Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 17 Lis 2011 22:23 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
Witam,

Jakieś doswiadczenia w spaniu na tym lotnisku? Jest to możliwe? Niedługo będę miał okazje spędzic noc w mediolanie i chętnie bym się dowiedział czy mogę brać pod uwagę lotnisko jako ewentualne miejsce do spania?

Pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez Washington, 10 Kwi 2014 19:50, edytowano w sumie 1 raz
porządki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
 Temat postu: Re: Milan Malpensa
#2 PostWysłany: 19 Lis 2011 13:35 

Rejestracja: 19 Lis 2011
Posty: 8
Ja kiedyś z powodu pobytu na tym lotnisku zmieniłem plan podróży ;) Opinie nie są zachęcające:

""The worst thing was the constant presence of annoying flies all night long" - kuliodpd

"Rock hard seats, I think I developed a pressure sore." (Jo)

"If you're planning to sleep at Malpensa bring food and hand sanitizer, and sleep in Terminal B!" (Carly)"

http://www.sleepinginairports.net/europ ... seUBWPz27s
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Milan Malpensa
#3 PostWysłany: 19 Lis 2011 19:29 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
czytałem te wypowiedzi;) liczylem ze ktos z forum dolozy swoje 5 groszy do tematu;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Milan Malpensa
#4 PostWysłany: 20 Lis 2011 00:28 

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 5
Spalem na Malpensa w pazdzierniku. Calkiem calkiem. Do spania chyba najlepiej nadaja się ławki (miękko ;)) wokół McDonalda i w ogóle w całej sekcji "jedzeniowej" nie jest najgorzej.

ps.
Acha, ja spalem w terminalu A, tym dla dużych przewoźników
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Milan Malpensa
#5 PostWysłany: 20 Lis 2011 14:28 

Rejestracja: 25 Sty 2011
Posty: 89
Dzieki PinkFly za rade;). A ceny w McDonaldzie znosne jak na studencka kieszen?;) i kojarzysz moze do ktorej byl otwarty? bo bede w malpensie dopiero po 22.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Milan Malpensa
#6 PostWysłany: 20 Lis 2011 20:29 

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 5
Byly chyba ok. 1E drozsze niz poza lotniskiem, cos okolo 8euro (zestaw bigmac). Czynny albo do 22 (bardziej ta opcja) albo do 23, ale chyba jakas "kawiarnia" byla tam czynna cala noc - ale nie jestem pewien.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Milan Malpensa
#7 PostWysłany: 08 Sty 2012 05:20 

Rejestracja: 06 Kwi 2011
Posty: 801
niebieski
Może komuś przyda się info na przyszłość:

- do spania polecałbym raczej terminal A (jest bezpłatny autobus między terminalami)
- McD czynny do 22, ceny niestety lotniskowe (cheeseburger ~2-2.5 E)
- po 22 można sobie zrobić pizzę z automatu za ~4.5 E. Ciekawe przeżycie ;)
- są siedzenia z miękkim, skórzanym oparciem i podnóżkami (podobne do tych jakie były/są na 1 piętrze w KRK)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 02 Lip 2014 09:42 

jakieś aktualne informacje? rozumiem, że na lotnisku nadal bez problemu można spędzić noc? przylatuję o 22.55, następny lot mam o 6.50 więc wychodzenie gdziekolwiek byłoby bez sensu
Góra
 PM off  
      
#9 PostWysłany: 03 Lip 2014 20:47 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
Anonymous napisał(a):
jakieś aktualne informacje? rozumiem, że na lotnisku nadal bez problemu można spędzić noc? przylatuję o 22.55, następny lot mam o 6.50 więc wychodzenie gdziekolwiek byłoby bez sensu

Jak masz bilet to ze strefy bezcłowej Cię nie wyproszą, ja w takich sytuacjach biorę sobie śpiwór i śpię po prostu gdzieś w kącie :) nie ma co się przejmować :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 11 Paź 2016 11:36 

Rejestracja: 29 Lip 2016
Posty: 6
Czy ma ktos aktualne informacje, jak mozna najlepiej przeżyć noc na lotnisku Mediolan Malpensa?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 08 Lis 2016 16:08 

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 705
Loty: 7
Kilometry: 31 319
niebieski
Dla chcących nocować na lotniskach w Bergamo lub Malpensie w nieco bardziej komfortowych warunkach polecam kapsuły Zzzleepandgo. Znajdują się przed airside. Koszt w zależności od dnia 40-50 EUR lub taryfa za godzinę 9 EUR jeżeli akurat jest wolna. W środku gniazdko elektryczne i USB, TV i budzik. Z uwagi na to, że na Bergamo są tylko 3 szt. tych urządzeń (Malpensa 4) polecam dokonywać rezerwacji wcześniej :) Planowana jest ekspansja kapsuł także na inne lotniska.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 15 Lis 2016 16:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Wrz 2016
Posty: 107
Loty: 99
Kilometry: 100 598
Rezerwacji na stronie Zzzleepandgo wcześniej można dokonać tylko na całą noc (23-6) za 39 € z dużym wyprzedzeniem lub 59 €. Mnie się w Bergamo udało ustrzelić wolną, to wziąłem na kilka godzin - pierwsza godzina 9 €, potem naliczanie minutowe (przy czym z góry blokują na karcie kwotę 60 €, ale potem pobierają tyle, ile faktycznie się korzystało). Relacja z kapsuły w Bergamo tutaj: wlochy-bergamo,1362,522&p=844547#p844547
_________________
My FlightRadar24

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 27 Paź 2021 10:37 

Rejestracja: 28 Kwi 2021
Posty: 23
Loty: 15
Kilometry: 19 118
Ponawiam temat. Spał ktoś ostatnio na Malpensie? Nie wyrzucają i 'swobodnie' można się przekimać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 27 Paź 2021 10:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Maj 2012
Posty: 1671
Loty: 1
Kilometry: 122
niebieski
Niestety nie jest to najświeższa informacja ale spałem w zeszłym roku w wakacje i nie było problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
cron
phpBB® Forum Software © phpBB Group