Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Wrz 2014 20:23 

Rejestracja: 25 Paź 2012
Posty: 1026
niebieski
Gusik-jest bardzo duży spożywczy z fajnymi, włoskimi produktami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#42 PostWysłany: 15 Wrz 2014 22:18 

Rejestracja: 27 Sty 2014
Posty: 79
a czy zakup biletów dobowych jest dalej miłe i przyjemne w postaci kiosku na lotnisku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 16 Wrz 2014 12:45 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 418
niebieski
Owszem nie byłem w Katanii ani w Weronie. Tylko 2 BGY i 1 raz CIA.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 12 Gru 2014 22:58 

Rejestracja: 22 Mar 2013
Posty: 684
Loty: 205
Kilometry: 374 813
niebieski
miro13 napisał(a):
Spałem tam dwa lata temu i dużo grupek spożywało oficjalnie miekkie i twarde trunki.

Potwierdzam, spożywaliśmy różne trunki, nie było problemu.
Budzili już o 3:30.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 12 Gru 2014 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Spędziłem 2 noce w listopadzie i nikt mnie nie budził, spałem na ławce, na dwóch siedzeniach, pomimo 180 cm jakoś udawało mi się skulić ;)

Gdy budziłem się ok. 6 rano większości osób już nie było, no i nikt już nie spał na podłodze.

Jeżeli uda się zasnąć na ławce to można spokojnie przekimać do samego rana.

To było moje pierwsze spanie na lotnisku i sam byłem zaskoczony, spodziewałem się gorszych warunków.
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Gru 2014 00:09 

Rejestracja: 24 Wrz 2013
Posty: 410
niebieski
Pamietam jak spalismy tam w lutym tego roku. Hala wygladala jak umieralnia. Wszystkie lawki pozajmowane i duzo osob (w tym my) spalo na ziemi. Z jednej strony dziwne uczucie, ale tez czulismy sie na tyle bezpiecznie i komfortowo ze obydwoje z dziewczyna poszlismy spokojnie w kimono.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 21 Mar 2015 00:41 

Rejestracja: 16 Lut 2015
Posty: 35
Loty: 7
Kilometry: 6 903
Mnie czeka z 19.07 na 20.07 jedna noc no i to będzie pierwsza moja noc na lotnisku.
Mam 2 pytania
1. Będziemy mieli ze sobą oczywiście podręczne bagaże czy jest bezpiecznie spać a obok walizka sama ? czy może jakieś szafki są czy coś ?
2. Czy są blisko Wc ? :D
3. i czy może jest blisko jakiś hostel za grosze jak okaże się tragicznie ? nie jestem wybredny ale nie spałem nigdy w miejscu publicznym XD
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 21 Mar 2015 00:48 

Rejestracja: 22 Mar 2013
Posty: 684
Loty: 205
Kilometry: 374 813
niebieski
Możecie spać na walizkach hiehie.
Hala przylotów jest bardzo mała, do WC nie jest daleko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 21 Mar 2015 01:00 
Redaktor F4F

Rejestracja: 08 Kwi 2012
Posty: 3878
Loty: 39
Kilometry: 33 222
Bartosz Schaefer napisał(a):
Mnie czeka z 19.07 na 20.07 jedna noc no i to będzie pierwsza moja noc na lotnisku.
Mam 2 pytania
1. Będziemy mieli ze sobą oczywiście podręczne bagaże czy jest bezpiecznie spać a obok walizka sama ? czy może jakieś szafki są czy coś ?
2. Czy są blisko Wc ? :D
3. i czy może jest blisko jakiś hostel za grosze jak okaże się tragicznie ? nie jestem wybredny ale nie spałem nigdy w miejscu publicznym XD


1. Szafek nie ma, a jeśli są - z pewnością nie bezpłatne. Zależy na czym będziecie spali. Można wsunąć pod krzesełko/ławkę. I generalnie "mieć na oku"
2. Orio al Serio to malutkie lotnisko... z ogromną przepustowością. Do toalety będzie niedaleko. Nie wiem o której przylatujecie, ale z pewnością nie będziecie jedynymi śpiącymi. Nastaw się, że w razie czego jedynym co będzie do dyspozycji może być podłoga.
3. Przy lotnisku i za grosze... to nie idzie w parze ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 21 Mar 2015 21:36 

Rejestracja: 16 Lut 2015
Posty: 35
Loty: 7
Kilometry: 6 903
Dzięki za info, gdyby nie te forum nawet bym nie ogarnął że mogę jedną nockę przekimać na lotnisku :D jakoś rano w Mediolanie będę a reszta dnia nie wiem jeszcze więc wieczorem przyjadę no i kimnę :D do centrum handlowego też łatwo dotrzeć ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 21 Mar 2015 21:49 

Rejestracja: 11 Mar 2013
Posty: 694
Loty: 2
Kilometry: 3 738
statesman napisał(a):
a czy zakup biletów dobowych jest dalej miłe i przyjemne w postaci kiosku na lotnisku?


Bilet kupowaliśmy od dziewczyny na przystanku. Tego punktu nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 21 Mar 2015 22:04 

W informacji turystycznej sprzedają bilety dobowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Góra
 PM off  
      
#53 PostWysłany: 21 Mar 2015 22:06 

Rejestracja: 12 Kwi 2010
Posty: 681
niebieski
W styczniu kiosk był, sam tam kupowałem. W lutym widziałem to samo;) co do poprzedniego pytania - centrum handlowe około 5 min. z lotniska ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 28 Mar 2015 15:50 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
Mnie w maju czeka noc na Bergamo, znajoma często tam latająca przestrzega przed nocowaniem, ale widzę że nie było jeszcze jakiś przykrych sytuacji :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 28 Mar 2015 17:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Koleżanka przestrzega ponieważ sama nocowała i miała jakieś nieciekawe wspomnienia?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 28 Mar 2015 20:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
Witam spałem tam 2 tygodnie temu (wczesniej pare razy w 2013 i 2014).
Trochę się pozmieniało. Teraz wydłużyli strefę otwartą po 23:00 (tam gdzie można kimać) prawie do miejsca gdzie się wchodzi na kontrole bezpieczeństwa. Pachołki pozbierali okolo 3:30 i o 4:00 można przechodzić kontrole bezpieczeństwa. Gonią generalnie około godz. 4:00 tych co spią na podłodze . Ludzi na ławkach nie ruszają.
Po przejsciu na strefe bezcłową można kimać dalej jest duży wybór niewygodnych krzesełek.


Mój patent na spanie na lotniskach to zabieram dziecięcy materac dmuchany do pływania (ma długość 160cm , a mój wzrost to 182cm tak więc tylko troche nogi wystają) Taki materac jest o tyle dobry , że zajmuje mało miejsca w bagażu no i cena około 10zl w porównaniu z matami samopompujacymi różnica duża , a w ciepłych miejscach idzie popływać i na plaży lepiej się leży. Pompowanie zajmuje chwilkę.

Na koniec mój wpis z innego wątku o tym gdzie w dobrej cenie można wypić tanią kawe / herbate

Cytuj:
Lotnisko Bergamo BGY.
Automaty po przejściu kontroli bezpieczeństwa w okolicach Gate A1 . Zejść schodami w kierunku wyjscia Exit/Uscita , nie wychodzić na zewnątrz tylko iść korytarzem do końca. 3 automaty.
Loty, wody mineralne 0,5l cena 0,75euro , kubek kawy od 0,50euro.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#57 PostWysłany: 28 Mar 2015 20:36 

Rejestracja: 19 Sty 2015
Posty: 175
mashacra napisał(a):
Koleżanka przestrzega ponieważ sama nocowała i miała jakieś nieciekawe wspomnienia?

Często przylatywała tam nocą bądź czekała na jakieś przesiadki - mieszkała w okolicy :)
ale w sumie tak samo przestrzega przed szlajaniem się nocą po niektórych dzielnicach Bergamo, może jest przewrażliwiona :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
kkku uważa post za pomocny.
 
      
#58 PostWysłany: 20 Paź 2015 13:18 

Rejestracja: 20 Paź 2015
Posty: 2
Cześć wszystkim, szybkie pytanie!
Czy na lotnisku w Bergamo można też nocować w hali przylotów?
Przylot do Bergamo mam mega późno i zastanawiałam się czy można tam przekimać, gdzies przeczytałam, że nocowanie jest możliwe tylko w hali odlotów.
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 20 Paź 2015 13:26 

Rejestracja: 22 Mar 2013
Posty: 684
Loty: 205
Kilometry: 374 813
niebieski
Można tylko na Przylotach, Odloty zamykają na noc (na jakieś 3-4 godziny). Co to zresztą za znaczenie, to lotnisko jest malutkie.
Góra
 Profil Relacje PM off
kkku lubi ten post.
kkku uważa post za pomocny.
 
      
#60 PostWysłany: 20 Paź 2015 13:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2013
Posty: 2392
niebieski
@nusia20
BGY to jeden terminal, możesz nocować wszędzie "przed security"... wejście na "strefę odlotów" - airside otwierają ~2h przed pierwszym lotem na tablicy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
kkku lubi ten post.
kkku uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 94 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group