem sobie ile mil bym zdobył w M&M gdy robiłem A3 i z tych 20k w A3 można było zrobić ponad 30k w M&M. Segmentami oczywiście też można, chociaż trzeba już jakąś fatyge wykonać żeby 30 razy się przeleciec tylko dla zrobienia FLT.
AFT nic mi nie mówi, możesz mi na PW rozwinąć, bo nie jestem w temacie.
W temacie krajówek to jeszcze troche zależy kto gdzie mieszka i czy od niego lata coś sensownego.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 13 Sty 2015 02:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Sty 2015
Posty: 472
BrunoJ napisał(a):
AFT nic mi nie mówi, możesz mi na PW rozwinąć, bo nie jestem w temacie.


AirFastTickets itd, obniżające ceny biletów LO.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 13 Sty 2015 21:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Przy okazji przetestuje jeszcze jedną rzecz w Wwie z kartą A3. Przylece do Wwy LOTem a potem mam połaczenie K2 do Bydgoszczy na lotowskim sharecode (teoretycznie jeden bilet i wszystkie odcinki LO). Ktoś wie czy że mnie wpuszczą do salonika, bo K2 nie jest w *A więc Gold to się zaraz okaże że wejście się nie należy? Tak jak nie da się zrobić odprawy online czy przez telefon, nie da się dopisac karty (żadnej, nie tylko A3). Normalnie sp Kokonowicz - nie ma niczego ...
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez BrunoJ, 13 Sty 2015 21:26, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 13 Sty 2015 21:24 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
BrunoJ napisał(a):
No to sie pochwale. Dzis dostałem nową kartę i zawieszkę. Paczuszka ładniejsza niz poprzednio, ale karta mogłaby byc bardziej wzorzysta. Akurat w porę, bo za chwile wyjazd :). Spróbuje do saloniku na starą najwyżej bede sie zgrywał że wyjąłem złą z kieszeni ;)


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk


Też dzisiaj do mnie dotarła przesyłka.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 13 Sty 2015 21:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Ja jeszcze dostałem dzis AF/KLM. Z gratisowym kuponem na Hertz'a. Waznym do konca grudnia 2014....
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
dmirstek lubi ten post.
 
      
#89 PostWysłany: 14 Sty 2015 13:56 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
Ku potomności - pojawiła się na koncie A3 możliwość retroclaim'u mil za nieuwzględnione loty. Są już wszystkie linie *A.
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#90 PostWysłany: 14 Sty 2015 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
A mi dzis w Wwie obsługa saloniku powiedziała ze pierwszy raz widzą na żywo nową kartę M+B. I że na starą wpuszczają jesli data jest ok, wiedzą że nowe dopiero dochodzą., A że nr karty w systemie sie jest taki sam, jest to wystarczające.
Oczywiscie powyższe może sie nie potwierdzić w innych miejscach.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 14 Sty 2015 16:10 

Rejestracja: 03 Lut 2011
Posty: 129
Dodatkowy dane - podobno są pierwsze sukcesy w używaniu voucherów upgrade'owych na nowych zasadach - można je stosować dla upgrade'u współtowarzyszy podróży teraz.

Cytuj:
Seat upgrade on Aegean flights
Access your Miles+Bonus account online, click on “My coupons” option from the navigation list and get benefit of 4 coupons for complimentary seat upgrade on Aegean flights to enjoy an even more comfortable journey. Seat Upgrade can only be booked by you, via Aegean Reservations Department up to 24 hours prior to the respective flight departure, but can be used by any third party you choose. You are required to have a valid and paid Economy Class ticket with confirmed reservation (free, award, charter flights and barter tickets, are not eligible for this offer).*
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 14 Sty 2015 16:26 

Rejestracja: 04 Maj 2012
Posty: 233
Loty: 518
Kilometry: 538 168
niebieski
jacke napisał(a):
Ku potomności - pojawiła się na koncie A3 możliwość retroclaim'u mil za nieuwzględnione loty. Są już wszystkie linie *A.


No proszę chyba wszyscy pracownicy byli zaangażowani w lizanie kopert i wkładanie listów z nowymi kartami. Bo kiedy już karty wysłane to nagle i na stronie się dzieje :)
Góra
 Profil Relacje PM off
BrunoJ lubi ten post.
 
      
#93 PostWysłany: 23 Sty 2015 22:13 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 389
niebieski
Jak najtaniej utrzymać A3*G?

Mi do głowy przychodzi tylko wycieczka do Stanów SK + A3 na Cyklady, co można zrobić za ok. 2700 PLN.

Macie jakieś znacząco tańsze pomysły?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 24 Sty 2015 13:28 

Rejestracja: 20 Cze 2013
Posty: 2190
złoty
Nie ma lepszego sposobu. Ja kupiłem WRO-SFO za 1999zł SASem, a na czerwiec WAW-HER A3. Wyjdzie mi trochę ponad 2500zł.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 25 Sty 2015 01:00 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Właśnie wróciłem z krótkiego status runu A3 zakończonego niestety bez powodzenia, ze względu na strajk obsługi naziemnej w Skyros. A3 w C pod względem foteli oczywiście to samo co w Y, tylko środkowy rząd jest zablokowany, w Atenach z samolotu odebrał nas (3 osoby) oddzielny autobus, salonik w Atenach średni - brak ciepłego żarcia + słaby internet. Jednak lepiej w saloniku LH. Wklejam kilka fot posiłków.

Załączniki:
meal_3_A3.jpg
meal_3_A3.jpg [ 84.52 KiB | Obejrzany 2289 razy ]
meal_2_A3.jpg
meal_2_A3.jpg [ 83.4 KiB | Obejrzany 2289 razy ]
meal_1_A3.jpg
meal_1_A3.jpg [ 78.54 KiB | Obejrzany 2289 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
przemos74 lubi ten post.
 
      
#96 PostWysłany: 25 Sty 2015 14:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Cała Grecja. Ja kiedyś trafiłem na większe strajki w wyniku czego na całej wyspie nie było paliwa. W wyniku czego nie udał sie zaplanowany objazd wyspy. A innym razem maszerowalem z buta pól Aten bo strajkowali taksówkarze. Nie bede pisał co o tym mysle bo nie przejdzie cenzury.
Za taki strajk należy sie odszkodowanie?


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 25 Sty 2015 14:57 

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 1843
niebieski
Nie należy się, ale koresponduję z A3 - dam znać, czy coś wywaczyłem. Zabawne było to, że wylecieliśmy z Aten i dopiero po rozpoczęciu lądowania pilot przekazał informację o strajku i konieczności powrótu do Aten.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 25 Sty 2015 15:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Aaa czyli w zasadzie zaliczyłeś lot? Myślałem ze w ogóle nie polecieliscie z Aten. W takim razie negocjuj żeby Ci uznali dwa odcinki. Nie sobie utna mile nawet ale niech Ci zaliczą tam i spowrotem, tak jakbyś wykonał loty zgodnie z planem.


Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 28 Sty 2015 22:44 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8912
Loty: 997
Kilometry: 958 572
platynowy
@ Blasto - naliczyli Ci już mile za lot WAW - ATH? Jaką miałeś klasę rezerwacyjną po upgradzie?

Ja zrobiłem upgrade do C i widzę teraz klasę "I", za którą wg zasad programu nie przysługują mile.
Zakładam, że naliczone będą one zgodnie z pierwotnymi klasami w Y, ale pewności nie mam.
Nie chciałbym oczywiście, aby przez czyjś błąd nie wliczyło mi tych odcinków.
Napisałem do Aegeana o wyjaśnienie, ale póki co brak odzewu.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 28 Sty 2015 22:51 

Rejestracja: 03 Cze 2014
Posty: 890
niebieski
Przepraszam, że przerwę wątek Sudoku; upgrade tylko telefoniczny czy jest jakiś magiczny mail?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 886 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 45  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group