Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 09 Lip 2014 04:47 

Rejestracja: 30 Sty 2013
Posty: 377
Loty: 46
Kilometry: 169 080
niebieski
Uzupełniony kalendarz http://www.megabus.com do 20 listopada 2014

Załączniki:
nowe trasy megabus.jpg
nowe trasy megabus.jpg [ 186.45 KiB | Obejrzany 1556 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#2 PostWysłany: 09 Lip 2014 06:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Lip 2011
Posty: 828
srebrny
Dziękujemy bardzo za informację :)
_________________
Image

http://mamasaidbecool.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 09 Lip 2014 07:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sty 2013
Posty: 152
Loty: 229
Kilometry: 284 328
Dzięki, bilety zakupione
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 09 Lip 2014 08:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1436
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Kurde ja wisze tylko po 1 szt na interesujacy mnie termin
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 09 Lip 2014 18:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Maj 2014
Posty: 223
Loty: 189
Kilometry: 364 340
niebieski
Kupione! swoja droga nie spodziewałem sie, ze maja aż tyle biletów za 3usd na każdy rejs. Kupiłem 6biltow, jeden za 1usd, a piec pozostałych za 3, przy czym te za 3 są wciąż dostępne. Zaskakujące
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 03 Sty 2015 12:21 

Rejestracja: 28 Gru 2010
Posty: 287
niebieski
Piszę tutaj, bo widzę różne tematy dot. Megabusa i nie chcę zakładać kolejnego.

Poluję na kilka biletów na różnych trasach na marzec. Sprawdzając codziennie, czy jest już nowa pula zauważyłem, że codziennie jest odblokowywana nowa data (kolejny dzień) w kalendarzu. Coś a'la Simpleexpress. Zmiana zasad w tej materii?

P.S. Dotyczy Megabusa europejskiego. Zgubiłem się w gąszczu podobnych tematów w tym dziale.


Ostatnio edytowany przez cheesy, 03 Sty 2015 12:27, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 03 Sty 2015 12:27 

Rejestracja: 28 Sty 2013
Posty: 178
Loty: 62
Kilometry: 97 215
Nic się nie zmieniło, już rok temu przesiedziałem pięć nocy pod rząd kupując bilety na swój wyjazd. Przy czym najpierw czekałem na "duży wrzut", a później, każdej kolejnej nocy, na interesujące mnie terminy. Jakiś czas po dużym wrzucie codzienne dodawanie biletów do systemu się kończy. I tak w koło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 28 Mar 2015 13:12 

Rejestracja: 03 Lut 2015
Posty: 22
A ja mam inne pytanie. Polowałem długo na bilety na maj z Rotterdamu do Gandawy, codziennie było przesunięcie o jeden dzień dostępnych biletów. Gdy doszło do mojej daty, czekałem do północy, odświeżając co 3 sec. Pierwsza cena, która się pojawiła dla dwóch osób dla mojego kursu to 28 GBP. I teraz pytanie, czy możliwe jest, że w przeciągu tych 2 sec. zostały wykupione bilety i cena została podbita aż do 28 GBP? Czy na wszystkich odcinkach obowiązuje promocja od 1 GBP? Zastanawiające jest to, że na przykład dla trasy Bruksela - Luksemburg dla tej samej daty, cena od dwóch tygodni wynosi 1 GBP, a to wydawałoby się jest także popularna trasa. Czy jest jeszcze opcja na spadek cen, po wrzuceniu nowej puli, czy to nie działa wstecz? Nie ukrywam, że trochę się zawiodłem, bo w kieszeni zostałoby mi 150 zł :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 28 Mar 2015 15:04 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
System megabusa działa tak samo jak polskiegobusa. A raczej odwrotnie. Co za tym idzie, jeśli system w jakikolwiek sposób wyłapał twoje zwiększone zainteresowanie daną trasą, to 'zbanował' tym samym twoje IP dla biletów za 1 GBP i wyświetlił kolejną dostępną cenę pozwalając komu innemu kupić bilet w tej cenie.
I pamiętaj, na mniej niż 15GBP nie zejdziesz dla powyższych parametrów.

Linia Bruksela Luxembourg jest obecnie mało popularna z racji słabych czasów, ilości kursów i popularności konkurencji - Fiblico


P.S. W systemie PB jest póki co tylko taka różnica że 'banowanie' jest skuteczne tylko w przypadku 'Jasia' potrzebującego TERAZ kupić bilet. Po ok. 15 min. po wyrzuceniu z koszyka ostatniego biletu w danej kat. cenowej wraca możliwość kupna z tego samego pc.
Góra
 Profil Relacje PM off
arturro lubi ten post.
Shyan uważa post za pomocny.
 
      
#10 PostWysłany: 28 Mar 2015 23:57 

Rejestracja: 13 Lut 2015
Posty: 8
Mógłby ktoś podpowiedzieć czy wykonalne jest, żeby w wakacje zrobić trasę Kolonia-Amsterdam-Bruksela-Paryż-Londyn-Edynburg-Aviemore-Glasgow-Londyn-Antwerpia kupując same bilety za 1 GBP? Są jakieś triki, które warto znać, aby kupić jak najtańsze bilety (tak jak w przypadku simpleexpress na przykład można w linku zmienić datę na następny dzień i wrzucić do koszyka bilety, które nie są jeszcze dostępne)? I o której godzinie za każdym razem wchodzą nowe bilety? Będę wdzięczna za każde porady i informacje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 29 Mar 2015 01:29 

Rejestracja: 02 Lis 2014
Posty: 577
Zbanowany
jak wyżej: system PB to system MB. A PB nie udostępnia wcześniej info o godzinie/dacie wrzutki.
Ja właśnie robię podobną, a nawet nieco dłuższą trasę. Za jeden bilet nie dałem więcej niż 1. Zero kodów. Trzeba szybko i przemyślanie - aby system nas nie przechytrzył - rezerwować.
Wyjątkiem są wrzutki jednodniowe wchodzące równo 60 dni przed datą odjazdu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group