Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 52  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Malediwy
#821 PostWysłany: 28 Lis 2014 08:44 

Rejestracja: 23 Sie 2013
Posty: 33
No i dobrze, że się ujawniłeś i napisałeś jak było naprawdę :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast Zbiór lotów do Grecji od 160 PLN. Bilety z 4 polskich miast
 Temat postu: Re: Malediwy
#822 PostWysłany: 29 Lis 2014 01:38 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
@Paco1002: czy sugerujesz ze ktos wczesniej mowil nieprawde ?? Chyba masz na mysli Magde.
Obaj Panowie zgadzaja sie co do warunkow pobytu tylko maja odmienny styl podrozowania, nie kazdy jest w stanie spac na macie na podlodze w jakichkolwiek warunkach (nie znaczy to ze Magda oferowala takie warunki).

@Pablakiss: ja nigdy nie musze wstawac o 9 na sniadanie w 5* hotelu aby dostac sniadanie w pozadnych hotelech sniadanie jest serwowane od 6:30 do 10:30 lub w niektorych do 12:00 a przy mozliwosci skorzystania z saloniku to naprawde nie stanowi problemu bo tam czesto jest podawane snadanie do 11:30.

Problemem jest marketing Magdy a nie zwalanie na klientow ze sa do dupy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#823 PostWysłany: 29 Lis 2014 09:46 

Rejestracja: 23 Sie 2013
Posty: 33
przed wyjazdem szczegółowo wypytałam Magdę o wszystkie szczegóły, można rzec nawet, że upierdliwa byłam, dlatego na miejscu nie byłam zaskoczona, jedyna rzecz, Jesli chodzi o wspomniane w tekście restauracje, no może bary, to my właśnie w takim się stołowaliśmy, muzułmański bar, smaczne jedzenie, tanie, mnie osobiście taki klimat odpowiada prócz pięknych widoków interesowała mni tez zwyczajna codzienność!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#824 PostWysłany: 29 Lis 2014 13:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
@Turndown... nie czepaj sie godzin w ktorych mozna zjesc sniadanie.,.,Kamil to spoko gosc tylko ze cena nie adekwatna do postawionych warunków.Tu jest caly kłopot.,., Masz kase?,., zapraszam do resortu obok za 124$ za dzien od osoby ,., a nie teraz wylewasz jakies zale,., jak juz pisalem lokalna wyspa za 30$ to nie Egipt 5* ,., tyle w temacie. @Paco ,., ja tez jadam w takich miejscach ,., tyle ze u Magdy byl kucharz z Bangladeszu.,., wiec z lenistwa nie chodzilismy tam,., bo jedzenie na miejscu bylo naprawde ok,.,
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#825 PostWysłany: 29 Lis 2014 17:27 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
Malediwy to Malediwy, chcesz mieć domek w oceniane gdzie masz szklaną podłogę zapłać pow 600 USD za dzień, chcesz mieć niedrogi hotel jako miejsce wypadowe zapłacisz 30 USD.

Polecam Veligandu Island mają niezłe promocje na domki :)

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#826 PostWysłany: 29 Lis 2014 17:52 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
@Pablakiss: chodzilo mi o to ze w 5* hotelu nie jestem niewolnikiem godzin jak to sugerowales, mylisz chyba z hotelem wykupionym przez biuro podrozy dla ich klientow.
--

30USD za pobyt jednodniowy u Magdy, moze sie sama ustosunkuje co do tej ceny ;) chyba za samo lozko plus litania dodatkowa na rachunku.
Wg. mnie cene nalezy pomnozyc razy dwa i dodac slowo 'od' aby nie miala nastepnych problemow ze na forum o takiej cenie mowiono.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#827 PostWysłany: 29 Lis 2014 17:56 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
Turndown napisał(a):
@Pablakiss: chodzilo mi o to ze w 5* hotelu nie jestem niewolnikiem godzin jak to sugerowales, mylisz chyba z hotelem wykupionym przez biuro podrozy dla ich klientow.
--

30USD za pobyt jednodniowy u Magdy, moze sie sama ustosunkuje co do tej ceny ;) chyba za samo lozko plus litania dodatkowa na rachunku.
Wg. mnie cene nalezy pomnozyc razy dwa i dodac slowo 'od' aby nie miala nastepnych problemow ze na forum o takiej cenie mowiono.


To może napisz konkretnie a nie insynuuj, skąd taka maniera?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#828 PostWysłany: 29 Lis 2014 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
@Turdown ....O co w ogóle chodzi.?,., za 30 dolcow,., chcesz miec jakies wymagania,.,?,,, na zdjeciu p/w jest POdana cena,., mozesz ,.,wymyslac do woli :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#829 PostWysłany: 29 Lis 2014 21:48 

Rejestracja: 23 Sie 2014
Posty: 2
Byliśmy w październiku przez dwa tygodnie na Malediwach. Cały pobyt zorganizowała nam Magda, przez kilka dni mieszkaliśmy w Ifja Inn na Guraidhoo. Z warunków zakwaterowania byliśmy bardzo zadowoleni. Pokoje były czyste, pościel świeża, jedzenie bardzo dobre. Zarówno Magda jak i Imran byli bardzo serdeczni. Organizowali dla nas nurkowania, łowienie ryb, wypad na bezludną wyspę. Ceny były dokładnie takie jak wcześniej ustalaliśmy. Mieliśmy świadomość różnic pomiędzy resortami a lokalnymi wyspami i dlatego korzystaliśmy w pełni z atrakcji nie koncentrując się na niedogodnościach. Na wyspie są dwie knajpy z dobrym ichniejszym jedzeniem. Jeśli ktoś lubi snorkeling i nurkowanie, to w okolicy wyspy jest dużo bardzo fajnych rafek. Na sam koniec naszego pobytu Magda zorganizowała dla nas pokaz lokalnej grupy muzycznej. Następnym razem zabierzemy biały ser specjalnie dla Magdy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#830 PostWysłany: 29 Lis 2014 22:46 

Rejestracja: 09 Maj 2014
Posty: 242
Zbanowany
U Magdy mam zaplacic za pokoj 55EUR a w IHG Kandooma Maldives w tym samym atolu 195EUR czy to jakas kosmiczna cena ??
Duzo osob z tego forum ma pewnie punkty w IHG wiec nocka za 35k punktow tez wchodzi w gre, da sie tanio zdala od tubylczego brudu.
Dluzej niz dwa tygodnie TAM nie wytrzymam wiec to nie bedzie jakis majatek za wymazone wakacje.

Nie mam nic co Magdy ani jej nie obrazam ale ona musi sie zdecydowac jakich turystow chce u siebie i wtedy przedstawiac realia tak jak napisala na swoim blogu,
nie da sie pogodzic wszystkich gustow. Tylko dlatego ze jest tanio i nie mam prawa narzekac.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#831 PostWysłany: 30 Lis 2014 00:02 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
Nareszcie jakiś konkret.... 70 USD to jak w cenniku za pokój ze śniadaniem i podatkami na Maafushi na bookings.com ...... a skąd się wzięła cena 30 USD?

Nie wiem co wchodzi w cenę może dasz wyliczenia?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#832 PostWysłany: 30 Lis 2014 12:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Lis 2013
Posty: 103
2 osoby w pokoiku ,., .,50 $ za pokoik,., plus podatek wyszlo Nam okolo 60$ ,., podzielic na 2 ,., wiec mielismy spanie za 30 dolcow z podatkami,., Jak na Malediwy ,., to chyba rozsadna cena za nocleg,,.,tak mysle...Na wyspie u Magdy ,.,spedzilismy tak naprawde 1 dzien,., pierwszy .Wieczorem przy kolacji ,ustalilismy plan wycieczek,., ktore zajmowały Nam cały dzien .,, na kolacje wracalismy jak juz robiło sie ciemno.Polecam ta wyspe ze wzgledu na bliskosc atrakcji z mało budzetowym zasobem portfela.Naprawde mozna poczuc ,.,prawdziwy klimat Malediwow ,., 100metrow od naszej wyspy jest resort do ktorego mozna podczas odplywu dostac sie z buta,., tam wjazd kosztowal jak pamietam 150$ od glowy ,., wiec gdzie tu logika ? tam nie ma karaluchow i komarow? nie sadze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#833 PostWysłany: 30 Lis 2014 17:47 

Rejestracja: 09 Cze 2013
Posty: 68
To może ja też napiszę, u Magdy nie byłem ale Venturo na Maafushi, cena katalogowa za jedynkę 70 USD.... ponieważ był to kiepski sezon (czerwiec czyli już pora deszczowa choć deszczu nie widziałem ;) pojawił się na bookings.com w sekretnych ofertach za 25 USD ze śniadaniem i podatkami :) Z resztą polecam właściciela Venturo bo woził mnie na wycieczki za wywieszoną cenę choć byłem jedynym podróżującym czyli interesu na mnie nie zrobił :) A codziennie ze mną pływał i nie marudził :)))))

Domek na palach ze szklaną podłogą w oceanie w Veligandu też udało mi się wykupić 1/3 ceny wyjściowej, ale sytuacja analogiczna, mała ilość chętnych ze względu na termin.

Nurkowanie i pływanie na statku MV Carina, 7 dni, 3 nurkowania dziennie, cena 1390 USD mało negocjowalna choć pojawiła się oferta last minute o 1/4 taniej. Cena zmienna w zależności od terminu

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#834 PostWysłany: 01 Gru 2014 22:22 

Rejestracja: 29 Maj 2012
Posty: 131
Loty: 26
Kilometry: 92 529
Czy ktoś z was był może na wyspie Fulidhoo? W marcu chcielibyśmy zahaczyć o Malediwy ale wolałabym wybrać jakieś bardziej urokliwe miejsce niż Maafushi. Słyszałam, że na wyspie Fulidhoo są tylko dwa hoteliki i jest fajna malutka plażyczka dla turystów :) Może ktoś był albo zna ceny wycieczek fakultatywnych organizowanych z tej wyspy? Odstrasza nas trochę podróż bo płynie się aż 3.5 h. Czy podróż takim stateczkiem da się przeżyć czy trzeba się zaopatrzyć w stalowe nerwy?:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#835 PostWysłany: 04 Gru 2014 19:42 

Rejestracja: 19 Mar 2014
Posty: 11
czy ktoś orientuje się gdzie na Malediwach można obserwować zjawisko świecącego planktonu oprócz wyspy Vaadhoo? i czy jego występowanie uzależnione jest od pory roku? a jeśli tylko na Vaadhoo to czy ktoś wie jak tam dopłynąć z Male/Maafushi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#836 PostWysłany: 22 Gru 2014 13:03 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Mar 2012
Posty: 8
Loty: 54
Kilometry: 104 866
Cześć!
Czy ktoś leci Aeroflotem do Male 9-19 luty. Czy duże jest zagrożenie, że aeroflot zbankrutuje?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#837 PostWysłany: 22 Gru 2014 13:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Gru 2012
Posty: 1986
Loty: 123
Kilometry: 110 954
niebieski
nightsight napisał(a):
Cześć!
Czy ktoś leci Aeroflotem do Male 9-19 luty. Czy duże jest zagrożenie, że aeroflot zbankrutuje?


to Transaero bankrutuje a nie Aeroflot
_________________
vivere militare est
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#838 PostWysłany: 02 Sty 2015 15:09 

Rejestracja: 02 Sty 2015
Posty: 7
Hejka czy kots moze ma jakies info na temat Herathera Island Resort ? 10 lutego lecimy na Malediwy z mezem i przyjaciolmi wstepnie zabookowalam nam pobyt w tym resorcie poniewaz cena byla swietna 1500$ za cala czworke z pelnym wyzywieniem na 6 nocy. Jednak nie wiem jak tam jest poniewaz jakos malo informacji na jego temat i nic konkretnego nie moge znalezc. Ciekawi mnie jak wygladaja plaze i jak sie maja ceny wycieczek. Sprawdzalam tez na TripAdvisor ale zdjecia jakies takie malo przekonujace. Zarezerwowalam tez WhiteShell Beach inn w Mafushi i szczerze mowiac nie wiem co robic i co wybrac. Bede bardzo wdzieczna jesli ktos kto byl Herathera Island Resort napisze kilk slow o tym miejscu ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#839 PostWysłany: 02 Sty 2015 16:00 

Rejestracja: 27 Sie 2014
Posty: 19
Dwa tygodnie temu wróciliśmy z Heratera Resort :) Jak dla mnie super! Rewelacyjne warunki. Pyszne jedzenie. Piękne plaże. Super domki. Jedyny minus jest taki, że nie ma dobrego zejścia do wody. Po wschodniej stronie wyspy są kamienie, a po drugiej kilka metrów od brzegu rośnie trawa. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, więc śmiało pytaj :)
Góra
 Profil Relacje PM off
gigaa1 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Malediwy
#840 PostWysłany: 03 Sty 2015 21:00 

Rejestracja: 02 Sty 2015
Posty: 7
MaRuda dziękuję za tak szybka odpowiedź. Musze przyznać ze podejrzewałam że z zejściem do wody jest coś nie tak ponieważ na zdjęciach z TripAdvisor wygląda ona jakoś ciemniej inaczej niż na typowych maledwiskich plażach. Masz może jakieś zdjęcia? Marzy nam się właśnie aby ta woda oddawala w 100% ten klimat Malediwow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1034 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45 ... 52  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group