Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Midelt - Azrou
#1 PostWysłany: 21 Sty 2015 09:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
Może ktoś się orientuje, jakie i czy w ogóle są połączenia autobusowe pomiędzy Midelt i Azrou? Chodzi mi o coś innego niż CTM i Supratour.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#2 PostWysłany: 21 Sty 2015 09:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lut 2014
Posty: 3056
Loty: 321
Kilometry: 481 404
platynowy
powrót do Maroka ? ;)
_________________
W "relacjach": Filipiny (2018), Armenia(2017), Argentyna(2016), Kazachstan (2016) i Maroko(2015).

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#3 PostWysłany: 21 Sty 2015 09:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
Tak, ale w inne rejony i z większym (he, he :D doświadczeniem :D
Przypuszczam, że pomiędzy tymi miejscowościami musi być jakiś lokalny transport (ze względu na targi), ale nie mogę tego znaleźć w sieci. Godziny odjazdu Supratour zupełnie mi nie odpowiadają.
Może ktoś był i wie?
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#4 PostWysłany: 27 Sty 2015 01:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Jeśli się nie obawiasz spróbuj autostopu! Zrobiłem prawie 2000 km autostopem po Maroko, działa baardzo sprawnie. Nie czekałem ani razu dłużej, niż 20 minut. Kartka + marker, napisać nazwę miejscowości i wio. :)
Powodzenia i zazdroszczę powrotu do Maroko!
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#5 PostWysłany: 27 Sty 2015 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
Dziękuję :)
Autostop chyba nie wchodzi w grę (chociaż...jakaś myśl zaczyna kiełkować :D z dwóch powodów. Pierwszy raz jedziemy w 6 osób (więc może być trudno coś złapać, a pozostali raczej nie chcą się rozdzielać), a poza tym niestety mamy mało czasu. Jeśli nie znajdziemy miejscowego połączenia, to trzeba będzie zrezygnować z jednego z tych miasteczek, a zależy nam na odwiedzeniu obydwóch :/
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#6 PostWysłany: 27 Sty 2015 14:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Cze 2014
Posty: 258
Loty: 57
Kilometry: 163 516
niebieski
Akurat w Maroko autostop idzie szybciej, niż miejski autobus. :D
Ale jasne, jak 6 osób to opcja odpada. Myślę, że na miejscu coś znajdziecie, jest mnóstwo busów. Tylko nie dajcie się okroić pośrednikom. :)

Powodzenia!
_________________
Podróżowanie to mój styl życia. :) Odwiedzone 6 kontynentów, ponad 50 państw. Życie w 6 różnych państwach świata: Australia, Nowa Zelandia, Chiny, Portugalia, Islandia i Polska.
Więcej o podróżach na moim Facebook'u. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#7 PostWysłany: 01 Lut 2015 15:10 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 120
Z Midelt do Azrou jechałem kilka dni temu grand taxi, postój jest przy głownej drodze niedaleko pomnika jabłka.
Przejazd kosztuje 50 dirhamów (przy 6 osobach w taksówce). Odjazd jak jest komplet.
Czas podróży ok 1,5 h.

Z tego co pytałem w hotelu autobusy kursują co ok 1-2 h, przy czym większość jest przejazdem, więc nie zawsze odjazdy są wg planu.

Polecam hotel Safari, dwojka po negocjacjach 200 dirhamów (jedyny hotel z ogrzewaniem na naszej trasie)
Góra
 Profil Relacje PM off
pestycyda uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#8 PostWysłany: 02 Lut 2015 09:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Lip 2013
Posty: 310
niebieski
Dziękuję za informacje, przydadzą się :) A czy będąc w Midelt odwiedziłeś może Ahouli? I powiedz mi proszę, czy (wiem, to właściwie idiotyczne pytanie :D ale ok, czy Twoim zdaniem warto jechać też do Azrou? Czy może lepiej zatrzymać się tylko w Midelt i stamtąd odwiedzić Ahouli i któryś z wąwozów? A może w okolicy są jeszcze inne, ciekawe miejsca?
_________________
magiczna-torpeda-akcja-na-dom-dziecka-w-nepalu,18,108915
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Midelt - Azrou
#9 PostWysłany: 02 Lut 2015 10:49 

Rejestracja: 29 Gru 2011
Posty: 120
W tej sprawie nie moge sie wypowiedzieć. Byłem w Midelt i Azrou tylko przejazdem jadąc z Merzougi do Fezu.
Poniewaz wyjechalismy dość późno (ok 13), udało nam się do wieczora dojechać do Midelt i tam sie postanowilismy przenocować.
Także musisz znależć lepiej zorientowaną osobę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group