Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Majorka w lipcu 2012
#1 PostWysłany: 04 Gru 2012 19:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Dzięki fly4free, w lipcu udało mi się odpocząć przez 10 dni na pięknej Majorce :) Koszt całego wyjazdu, z wyżywieniem, zwiedzaniem itd nie przekroczył 1600 zł.

Na Majorkę dolecieliśmy Ryanairem z Krakowa. Po drodze mamy fantastyczne widoki na góry, morze oraz wyspę. Za przelot zapłaciliśmy całkiem sporo bo 396 zł na osobę. Jednak wolałem mieć wszystko zapewnione już w grudniu przed urlopem, niż do końca nie wiedzieć gdzie się wybierzemy i czy trafimy na jakieś promocje.

Spaliśmy w hotelu Antares w Cala D'Or, nie ma on najciekawszych opinii w sieci, jednak na miejscu okazuje się całkiem przyjemny, wiadomo luksusów nie ma, ale spędzaliśmy tam bardzo niewiele czasu. Posiłki w hotelowej stołówce były rewelacyjne, duży wybór, jemy ile chcemy, bardzo duży wybór owoców. Do plaży jest niecałe 5 minut spaceru. Dodatkowym plusem hostelu jest fakt, że jest on prowadzony przez Polaków. Za 10 noclegów z wyżywieniem (śniadania, obiadokolacje) zapłaciłem 700 zł za osobę.

Samochód wypożyczyłem na 3 dni w Cala D'Or z autosroig.com. Dostał się nam Peugeot 207 mimo, że na rezerwacji mieliśmy starego Peugeota 206. Autko dostaliśmy z bardzo małym przebiegiem, coś około 2 tysięcy km. Za 3 dni wynajmu zapłaciłem 56 euro + do tego 30 euro ubezpieczenia all inclusive, z racji tego, że nie płaciłem kredytówką. W sumie święty spokój od wszystkich incydentów. Na szczęście nic się nie stało.

Udało nam się zwiedzić: Cala D'Or, Valldemossa, Cala Serena, Es Pontas, Es Trenc, Smocze Jaskinie w Porto Cristo, Palma de Mallorca, Alcudia, Formentor, Sa Calobra, Torrent de Pareis.

Na początek trochę zdjęć z Cala D'Or.

1) Plaża D'Or
Image
2) Plaża Gran
Image
3) Plaża Gran
Image
4)Plaże w Cala D'Or są dość małe.
Image
5) Klify w Cala Serena, około 20 minutowy spacer z naszego hostelu w Cala D'Or
Image
6) Cala Serena
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu Podróż na Okinawę za 3581 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi w 4* hotelu
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
#2 PostWysłany: 04 Gru 2012 22:11 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
orientowales sie moze czy w pozniejszym okresie (tj od grudnia) byly jakies promocje na bilety lotnicze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Gru 2012 22:18 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
silazak napisał(a):
orientowales sie moze czy w pozniejszym okresie (tj od grudnia) byly jakies promocje na bilety lotnicze?


W okresie zimowym (tj. od listopada) nie ma bezpośredniego połączenia z Polski. Zostaje tylko połączenie z przesiadką np. w Barcelonie, Charleroi itd.
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:12 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
Wiem, ze nie ma. Chodzilo mi o ceny po zakupie biletow w grudniu , czy byly jakies promocje w miedzyczasie. Kolega pisal ze kupil bilety po 400 zl i moje pytanie dotyczylo tego czy sprawdzal jak zmienialy sie ceny biletow?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
sprawdzałem później kilkukrotnie, taniej nie było ani razu, a w maju jak znajomi chcieli się dopisać do wycieczki bilety kosztowały 650 zł z tego co pamiętam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 04 Gru 2012 23:52 

Rejestracja: 13 Mar 2011
Posty: 17
Ja byłem na Majorce na majówkę 2012. Leciałem Ryanairem z Magdeburga. Bilety kupowałem w lutym jakoś za około 50-70 euro RT, więc mega tanio i mega fajnie :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 05 Gru 2012 00:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 187
Loty: 122
Kilometry: 238 451
Ja zakupiłem bilety za 234zł/os w czerwcu RT. Termin lotu był w połowie września. Ceny przez lipiec, sierpień, wrzesień cały czas rosły. W sierpniu i wrześniu bilety na samolot w moim terminie były po 800-1100zł.
_________________
www.latambolubie.blogspot.com

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 05 Gru 2012 01:22 

Rejestracja: 19 Paź 2011
Posty: 56
Ja kupiłam w czerwcu na ostatni tydzień sierpnia kilka biletów za 234 zł RT i pozostałe za 320RT. z Poznania. bardzo ładne te plaże w miejscu, w którym byliście. My wynajmowaliśmy dom w Santa Ponsa a zwiedzaliśmy głównie północną i zachodnią część wyspy.
_________________
Zapraszam na bloga z relacjami z podróży-> www.europejskiepodroze.pl
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 05 Gru 2012 01:47 

Rejestracja: 06 Lip 2011
Posty: 3562
złoty
Pamiętam, że była w końcówce czerwca nieoczekiwana promocja na loty z Krakowa na Majorkę za 250-260 zł RT wybrane terminy w lipcu i sierpniu. Szybko poszło.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 05 Gru 2012 08:32 

Rejestracja: 15 Maj 2012
Posty: 432
Loty: 86
Kilometry: 133 664
niebieski
Jakos na ostatni weekend czerwca wyrwalem 3 bilety z poznania za 184zl/os.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 05 Gru 2012 10:21 

Rejestracja: 02 Lis 2012
Posty: 413
Loty: 145
Kilometry: 309 536
niebieski
O i o to wlasnie mi chodzilo :) Reasumujac : jak ktos nie ma cisnienia na termin i konkretna lokalizacje to mozna zaryzykowac i czekac ( w najgorszym razie pewnie wpadnie inna destynacja ) . Dzieki wielkie forumowicze !!!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 05 Gru 2012 19:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 538
Loty: 57
Kilometry: 114 059
niebieski
Pierwszego dnia po wynajęciu samochodu pojechaliśmy w kierunku Cala Santanyi, żeby zobaczyć łuk skalny: Es Pontas

7) Es Pontas
Image

Teraz chwilę postanowiliśmy się pobyczyć na Es Trenc, fantastyczna plaża! :)

8) Es Trenc
Image

9) Es Trenc
Image

10) Mewy na Es Trenc
Image

11) Es Trenc
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group