Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Lip 2014 21:16 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 118
Loty: 155
Kilometry: 329 354
Wylot z Warszawy -> Male
Powrót Male-> Warszawa za 1900zl
Hotele zaczynaja sa od 1200 zl za pare
http://www.booking.com/hotel/mv/ocean-v ... 63c2a4fcX6

Załączniki:
male2.jpg
male2.jpg [ 122.32 KiB | Obejrzany 2567 razy ]
male.jpg
male.jpg [ 73.24 KiB | Obejrzany 2567 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2 PostWysłany: 06 Lip 2014 21:29 

Rejestracja: 27 Lip 2013
Posty: 887
niebieski
Jeśli chodzi o hotel to dolicz 8%VATu, 10% obsługi i 16USD za dobę podatku lokalnego za 2 os...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Lip 2014 21:43 

Rejestracja: 31 Lip 2013
Posty: 118
Loty: 155
Kilometry: 329 354
rydzo napisał(a):
Jeśli chodzi o hotel to dolicz 8%VATu, 10% obsługi i 16USD za dobę podatku lokalnego za 2 os...
Hotel właściwie wychodzi 1700 zl ze wszystkimi opłatami

Ten hotel ze wszystkimi opłatami 1250 zl za pare
http://www.booking.com/hotel/mv/picnic- ... 63c2a4fcX2
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Lip 2014 13:08 

Rejestracja: 03 Maj 2011
Posty: 17
Loty: 52
Kilometry: 188 339
tropikey napisał(a):
artcolection napisał(a):
jak chcesz zobaczyć kilka zdjęć z malediwów albo zarezerwować tanio hotel wejdź na stronkę namalediwy.pl (jeszcze nie dokończona ale już trochę info jest).
Niedługo powinienem wrzucić foto hoteli, pokoi oraz ceny wycieczek :) wszystko osobiście sprawdzone.

cześć,

zapowiada się ciekawie. Akurat pracuję nad wyjazdem w lutym 2015, więc może znajdę na Waszej stronie jakieś przydatne informacje. Pytanie tylko, czy hasło "O Malediwach wiemy wszystko" nie jest zbyt buńczuczne?

Na razie, Bartek



Witam,
również wybieram się w lutym 2015r. czy masz już coś konkretnego na oku?
Bilet lotniczy, nocleg itp.?
Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Lip 2014 14:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7366
HON fly4free
Cześć,
ponieważ jesteśmy z Trójmiasta, a na dodatek mamy wtedy nieelastyczny wolny czas, zdani będziemy zapewne na Air Berlin i Etihad. Na razie nie wygląda to różowo, bo za osobę wychodzi prawie 3.000 pln :-(
Loty z innych portów, niż GDN nie są na tyle tańsze, by się opłacało kombinować.
Co do noclegów, to z uwagi na to, że najbardziej zależy nam na świetnym snorkelingu, wszystkie możliwości badałem pod względem dostępności do ciekawych raf, no i ceny. Najpierw zastanawialem się na guest housami, ale zrezygnowałem, bo to co byśmy zaoszczędzili na noclegach, zżarłyby koszty wycieczek na rafę.
Potem rozglądałem się za resortami (z dojazdem własnym lub w pakiecie) i najciekawsze z naszego punktu widzenia był Byiadhoo. Wtedy jednak wpadł mi w oko niewielki statek Yasawa Princess (wcześniej pływał wokół Fidżi) i po kalkulacjach, analizach i lekturze recenzji, tam właśnie zarezerwowałem kabinę na rejs od 2 do 16.02. Teraz zostaje liczyć na jakąś obniżkę w AB.
Pozdrawiam, Bartek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bergamoot, Bing [Bot], farciarz oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group