Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Lip 2015 04:39 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Założyłem bratu konto właśnie bo widze że jest fajna promocja na start dla każdej ze stron najpierw dla nowego klienta to nawet do 500 PLN za korzystanie z konta i karty.

Image

Cytuj:
mBank w mariażu z Allegro przygotował nową ofertę promocyjną dla osób, które zdecydują się na otwarcie konta osobistego. Do wzięcia jest aż 500 zł. Dużo, całkiem efektywnie, bo moneyback może przekroczyć 20%, ale nie tak łatwo. Musisz dać się wciągnąć w wir zakupów na Allegro.

To kolejna propozycja mBanku przygotowana we współpracy z największą polską platformą e-commerce. Organizatorzy akcji coraz bardziej rozdrabniają się jednak w sposobie premiowania, ale zliberalizowali za to zapis definiujący osoby, które z promocji mogą skorzystać.
"Przez nowego Klienta Banku dla potrzeb niniejszej Promocji rozumie się osobę fizyczną o pełniej zdolności do czynności prawnych, która w dniu przystąpienia do promocji nie jest stroną umowy z Bankiem na mocy której Bank prowadzi na jej rzecz indywidualny lub wspólny rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy. Udziału w Promocji, o której mowa w zdaniu poprzedzającym, nie może wziąć pełnomocnik strony a także przedstawiciel ustawowy"


Cytuj:
Udział w promocji trwającej w okresie 13-26.07.2015 r. zapewnia:
złożenie wniosku i zawarcie umowy o eKonto mobilne (w promocji nie biorą udziału wnioski o konto wspólne)
zaakceptowanie regulaminu promocji
I odtąd możesz zacząć zarabiać. Zaczyna się dość łatwo:

mOkazja nr 1 "mOkazja za mTransfer mobilny"

W ciągu 7 dni roboczych od momentu zawarcia umowy, w Twoim systemie bankowości internetowej mBanku pojawi się "mOkazja za mTransfer mobilny" ważna aż przez 150 dni kalendarzowych. Dzięki niej otrzymasz 100 zł pod warunkiem spełnienia we wspomnianym okresie następujących warunków:
aktywacji mOkazji zainstalowania aplikacji mobilnej Allegro (dostępnej na urządzenia z systemami Android, iOS lub Windows Phone)
aktywacji usługi mTransfer mobilny powiązanej z Twym nowo otwartym kontem w mBanku
dokonaniu za pomocą aplikacji zakupów na Allegro na dowolną kwotę oraz płatności za ten zakup za pośrednictwem usługi mTransfer mobilny
Wypłatę 100 zł otrzymasz w ciągu 4 dni roboczych od spełnienia powyższych wytycznych.

mOkazja nr 2 "mOkazja za zakupy na Allegro"

Prosto już było. Teraz zaczynają się zakupowe wyzwanie. Po otwarciu konta, w ciągu 7 dni roboczych otrzymasz również "mOkazję za zakupy na Allegro". Tu wymogi dotyczące realizacji mOkazji zaczynają się od instalacji aplikacji, co jest tożsame z wyżej już wspomnianym warunkiem przy mOkazji nr 1. W ciągu 150 dni kalendarzowych od chwili otrzymania mOkazji należy także:
za pomocą aplikacji dokonać zakupów na Allegro na sumę min. 100 zł (wraz z kosztami dostawy)
zapłacić za transakcję mTransferem, kartą debetową wydaną do konta lub kartą kredytową mBanku
nie anulować transakcji w terminie do 14 dni kalendarzowych od jej wykonania
Po spełnieniu powyższych warunków zwrot 20 zł zostanie zrealizowany w ciągu 4 dni roboczych. Z mOkazji nr 2 możesz skorzystać aż 10 razy, ale osobno dla każdych zakupów na sumę co najmniej 100 zł każde. Czyli cały możliwy do wzięcia zwrot 200 zł (tj. 10 x 20 zł) otrzymasz dopiero wtedy gdy w ciągu 150 dni kalendarzowych na Allegro obkupisz się na co najmniej 1000 zł.

mOkazja nr 3 "mOkazja za transakcje"

Ostatnia z mOkazji udowadnia, że świat nie kończy się wyłącznie na Allegro ;) Tu wymagane jest aktywne wykazanie się w płaceniu kartą. Powyższa mOkazja zostanie udostępniona w terminie identycznym jak powyższe. Zwroty po 20 zł będziesz otrzymywać za płatności kartą wykonane w punktach handlowo-usługowych o wartości co najmniej 100 zł (za jednorazowe zakupy). W okresie 150 dni kalendarzowych ze zwrotu również możesz skorzystać 10-krotnie. Do wzięcia jest więc nawet 200 zł, ale dopiero przy minimum 10 zakupach na kwoty co najmniej 100 zł.


Promocje powyżej opisano na bankobranie.pl. Teraz moje zebrane informacje:

Potrzebna rejestracja profilu na https://www.polecambank.pl i potwierdzić linkiem z e-maila.

Jak wspomniałem jest też korzyść dla osób które już posiadają konto w mbanku jest to korzyść jednorazowa dokładnie to dostaniemy premię 100 PLN za polecenie konta osobie która składa wniosek o otwarcie konta przykładowo z tej promocji. Normalnie aby polecić komuś konto przez nasze polecenie musimy podać link do formularza który zostanie wygenerowany z polecambank.pl. Ale trzeba założyć w tym przypadku przez http://mbank.allegro.pl/dlaciebie/ w takim razie tak robimy. Po wypełnieniu danych osobowych w (kolejnym) trzecim kroku będzie pytanie o osobę polecającą tutaj wpisujemy 10 ostatnich CYFR KONTA BANKOWEGO osoby która poleca konto do otwarcia. Jeżeli ktoś otwiera bez polecenia konto można podać mój nr 0275530521.

Image

I już dostaniemy premię jak ktoś założy konto?! Otóż niestety nie. Pozostało żeby nowa osoba po założeniu konta zrobiła płatność bezgotówkową kartą na min 200 zł w ciągu 60 dni, kwota może być łączna (osoba powyżej 26 roku życia), a inne osoby wystarczy za 1.00 zł (osoby do 26 roku życia). W podanej powyżej sytuacji warunek aby dostać premię łączy się z obowiązkami mokazji nr 2 i 3 :)


Więcej informacji już nie mam siły pisać i odsyłam do programu http://www.polecambank.pl bo trwa edycja od 15.06.2015 r. do 31.08.2015r.

P.S Założone ekonto mobilne allegro można w każdej chwili zamknąć nawet po spełnieniu pierwszego łatwego warunku mOkazji 1. Oraz z programu polecenia. (gdy dostaniemy wpływy z tego). Z tego co widać po spełnieniu warunków z mOkazji allegro kasa będzie na koncie juz w ciagu 4 dni :))

Linki: http://mbank.allegro.pl/dlaciebie/ http://www.polecambank.pl
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off
qras uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#2 PostWysłany: 17 Lip 2015 11:47 

Rejestracja: 25 Kwi 2012
Posty: 152
Dla tych co mają konto w mbanku, a chcieliby skorzystać z promocji dla nowych klinetów:

Konto można zamknąć natychmiastowo (trwa to maksymalnie 7 dni) i zmieścić się w promocji, która trwa 26.07.
Wystarczy po zalogowaniu się do konta złożyć wniosek o wypowiedzenie umowy, podczas składania tego wniosku wybrać NATYCHMIASTOWO i zaznaczyć pierwszy punkt: "Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych..."

Nie wiem czy uda się to każdemu, ale u mnie poszło bezproblemowo. Po złożeniu wniosku momentalnie oddzwoniła konsultantka i potwierdziła przyjęcie dyspozycji i zamknięcie konta natychmiastowo.
ps. 5 min wcześniej jak dzwoniłem na infolinię prosząc o natychmiastowe zamknięcie konta dostałem odmowę :)
Góra
 Profil Relacje PM off
luka89waw lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 22 Lip 2015 01:07 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Ja wykonałem pierwszą płatność na kwotę 120 zł (z kuponem VISA) także miałem dylemat którą mokazję mi zwróci i się dowiedziałem że nr 1 a nie tą zwrot 20zł na szczęście. Także to prawda że w mokazji przy aktywacji Transfer Mobilny może być dowolna kwota. Ja tez dostałem smsa zwrotnego (…) Kwota zwrotu trafi na twoje konto w ciągu 60 dni” … chociaż mokazje mają do 4 dni czasu zwrotu. A na chat mówią że mokazje nr 2 i nr 3 zwracają się do 60 dni.. inaczej niż regulamin. (15 min póżniej…) Potem inna Pani powiedziała mi że pierwszeństwo ma mokazja nr 1. I wg regulaminu wszystko zwraca do 4 dni. Sugerowała że mogła mi się wbić inna mokazja lecz posiadam tylko z tych allegrowych. :) Zobaczymy co wyjdzie z tego.(15 min póżniej…) Potem inna Pani powiedziała mi że pierwszeństwo ma mokazja nr 1. I wg regulaminu wszystko zwraca do 4 dni. Sugerowała że mogła mi się wbić inna mokazja lecz posiadam tylko z tych allegrowych. :) Zobaczymy co wyjdzie z tego. Promocja jest bardziej pokręcona niż na to wyglądało.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Lip 2015 12:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
To w końcu 1 mokazja to może być zakup za dowolną kwotę czy musi być za 100?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Lip 2015 13:37 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Może być dowolna kwota. Jeżeli zwrot nie wróci do 4 dni roboczych warto się zainteresować i zadzwonić na mLinie
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Lip 2015 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Info z czata (nie dostałem zwrotu za operacje z 22.07):
Cytuj:
Proszę złożyć reklamację. Reklamację może Pan przesłać mailem na adres kontakt@mbank.pl . Proszę podać imię i nazwisko oraz numer rachunku, nazwę mOkazji na którą się Pan zapisał, oraz 4 ostatnie cyfry numeru karty.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 31 Lip 2015 08:21 

Rejestracja: 26 Paź 2014
Posty: 59
tabo89 napisał(a):
To w końcu 1 mokazja to może być zakup za dowolną kwotę czy musi być za 100?

Dopiero 2 płatność na allegro zalicza się do tej mOkazji.

Pierwszy zakup jet tylko aktywacją mPrzelewu Mobilnego - którym później musimy zapłacić aby dostać zwrot.

Zakupy mogą być za dowolną kwotę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Lip 2015 08:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Miałem 2 zakupy. Złożyłem reklamacje telefonicznie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 02 Sie 2015 10:07 

Rejestracja: 21 Sie 2011
Posty: 276
Loty: 2
Kilometry: 3 632
niebieski
witam

może ktoś bedzie w stanie mi pomóc. a mianowicie chciałam skorzystać z mokazji nr 1 i po zakupieniu przedmiotu poprzez aplikację mobilną nie moge zrobić przelew poprzez mbank, jest tak chce zapłacic wybieram opcje wysyłki i wybieram mbank przekierowuje mnie na mtranfer wpisuje login hasło i wyskakuje komunikat ze sesja wygasła i zapłac ponownie.
próbowałam odinstalować allegro, próbowałam z innego konta allegro, również probowalam zapłacic z innego telefonu i cały czas ten sam komunikat.

pzdr
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Sie 2015 10:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Co ciekawe mokazje łączą się. Zapłaciłem na allegro kartą mbank i dostałem zwrot zarówno za zakupy na allegro jak i za zakupy kartą. Czyli przykładowy scenariusz:
zakup na allegro za 125zł
Kupon allegro -20zł
Do zapłaty 105zł
Płatność kartą mbank
-20zł mokazja karta
-20zł mokazja allegro
ostatecznie koszt 65zł
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#11 PostWysłany: 18 Sie 2015 21:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
Wie ktoś co to są te punkty handlowo usługowe? Żona płaciła za 100 zł na stacji benzynowej, nie uznało, stwierdziliśmy, że no dobra może nie jest to punkt handlowo usługowy. W ten weekend robiliśmy zakupy w markecie i znowu nie uznało mOkazji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Sie 2015 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
qras napisał(a):
Wie ktoś co to są te punkty handlowo usługowe? Żona płaciła za 100 zł na stacji benzynowej, nie uznało, stwierdziliśmy, że no dobra może nie jest to punkt handlowo usługowy. W ten weekend robiliśmy zakupy w markecie i znowu nie uznało mOkazji.

punkt handlowo usługowy = dowolne miejsce z terminalem (czasami jest doprecyzowane czy liczą się transakcje w sieci czy nie - jeśli nic o tym nie ma to liczą się wszystkie). I stacja i market powinny się liczyć - reklamuj ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
qras uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 18 Sie 2015 21:40 

Rejestracja: 20 Paź 2014
Posty: 165
qras, a czy blokada z karty zeszła? i czy sprawdziłeś zaplanowane zyski w mokazje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 18 Sie 2015 21:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 327
Loty: 31
Kilometry: 52 322
W zaplanowanych transakcjach nic nie ma, a pieniądze za zakupy już "poszły" z konta. Nie są zablokowane. Skoro powinno zostać zaliczone to zadzwonimy jutro.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 19 Sie 2015 00:18 

Rejestracja: 11 Kwi 2015
Posty: 1221
Czasem nie przychodzi smsa i wiadomości o mOkazji, i cashback przychodzi, ale warto zadzwonić czy uznało.
_________________
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 19 Sie 2015 09:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Lut 2010
Posty: 1552
Loty: 98
Kilometry: 116 206
srebrny
@qras poczekaj te magiczne 4 dni i śmiało reklamuj. Ja musiałem się upominać o 100 zł za płatność mtransferem mobilnym. Natomiast pierwsze 20 zł za płatność kartą wpadło bez problemu-była to płatność internetowa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 19 Sie 2015 11:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 925
Zbanowany
Stacja benzynowa na pewno przechodzi, pewnie cos zamuliło i musisz reklamować.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 19 Sie 2015 23:13 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
luka89waw pojawił Ci się fakt polecenia kogoś na polecambank ?

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 23 Sie 2015 22:43 

Rejestracja: 19 Sie 2015
Posty: 18
Zbanowany
Ostatnio pisałem z bok mbank bo nie mam żadnej informacji o poleconych i zwrotach. Kompletnie pusto... Okazało się że jest awaria w systemie polecambank i dlatego nie ma informacji... Nawet nie wiedzą kiedy będzie naprawione. A wy macie coś?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 23 Sie 2015 23:54 

Rejestracja: 04 Cze 2013
Posty: 772
niebieski
polecenie w lipcu
warunki otrzymania premii za polecenie spełnione przez poleconego w lipcu
premia ma być wypłacona pomiędzy 20 a 31 sierpnia
jak nie będzie to reklamacja

pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off
guest_luka uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 22 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group