Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Malediwy
#341 PostWysłany: 11 Lut 2013 14:14 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
fajny cennik jest w wątku "Malediwy offtopic'i z wątku o noclagach" na stronie 8......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum Genua na 4 dni od 1397 PLN. Loty Lufthansą z 7 miast + noclegi w centrum
Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie Wycieczka do Marrakeszu od 936 PLN. Loty Lufthansą z 3 miast + 5 nocy w tradycyjnym riadzie
 Temat postu: Re: Malediwy
#342 PostWysłany: 12 Lut 2013 21:17 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 8
Czy wraca ktoś z Maafushi 19.03 i byłby chętny na speedboata? Samolot mamy dopiero o 22:55, szkoda całego dnia marnować i wracać z Maafushi promem o 7:30, dlatego kombinujemy ze speedboatem...Jeśli byłby ktoś zainteresowany proszę o kontakt na zagrywka6@wp.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#343 PostWysłany: 12 Lut 2013 21:57 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 7
pablo321 napisał(a):
Yellow Rehendhi Inn - atrakcyjna oferta. Zabookowałem noclegi po 40$ za noc za dwie osoby. Oferta atrakcyjna, ale pytanie czy nie jest to jakiś bubel.
1. Nie znalazłem ich strony internetowej.
2. Mail do właściciela z potwierdzenia bookingu jest w domenie nie-hotelowej.
3. Telefon podany w bookingu - brak odpowiedzi.
4. Na maila nie odpowiadają.

Czy ktoś się do nich dodzwonił? Czy ktoś cokolwiek wie, dostał potwierdzenie rezerwacji?

Bo sprawa zaczyna brzydko pachnąć.


Pablo321 czy w końcu ktoś do Ciebie z hotelu odpisał? Też mam wstępnie zarezerwowane tam 2 pokoje, także pisałem do nich maila i od 2 dni czekam na odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#344 PostWysłany: 13 Lut 2013 00:48 

Rejestracja: 13 Lut 2013
Posty: 1
Witam!
Mam pytanie do osob ktore juz byly i wrocily. Jak wyglada sytuacja z alkoholem na miejscu. Lece z dziewczyna do hotelu TME Retreats Dhigurah. Jest to podejrzewam pewien rodzaj Guest House'u. Z tego co sie zorientowalem w hotelu nie maja alkoholu a w miejscowych sklepach nie jest sprzedawany. Czy ktos wwozil alkohol na wyspy i jak wyglada z tym sytuacja. Czy jesli wwioze podejrzana Cisowianke w bagazu o ktorej byla juz mowa na forum to sa zwiazane z tym jakies restrykcje? 15 dni bez % podczas wakacji bedzie ciezkie do zniesienia:)...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#345 PostWysłany: 13 Lut 2013 08:29 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 37
ralfge napisał(a):
Witam!
Mam pytanie do osob ktore juz byly i wrocily. Jak wyglada sytuacja z alkoholem na miejscu. Lece z dziewczyna do hotelu TME Retreats Dhigurah. Jest to podejrzewam pewien rodzaj Guest House'u. Z tego co sie zorientowalem w hotelu nie maja alkoholu a w miejscowych sklepach nie jest sprzedawany. Czy ktos wwozil alkohol na wyspy i jak wyglada z tym sytuacja. Czy jesli wwioze podejrzana Cisowianke w bagazu o ktorej byla juz mowa na forum to sa zwiazane z tym jakies restrykcje? 15 dni bez % podczas wakacji bedzie ciezkie do zniesienia:)...



Malediwy to kraj muzułmański, co oznacza 100% prohibicje, za picice miejscowi sa pewnie karani, a alkohol jest tak nielegalny jak narkotyki. Oczywiscie w pewien sposob i dla zysku za pewne obchodza islamski kodeks niepicia sprzedajac alkohol turystom w miejscach niezamieszkanych przez tubylcow czyli no resortach, z tym ze ceny sa wygorowane, jak za wszystko co ciezko dostac. Radze poczytac o obyczjach miejscowych (kwestie ubioru np), wazne zwlaszcza jesli nie mieszka sie resorcie, ktory jest odciety od reszty wysepek. Jesli chodzi o wwożenie alkoholu w postaci "cisowianki" jest to nadal nielegalne, kwestia tylko taka czy ci zaglądną do bagażu głównego ;]
_________________
Bo nic nie zastąpi tego napięcia przed startem samolotu!
http://mydailycatch.pl/
Malediwy, Cypr, Czechy, Chiny, Dubaj, Włochy - podróż dookoła świata!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#346 PostWysłany: 13 Lut 2013 10:14 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 58
wojtas_m napisał(a):
pablo321 napisał(a):
Yellow Rehendhi Inn - atrakcyjna oferta. Zabookowałem noclegi po 40$ za noc za dwie osoby. Oferta atrakcyjna, ale pytanie czy nie jest to jakiś bubel.
1. Nie znalazłem ich strony internetowej.
2. Mail do właściciela z potwierdzenia bookingu jest w domenie nie-hotelowej.
3. Telefon podany w bookingu - brak odpowiedzi.
4. Na maila nie odpowiadają.

Czy ktoś się do nich dodzwonił? Czy ktoś cokolwiek wie, dostał potwierdzenie rezerwacji?

Bo sprawa zaczyna brzydko pachnąć.


Pablo321 czy w końcu ktoś do Ciebie z hotelu odpisał? Też mam wstępnie zarezerwowane tam 2 pokoje, także pisałem do nich maila i od 2 dni czekam na odpowiedź!


Też mamy rezerwację tam. Nie odpisali na razie. Ale mam nadzieję, że będzie ok. Od lat rezerwujemy na booking, nigdy nie pisaliśmy maili o potwierdzenie, tylko teraz gdy ktoś zasiał tutaj watpliwość z rezerwacjami.
A może na fecebook mają stronę, ktoś wie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#347 PostWysłany: 13 Lut 2013 10:56 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
Oczywiście, że mają stronę na facebook.
Czy Wy macie takie problemy?
Czy się zgrywacie i trolujecie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#348 PostWysłany: 13 Lut 2013 11:11 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 58
Nie zgrywamy się.
Napisalismy maila z prośba o potwierdzenie rezerwacji z booking.com. I odpowiedzi brak, co niepokoi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#349 PostWysłany: 13 Lut 2013 11:28 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
Kasia Ktoś napisał(a):
Nie zgrywamy się.
Napisalismy maila z prośba o potwierdzenie rezerwacji z booking.com. I odpowiedzi brak, co niepokoi.


Na bookingu często podają maile z kosmosu.
Przecież to takie łatwe do wyszukania
https://pl-pl.facebook.com/yellowrehendi
http://www.ckitemaldives.com/

Moim zdaniem nie macie się czego obawiać, chociaż rezerwację lepiej mieć potwierdzoną bezpośrednio z hotelu, na wszelki wypadek, gdyż z pewnością dużo osób obecnie zmienia plany i daty czy nawet miejsca pobytu itd.
W związku z tym recepcja może się w tym wszystkim pogubić.
Napisz tutaj. Powinni przekierować gdzie trzeba:
http://www.ckitemaldives.com/contact_us.php
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#350 PostWysłany: 13 Lut 2013 11:41 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 58
Dziekuję, napiszę.
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#351 PostWysłany: 17 Lut 2013 21:51 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 14
Próbuję skontaktować się z yellow rehendi inn i nadal nic. Czy komuś się udało? Jak tak to proszę o namiary (mail i telefon) na priv albo bezpośrednio tutaj. Ani dane z bookinga, ani dane z fejsbuka - nie ma nadal żadnego odzewu. Pozdrawiam.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#352 PostWysłany: 17 Lut 2013 22:01 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 7
Też próbowałem kilku sposobów, fejs, mail i niestety zero odzewu.
Najwyżej czeka mnie spanie na plaży ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#353 PostWysłany: 17 Lut 2013 22:04 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
wojtas_m napisał(a):
Też próbowałem kilku sposobów, fejs, mail i niestety zero odzewu.
Najwyżej czeka mnie spanie na plaży ;-)

Może spróbujcie w Summer Villa.Oni maja tanie pokoje i odpisują na maile.Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#354 PostWysłany: 17 Lut 2013 23:23 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
Z Kaani Beach odpisali po pieciu dniach......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#355 PostWysłany: 17 Lut 2013 23:27 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
pablo321 napisał(a):
gawar napisał(a):
Pablo a przez jakiego pośrednika rezerwowałeś nocleg..?
Sprawdź skrzynkę SPAM bo tam często dostaje Wiadomości od hoteli
Ten hotel jets dobrze oceniany u posrednikow wiec to na pewno nie oszustwo
Ja ze swojego hotelu dostałem wiaodmosc ze menadżer wyjeżdża na urlop na tydizne czasu i nie odpisują w tym czasie na wiadomości..


gawar, pośrednikiem jest booking.com. Owszem, patrzyłem komentarze hotelu i one są, ale brak kontaktu mocno zniechęca.

Cena oczywiście nie uwzględnia taxów itp, ale i tak wyjdzie bardzo tanio. Dla porównania obecna cena bez taxów jest prawie 2x wyższa...
Pytanie czy booking zapewnia nocleg w przypadku gdyby okazało się, że ten hotel nie istnieje.
Bo podanie danych do karty kredytowej na serwisie powoduje przecież pewne ujawnienie danych, a jeżeli to jest bubel to mam nadzieję że mnie nie zadłużą :P. Na bookingu póki co sprawdzałem tylko polskie hotele.

P.S. W spamie pusto. Piszę jeszcze raz, jak nie będzie odzewu to do widzenia, zostaję ze starym hotelem, 50% droższym, ale przynajmniej właściciel ma język i odpisuje ;)




Myslę,że bookinga nie ma co sie obawiac.....zawsze rezerwujemy przez nich hotele -ostatnio rozne na wyspach w Tajlandi-i nigdy nie było wtopy......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#356 PostWysłany: 18 Lut 2013 11:42 

Rejestracja: 06 Lut 2013
Posty: 8
Witam,

Słyszeliście o ostatnich zamieszkach na Male związanych z rezygnacją prezydenta? Wiecie coś więcej na ten temat? Można się czegoś obawiać?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#357 PostWysłany: 18 Lut 2013 11:57 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
akoperek napisał(a):
Witam,

Słyszeliście o ostatnich zamieszkach na Male związanych z rezygnacją prezydenta? Wiecie coś więcej na ten temat? Można się czegoś obawiać?


Ostatnie zamieszki o jakich słyszałem były rok temu podczas rezygnacji prezydenta.
Zamieszki nie miały wielkiego wpływu na lokalna turystykę.
Podobnie kiedyś przysłał mi e-maila kolega z Niemiec czy może do mnie przyjechać, czy odwołać plany, bo zobaczył w TV, że w Wwie się leją na ulicach i Policja strzela do dzieci jak do kaczek, co można zobaczyć na youtube.

"Kto odczuwa strach nie wydoskonalił się w miłości"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#358 PostWysłany: 19 Lut 2013 15:43 

Rejestracja: 07 Paź 2010
Posty: 22
UWAGA: WAŻNE !!!

Do wszystkich którzy rezerwowali hotel: Yellow Rehendhi Inn

Wszystkim którzy rezerwowali pobyt w ww. hotelu radze USILNIE zweryfikować swoją rezerwację - aby później nie było przykrych niespodzianek ( jak u mnie - dobrze że mam jeszcze 2 tygodnie do wylotu)

Dziś po 2 tygodniach atakowania ich mailami - zarówno tymi ze strony jak i na Facebooku dostałem "wyjaśnienie anulowania mojej rezerwacji" - tłumaczenie ze strony hotelu dosyć podejrzane. Wg mnie to świadomy overbooking - zwłaszcza że anulacja dotyczy zarówno ceny jak i dostępności. Poniżej wklejam maila.
Dopytajcie się o swoje rezerwacje - bo potem będzie kłopot

Dear Marcin Tabak,

First and foremost I would like to thank you wholeheartedly for booking our hotel Rehendhi Inn for your holiday.

We have had some major issues with our reservation system and have faced a lot of problems that include a lot of over bookings as a result of the fact that we were not able to update our allotment in booking.com, because of an intrusion by a third party into our system. As you can see our property is no longer visible in the booking.com hotel list.

Booking.com and the staff there have been very helpful in resolving the issues hence, helped in retrieving our log in password and tackling the main issues of overbooking and bringing the flow of booking to a halt.

The rates has also been brought to a mare US$40.00 per room per night which was never our rate at any time of the year hence, a mistake.
With my sincere apologies, I regret to inform you that we are fully booked during your requested dates and i wont be able to accommodate you during the requested period.
It will be more than a pleasure to serve you and we would be pleased to accommodate you in another hotel on the island if the booked rate was our normal rate. However, due to a third party intrusion the rates have fallen unexpectedly to a point where we cannot afford to accept.
We understand how frustrating this would be for you, but We wanted to notify you as soon as we got access and see the bookings on booking.com.
We will be pleased to help you find another hotel for your stay on the island if you wish so, and we could make the reservation for you as well.
Please feel free to contact us at anytime and we look forward to having you with us some other time.

Thank you for your patience and understanding

Sharaf

Marketing / Reservation & Sales
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#359 PostWysłany: 19 Lut 2013 16:11 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
Widzicie! Pisałem wielokrotnie żeby uważać, bo to są naciągacze :)
Oni mają to po prostu we krwi :) Dla niektórych to chyba jakiś rodzaj sportu.
Kilka osób napisało na forum, że niepotrzebnie dołuję.
Dla nich odwołać rezerwację to jak splunąć.
Ja naprawdę chcę pomóc i żebyście wrócili z fajnymi wspomnieniami, tak jak ja w 2011 roku.
Lokalesi są przeważnie przemili, czego nie można powiedzieć o niektórych właścicielach i obsłudze niektórych hotelików.
Uważajcie również na dodawanie jakiś kwot wziętych z kosmosu, bo również może się to zdarzyć i zdziwiłbym się gdyby się nie zdarzyło.
Dla nich to tradycja w biznesie. Najlepiej na spokojnie im wyperswadować "głupie pomysły i obliczenia", jeśli ktoś trafi na cwaniaczka.
Podobnie jest m.in. w Indiach :) Głupie uśmieszki i udawanie głupka : Maj frjend
Jak ja to kocham!!! :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#360 PostWysłany: 19 Lut 2013 16:24 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
W tym przypadku ich cwaniactwo polega na tym, że rzucają na bookingu wszystkie wolne miejsca za atrakcyjną cenę. Łapią wiele rezerwacji, a potem rzucają w booking wyższą cenę.
Następnie wszystko dopasowują tak, aby jak najwięcej zarobić.
Jeśli na Twój termin ktoś zabukował pobyt z wyższą ceną, wtedy anulują rezerwację z ceną niższą.
Podobne hece zauważyłem również z innymi hotelami nie tylko na Maafushi.
Ktoś już pisał nie dawno, że był zdziwiony iż można rezerwować w systemie więcej miejsc niż hotel posiada w opisie:)
W pewnym momencie mogą się w tym procederze całkiem pogubić.
Zasada jest prosta, że zostaje u nich potwierdzona zawsze ta rezerwacja, która przyniesie im największy zysk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group