Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Malediwy
#321 PostWysłany: 08 Lut 2013 00:53 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 58
ewka29 napisał(a):
Kurcze, najgorsze, że w razie czego nie można zrezygnować, bo potrącają 50%. Ale chyba zabookuję. A masz jakieś informacje o tej wyspie Ukulhas? Szukam czegoś, ale nic nigdzie nie ma.


znalazłam:
- For cancellations made between check-in date and 3 days before the check-in date: 50% penalty will be applied.
_________________
moje podróże: http://www.celwpodrozy.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy) Stena Line: 24-godzinny rejs przez Bałtyk z noclegiem na statku od 119 PLN/osoba (kod zniżkowy)
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
 Temat postu: Re: Malediwy
#322 PostWysłany: 08 Lut 2013 00:56 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 21
No normalne - Za anulowanie rezerwacji do 3 dni przed check-in potrącają 50% :) To i tak nic, w niektórych jest 100%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#323 PostWysłany: 08 Lut 2013 01:01 

Rejestracja: 08 Lut 2013
Posty: 1
[list=][/list]
do Rafael2101. Witam. Jestem tu nowa i nie wiem jak się poruszać po tej stronie i jak bukować. Jestem zainteresowana wyjazdem w tym samym terminie na Malediwy. Czy mogę prosić o pomoc w zarezerwowaniu tego wyjazdu? Pojechalibyśmy z męzem. Jak wygląda kwestia kosztów wyjazdu dzieci w wieku 2,5 roku oraz 4 latka (w maju). Nie musimy lecieć z dziećmi ale jestem ciekawa jakie są ceny. Będę wdzieczna za pomoc. :D
Klaudia
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#324 PostWysłany: 08 Lut 2013 09:20 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 58
clodunia napisał(a):
[list=][/list]
do Rafael2101. Witam. Jestem tu nowa i nie wiem jak się poruszać po tej stronie i jak bukować. Jestem zainteresowana wyjazdem w tym samym terminie na Malediwy. Czy mogę prosić o pomoc w zarezerwowaniu tego wyjazdu? Pojechalibyśmy z męzem. Jak wygląda kwestia kosztów wyjazdu dzieci w wieku 2,5 roku oraz 4 latka (w maju). Nie musimy lecieć z dziećmi ale jestem ciekawa jakie są ceny. Będę wdzieczna za pomoc. :D
Klaudia



Klaudia - biletów tu się zabukować nie da. Te o których wszyscy piszą, czyli Malediwy były w większości kupione w promocji na stronie lini lotniczych Emirates (wchodzili do Polski i chcieli się wypromować). Tej promocji już nie ma. Na stronie głównej fly4free.pl możesz wyszukać sobie jakieś tanie bilety, bo tam one się pojawiają i potem kupić je na odpowiedniej strponie.
Tutaj wypowiadają się osoby które już bilet mają i szukają noclegów albo kompanów na wycieczki juz tam na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#325 PostWysłany: 08 Lut 2013 09:25 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 58
Mam jeszcze pytanie do znawców tematu.
Na stronie http://www.mtcc.com.mv są promy z Male na Villingili i THILAFUSHI. Czy to sa jakies wyspeki gdzie można się poopalać? Czy raczej zabudowane i bez sensu się tam wybierać?

Muszę zaplanować dwa dni z Male gdzieś? Tylko gdzie? Sugestie mile widziane.
Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#326 PostWysłany: 08 Lut 2013 09:45 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 21
Kasia Ktoś napisał(a):
Mam jeszcze pytanie do znawców tematu.
Na stronie http://www.mtcc.com.mv są promy z Male na Villingili i THILAFUSHI. Czy to sa jakies wyspeki gdzie można się poopalać? Czy raczej zabudowane i bez sensu się tam wybierać?

Muszę zaplanować dwa dni z Male gdzieś? Tylko gdzie? Sugestie mile widziane.
Dzięki.



Promy nie dopływają na wysepki niezamieszkałe. Sprawdź na google maps jak dużo zabudowań jest na wyspie. Na Ukulhas np ok 3/4 jest zamieszkała, a 1/4 nie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#327 PostWysłany: 08 Lut 2013 09:48 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 3
sluchajcie, czy na Malediwach obowiązuje jakaś wiza turystyczna? Na niektórych stronach wyczytałam, że jest ona konieczna do wykupienia, zaś na jeszcze innych, że dopiero wtedy gdy pobyt na Malediwach jest w celach innych niż turystyczny. Any clue?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#328 PostWysłany: 08 Lut 2013 09:54 

Rejestracja: 10 Gru 2011
Posty: 180
Kasia Ktoś napisał(a):
Mam jeszcze pytanie do znawców tematu.
Na stronie http://www.mtcc.com.mv są promy z Male na Villingili i THILAFUSHI. Czy to sa jakies wyspeki gdzie można się poopalać? Czy raczej zabudowane i bez sensu się tam wybierać?

Muszę zaplanować dwa dni z Male gdzieś? Tylko gdzie? Sugestie mile widziane.
Dzięki.


Thilafushi do opalania raczej kiepska :) Jest tam wysypisko śmieci.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#329 PostWysłany: 08 Lut 2013 18:06 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
|...o...| napisał(a):
eee nie jest tak zle porownywalnie do tunezji w nietorych miejscach pod wzgledem warunkow pobytu ;)



ale wynagrodza im kolory wody i piasku.



Ktos tu pewnie myslała o wyspie Maafushi///ale to nie ta wyspa...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#330 PostWysłany: 08 Lut 2013 18:54 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177

Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#331 PostWysłany: 08 Lut 2013 22:06 

Rejestracja: 29 Sty 2013
Posty: 124
pegie84 napisał(a):
Ja mam nadzieje że wy płyniecie na Maafushi z pełną świadomością że jest tam więzienie w ktorym co jakis czas wybuchają zamieszki


Polski naród specjalnie strachliwy nie jest :)
Zamieszki mogą wybuchnąć gdy skończy się gorzałka po serii nocnych wędkowań z Polakami :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#332 PostWysłany: 09 Lut 2013 11:52 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 6
EXCURSIONS AVAILABLE AT THE HOTEL ( Price per person)

Candle Light Dinner on the Beach USD 25 ( for honeymoon couples)
Snorkeling Trip USD 15
Trip to Sand Bank USD 20
Trip to Picnic Island USD 35
Fishing Trip USD 35
Dolphin watching Trip USD 30
Big Game Fishing USD 75
Trip to Biyadhoo Resort USD 20
Trip to Kandoomaa Resort USD 25
Trip to Anantara Resort USD 25
Trip to Fihaalhohi Resort USD 55
Skin Diver USD 55
Discovery Scuba Dive USD 120
Open Water Dive Course USD 550
Catamaran Sailing ( 1 hour) USD 50
Jet Ski ( 1 hour) USD 100
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Kaani Beach
#333 PostWysłany: 09 Lut 2013 13:53 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 47
Ciekawe tylko czy te ceny maja juz wszystkie dodatkowe opłaty?

Czy przy większej ilości osob mozna je targowac?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#334 PostWysłany: 09 Lut 2013 14:18 

Rejestracja: 03 Lut 2013
Posty: 177
Ceny przy resortach to tylko transport-do tego trzeba doliczyc wstęp..srednio około 100$ od odoby......
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#335 PostWysłany: 09 Lut 2013 19:04 

Rejestracja: 04 Lut 2013
Posty: 3
Witam Wszystkich,
Lecę na Malediwy w terminie 4-21 marca 2013r. Może ktoś wie, gdzie można się tam zatrzymać za nieduże pieniądze, czy można tam przenocować gdzieś u miejscowych ludzi? Jestem sam i z chęcią bym poznał kogoś, kto będzie na Malediwach w tych dniach. Mam już co prawda dość tanią rezerwację w hotelu UI INN, ale można by było jeszcze na ten temat pomyśleć. W kilka osób zawsze raźniej, taniej i przyjemniej, a przy okazji zaoszczędzone pieniądze można będzie wydać np. na nurkowanie. Zainteresowanych proszę o kontakt na maila: wdembo@wp.pl Z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.
pozdrawiam Wszystkich i życzę miłych podróży,
Wiesiek.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#336 PostWysłany: 10 Lut 2013 17:11 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 14
Yellow Rehendhi Inn - atrakcyjna oferta. Zabookowałem noclegi po 40$ za noc za dwie osoby. Oferta atrakcyjna, ale pytanie czy nie jest to jakiś bubel.
1. Nie znalazłem ich strony internetowej.
2. Mail do właściciela z potwierdzenia bookingu jest w domenie nie-hotelowej.
3. Telefon podany w bookingu - brak odpowiedzi.
4. Na maila nie odpowiadają.

Czy ktoś się do nich dodzwonił? Czy ktoś cokolwiek wie, dostał potwierdzenie rezerwacji?

Bo sprawa zaczyna brzydko pachnąć.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#337 PostWysłany: 10 Lut 2013 17:24 

Rejestracja: 02 Lut 2013
Posty: 47
To bardzo niska cena. Pytanie czy jest to cena juz z dodatkowymi opłatami, podatkiem bo niestety ale często tego nie uwzględniają.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#338 PostWysłany: 10 Lut 2013 18:15 

Rejestracja: 01 Lut 2013
Posty: 23
Pablo a przez jakiego pośrednika rezerwowałeś nocleg..?
Sprawdź skrzynkę SPAM bo tam często dostaje Wiadomości od hoteli
Ten hotel jets dobrze oceniany u posrednikow wiec to na pewno nie oszustwo
Ja ze swojego hotelu dostałem wiaodmosc ze menadżer wyjeżdża na urlop na tydizne czasu i nie odpisują w tym czasie na wiadomości..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#339 PostWysłany: 10 Lut 2013 22:39 

Rejestracja: 10 Lut 2013
Posty: 134
Lecimy 3-11.czerwiec.Rezerwację mamy na Maafushi.Noclegi ze śniadaniami 1000zł za pokój.Prom na wyspę 3$.Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#340 PostWysłany: 10 Lut 2013 23:55 

Rejestracja: 31 Sty 2013
Posty: 14
gawar napisał(a):
Pablo a przez jakiego pośrednika rezerwowałeś nocleg..?
Sprawdź skrzynkę SPAM bo tam często dostaje Wiadomości od hoteli
Ten hotel jets dobrze oceniany u posrednikow wiec to na pewno nie oszustwo
Ja ze swojego hotelu dostałem wiaodmosc ze menadżer wyjeżdża na urlop na tydizne czasu i nie odpisują w tym czasie na wiadomości..


gawar, pośrednikiem jest booking.com. Owszem, patrzyłem komentarze hotelu i one są, ale brak kontaktu mocno zniechęca.

Cena oczywiście nie uwzględnia taxów itp, ale i tak wyjdzie bardzo tanio. Dla porównania obecna cena bez taxów jest prawie 2x wyższa...
Pytanie czy booking zapewnia nocleg w przypadku gdyby okazało się, że ten hotel nie istnieje.
Bo podanie danych do karty kredytowej na serwisie powoduje przecież pewne ujawnienie danych, a jeżeli to jest bubel to mam nadzieję że mnie nie zadłużą :P. Na bookingu póki co sprawdzałem tylko polskie hotele.

P.S. W spamie pusto. Piszę jeszcze raz, jak nie będzie odzewu to do widzenia, zostaję ze starym hotelem, 50% droższym, ale przynajmniej właściciel ma język i odpisuje ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group