Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 24 Wrz 2015 11:13 

Rejestracja: 18 Sie 2012
Posty: 468
Loty: 30
Kilometry: 33 014
A mi się udało złapać - chyba ostatnią sztukę:
https://www.mall.pl/notebooki/asus-zenb ... a?v=801548
za 2387zł z odbiorem osobistym. :) Mam nadzieję, że sprzęt szybko dotrze i że będzie zgodny z opisem. :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#42 PostWysłany: 24 Wrz 2015 11:26 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 111
Ja jak dotychczas robiłem trzy razy zakupy w tym sklepie i za każdym razem wszystko było wporządku.
Kupiłem m.in. w super cenie scyzoryk victorinox czy też dla żony plecaczek deuter nomi za 59 zł.

Teraz zrobiłem grubsze zakupy, agd do kuchni, wyszło prawie 2k taniej względem najtańszego na rynku oleole. Zobaczymy czy tego nie anulują, tymbardziej że zamówienie musi być kompletowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 24 Wrz 2015 13:19 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 60
ja tez ostatnio robilem u nich 2 zamowienia i wszystko z przesylka i czasem realizacji ok. polecam. Wracajac do kodu VAT23 mi go nie akceptuje i nie wiem dlaczego?
edit. ok pula kodow wyczerpana pewnie dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 24 Wrz 2015 13:29 

Rejestracja: 11 Maj 2013
Posty: 801
srebrny
Btw najdroższe notebooki (3500+zł) były dostępne i się zmyły czy celowo wyłączyli je z promocji poprzez "niedostępność" :)?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 24 Wrz 2015 15:24 

Rejestracja: 03 Kwi 2015
Posty: 24
bazko napisał(a):
Ja kupiłem rower. Przy płatności zapewniali, że zamówienie wyślą na następny dzień. Następnego dnia dostałem wiadomość, że jednak wyślą za tydzień w czwartek. Wczoraj (czwartek) zostałem przeproszony, bo znowu nie wysłano sprzętu oraz zapewniono mnie, że w kolejnym e-mailu otrzymam następny termin. Żadnego maila nie dostałem. Wysłałem swoje gorzkie żale na ich skrzynkę, ale jak na razie brak odpowiedzi. Pewnie również dostanę zwrot pieniędzy, a szkoda, bo rower kupiłem przy bardzo przystępnej cenie.


Po skontaktowaniu się z supportem, otrzymałem wiadomość, że mój rower uległ uszkodzeniu w trakcie pakowania. Zaproponowano zamianę na model droższy (o 50 zł) w tej samej cenie. Koniec końców wyszedłem na tym lepiej, ale szkoda, że sklep sam nie napisał o uszkodzeniu, tylko sprawą zainteresowano się po mojej interwencji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 24 Wrz 2015 15:30 

Rejestracja: 12 Lip 2014
Posty: 172
Loty: 2
Kilometry: 8 820
Chyba pula kodów się skończyła faktycznie, bo kod nie wchodzi, wam też?

-- 24 Wrz 2015 15:32 --

ok, nie ma tematu, pisze na ich głównej, że pula się skończyła. Szkoda
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 25 Wrz 2015 10:19 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Ja do teraz nie mogę rozkminić jak obniżyli mi o ten VAT.
Cena lustrzanki Nikon D7200 wynosiła 4 695 zł, a ja na zamówieniu mam kwotę 3 630,14 zł.
Czy nie powinno być 4695/1,23 = 3817,07 ?
Zapłaciłem z Mbanku, ktoś wie czy ta promocja VAT23 lączy się z mokazją ?
W sumie wyszłoby że za Nikona D7200 zapłaciłem 3448,63 zł, a ta cena za ten sprzęt... bez komentarza.
Trzeba było zrobić zakupy za 20-30 tys, to i człowiek zarobił by trochę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 25 Wrz 2015 10:27 

Rejestracja: 05 Mar 2012
Posty: 2740
złoty
Witamy na forum.
Łączy się z mokazją. Ale tam był chyba zwrot tylko za 1 transakcję (jak miałeś wcześniej jakiś zakup w tym sklepie, to 5% zwrócą za ten wczesniejszy, zapewne tańszy; jak nie miałeś, to jesteś dodatkowe 5% do przodu). Powinieneś dostać smsa z MBanku o zarejestrowaniu płatności na mall, przynajmniej ja tak miałem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 25 Wrz 2015 10:30 

Rejestracja: 05 Sie 2012
Posty: 167
Loty: 2
Kilometry: 664
Może odliczali 23% od ceny końcowej? Pewnie na matmie dużo chorowali i akurat na tym ich nie było;-) nie ma co narzekać lepiej dla Ciebie. Co do mokazji kupowałem jak były kody na 100, nie wiedziałem że taka jest, zaraz po zakupie i opłaceniu dostałem smsa że zwrot nastąpi w ciągu iluś dni więc wcześniej się łączyły promocje.

Szrajbnięte z Moto G2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 25 Wrz 2015 10:43 

Rejestracja: 03 Lut 2014
Posty: 245
niebieski
ale było napisane że odliczają 23% a nie VAT
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 25 Wrz 2015 10:50 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 6
No racja, teraz wszystko jasne.
Za bardzo popatrzyłem na samo hasło. Tak czy owak wyszło dosyć prokliencko.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 25 Wrz 2015 11:50 

Rejestracja: 21 Sty 2015
Posty: 2138
Loty: 138
Kilometry: 282 808
HON fly4free
Ja miałem opóźnienie 2 tygodnie z dostawą piekarnika. W nocy przed dniem dostawy wysyłali smsa ,że termin przesunięty :\ ale w końcu dotarł.
Pani na infolinii powiedziała,że w przypadku opóźnień składać reklamację i być może przyrzynają jakieś bony albo zniżki na przyszłe zakupy u nich. Ktoś z nimi walczył w takim przypadku ? Ja wysłałem dziś reklamację, zobaczę co z tego wyjdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#53 PostWysłany: 25 Wrz 2015 11:58 

Rejestracja: 27 Kwi 2012
Posty: 76
jar188 napisał(a):
Ja miałem opóźnienie 2 tygodnie z dostawą piekarnika. W nocy przed dniem dostawy wysyłali smsa ,że termin przesunięty :\ ale w końcu dotarł.
Pani na infolinii powiedziała,że w przypadku opóźnień składać reklamację i być może przyrzynają jakieś bony albo zniżki na przyszłe zakupy u nich. Ktoś z nimi walczył w takim przypadku ? Ja wysłałem dziś reklamację, zobaczę co z tego wyjdzie.


Ja po kilkukrotnym przesuwaniu terminu dostawy wywalczyłem darmową dostawę kurierem (pierwotnie miałem odbiór osobisty w Długołęce).
Góra
 Profil Relacje PM off
Rockriderr lubi ten post.
 
      
#54 PostWysłany: 06 Paź 2015 09:40 

Rejestracja: 15 Lis 2014
Posty: 1403
Loty: 214
Kilometry: 377 962
srebrny
Nowe kody zniżkowe nawet na przecenione produkty, rabaty od 2 do 20%.

https://www.mall.pl/szalone-rabaty?utm_ ... ign=rabat2

-20% m.in. na plecaki i śpiwory.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 08 Paź 2015 15:33 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Tulio napisał(a):
Witamy na forum.
Łączy się z mokazją. Ale tam był chyba zwrot tylko za 1 transakcję (jak miałeś wcześniej jakiś zakup w tym sklepie, to 5% zwrócą za ten wczesniejszy, zapewne tańszy; jak nie miałeś, to jesteś dodatkowe 5% do przodu). Powinieneś dostać smsa z MBanku o zarejestrowaniu płatności na mall, przynajmniej ja tak miałem.


Ja niestety dostałem info z Mall.pl że promocje nie łączą się jednak, a szkoda bo w moim przypadku to prawie 200 zł :/ No nic, napiszę jeszcze do banku, tak dla potwierdzenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 09 Paź 2015 00:33 

Rejestracja: 21 Kwi 2014
Posty: 93
Loty: 19
Kilometry: 24 852
Koniec promocji, szkoda, że nie poczekali do 10ego, ech :P

Teraz darmowa dostawa od 109zł, trzeba poczekać na coś lepszego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 09 Paź 2015 09:28 

Rejestracja: 25 Wrz 2015
Posty: 6
Polecacie jeszcze jakieś inne sklepy w których bywają tak dobre promocje jak w Mall.pl ?
Po lustrzance kupionej ponad 1000 zł taniej względem cen rynkowych ciągle jestem pod wrażeniem tego sklepu... :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 09 Paź 2015 11:51 

Rejestracja: 24 Lip 2012
Posty: 111
zawad2 napisał(a):
Polecacie jeszcze jakieś inne sklepy w których bywają tak dobre promocje jak w Mall.pl ?
Po lustrzance kupionej ponad 1000 zł taniej względem cen rynkowych ciągle jestem pod wrażeniem tego sklepu... :)


Chyba w mall.pl są ostatnimi czasy najlepsze promocje, 3 razy kupowałem tam produkty w bardzo okazyjnych cenach. Żeby nie było tak kolorowo, na moje czwarte zamówienie czekam już trzeci tydzień, ciągle przekładają wysyłkę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 09 Paź 2015 13:50 

Rejestracja: 27 Kwi 2012
Posty: 76
Ipkol napisał(a):
zawad2 napisał(a):
Polecacie jeszcze jakieś inne sklepy w których bywają tak dobre promocje jak w Mall.pl ?
Po lustrzance kupionej ponad 1000 zł taniej względem cen rynkowych ciągle jestem pod wrażeniem tego sklepu... :)


Chyba w mall.pl są ostatnimi czasy najlepsze promocje, 3 razy kupowałem tam produkty w bardzo okazyjnych cenach. Żeby nie było tak kolorowo, na moje czwarte zamówienie czekam już trzeci tydzień, ciągle przekładają wysyłkę.


No to walcz o darmową wysyłkę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Ipkol lubi ten post.
 
      
#60 PostWysłany: 09 Lis 2015 11:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Lut 2014
Posty: 327
niebieski
https://www.mall.pl/visa

1. Zrób zakupy o łącznej wartości min. 300 zł.

2. Zapłać z PayU kartą płatniczą VISA (Płatność kartą online).

3. Do 30 dni od daty dostarczenia zamówionych towarów otrzymasz e-mailem kupon rabatowy o wartości 100 zł.

4. Wykorzystaj swój kupon na kolejne zakupy w MALL.PL o wartości min. 101 zł.

Liczba kuponów rabatowych jest ograniczona do 2600.

Kupon może zostać wykorzystany do 21.01.2016 r.
_________________
Potrzebujesz plastikowe śledzie do namiotu? zapraszam na PW
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 99 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group