Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 350 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#261 PostWysłany: 01 Mar 2016 01:49 

Rejestracja: 10 Sty 2016
Posty: 28
Witam wraz z narzeczoną jej bratem i ich mamą wybieramy się na Majorkę w terminie 11 do 19 kwietnia. Aktualnie przeglądam oferty z Wimdu, ale postanowiłem, że zapytam forumowiczów. Mama jest wygodna i chciałaby hotel z wyżywieniem, my zaś chcemy zdać się na siebie. Mamy zamiar wynająć auto na pełny okres i zwiedzać każdą plażę i ciekawy zakątek. Co w takim przypadku polecacie by wyszło dobrze cenowo jak i było wygodnie? Z góry dziękuję za odpowiedź !
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#262 PostWysłany: 12 Mar 2016 14:18 

Rejestracja: 10 Lis 2015
Posty: 9
Zbanowany
Witam. Poszukuje noclegu na Majorce dokładnej daty nie zam czekam, aż bedzie dobra oferta na lot. Czy znajde noclegi w domach prywatnych jak to ma miejsce w Chorwacji czy jednak musze być zdany na hotele. Zawsze szukałem noclegów w Chorwacji wpisujac w google apartmani/sobe i miałem strony z ofertami bezposrednio do włascicieli domow.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#263 PostWysłany: 12 Mar 2016 17:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Poszukaj na Airbnb, tam można znaleźć fajne apartamenty w dogodnej lokalizacji. Jakby coś to podsyłam link polecający do założenia konta ze zniżką ok. 77 zł na pierwszą rezerwację http://www.airbnb.pl/c/dciuk?s=8

-- 12 Mar 2016 16:05 --

My korzystając z Airbnb znaleźliśmy akurat ten apartament https://www.airbnb.pl/rooms/4229856 położony nad samym morzem za przystępna cenę, ale to było w niskim sezonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#264 PostWysłany: 13 Mar 2016 02:40 

Rejestracja: 31 Paź 2012
Posty: 194
W Hiszpani inaczej niż w Chorwacji jest bardzo dużo aparthoteli dysponujących setkami apartamentów, bardzo wygodnymi dla grupy turystów i w niskich cenach. Znajdziesz je na portalach alpharooms.com ,travel republic.com , hotelscombined.com. , booking.com.

Wysłane z mojego MSP4505 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#265 PostWysłany: 17 Maj 2016 18:12 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 36
Witam
Koledzy czy jest jakieś fajne miejsce noclegowe na Majorce w okresie 27.07-03.08.2016
3os. dorosłe 1 dziecko. Jakieś oczywiście nie za drogie.
Jakie kierunek polecacie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#266 PostWysłany: 24 Maj 2016 23:00 

Rejestracja: 26 Kwi 2013
Posty: 843
niebieski
Mieszkał ktoś w ostatnim roku w hotelu Palma Mazas w El Arenal na Majorce? To najtańsza oferta jaką znalazłem z wyżywieniem. Nie oczekuję luksusów, ale jakieś minimum hotel powinien spełniać, wobec czego czekam na Wasze cenne opinie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#267 PostWysłany: 09 Cze 2016 12:06 

Rejestracja: 22 Maj 2016
Posty: 44
Kto korzystał z ofert Airbnb? Jak to wygląda z przekazaniem apartamentu, jeżeli właściciel nie mieszka na miejscu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#268 PostWysłany: 09 Cze 2016 12:53 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 412
Na dzień, dwa przed przyjazdem wynajmujący prześle ci meila z pytaniem kiedy przyjedzież. W tedy lub oczywiście wcześniej ustalicie godzinę spotkania. W Jerozolimie nie widziałem hosta, przez telefon podał szyfr
do zamka i objaśnił jak korzystać z apartamentu.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
monicca lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#269 PostWysłany: 25 Cze 2016 20:59 

Rejestracja: 31 Maj 2011
Posty: 40
Loty: 1
Kilometry: 1 775
Macie jakieś sprawdzone opcje z all inclusive w okolicach alcudi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#270 PostWysłany: 12 Lip 2016 08:42 

Rejestracja: 13 Paź 2010
Posty: 28
Hej szukam noclegu na dwie noce 12-14/08 na Majorce okolice Palmy - Santa Ponsa lub Paguera.
Mamy hotel w Santa Ponsa od 14-19/08.
Mielismy skorzystac z pewnego CS, ale w ostatniej chwili przypadkowo się wypiął.
Oczywiscie nie szukamy czegos bardzo drogiego.

Jestescie w stanie pomoc ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#271 PostWysłany: 29 Lip 2016 14:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
Chcielibyśmy wybrać się na tydzień w okolice Cala Dor.
Jaką Waszym zdaniem wybrać opcję wyżywienia? Tańszy apartament czy raczej iść w kierunku all-inclusive? Na hotel + wyżywienie liczymy koło 3000 zł.

Ile mniej więcej trzeba liczyć jedząc śniadanie / kolację z supermakretu + jedząc obiad na mieście w średnim standardzie? Jakie są koszty alkoholu - butelka whisky, piwo, itp.?

Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#272 PostWysłany: 29 Lip 2016 15:57 

Rejestracja: 01 Cze 2016
Posty: 412
Hiszpania to tani kraj jak chcesz się sam żywić. W Mercadonie czy Eroski ceny na wiele produktów zbliżone do polskich. Alkohole: wino 5l od 5.5 euro, piwo ok. 0.60, wódka w Eroski czy Lidlu poniżej 4,5 euro za 0,7, whisky 8...
Obiady ok. 10 euro, jedno danie i napój. Czasem można też wykupić w jakimś hotelu obiadokolację szwedzki stół za 10-12 euro lub w restauracji trochę drożej, ale z większym wyborem.Na all-inclusive szkoda czasu i pieniędzy. W upały lepiej zjeść lody wypić sangrię czy coś zjeść po drodze, a na Majorce nie brakuje ciekawych miejsc dla turystów, niż siedzieć w hotelu bo mamy jedzenie i picie zapłacone. Wybór noclegów bez wyżywienia jest też dużo większy.



Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
blak uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#273 PostWysłany: 29 Lip 2016 17:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Mar 2015
Posty: 69
Popieram przedmówcę. Lepiej wynająć apartament z aneksem kuchennym. Jeżeli lubicie owoce morza, to w Mercadonie są w świetnej cenie świeże kalmary, krewetki i mule, a dania z nich można przygotować w pół godziny. Lepiej też spróbować innych lokalnych przysmaków, niż jeść standardowe posiłki w hotelu. Polecam sobrasadę z bagietką.
Góra
 Profil Relacje PM off
blak uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#274 PostWysłany: 29 Lip 2016 18:27 

Rejestracja: 05 Wrz 2013
Posty: 206
niebieski
All inclusive to raczej dla osób lubiących siedzenie na miejscu. Czasem dobra jest opcja HB ,jeśli nie chce Wam się bawić w pichcenie.
Mój brat z bratową trafili w maju na hotel Perla na Majorce ( hotel ***)
Wybrali 2 posiłki i stwierdzili potem ,że to był super pomysł. Bo jedzenie podobno było fenomenalne !!! Codziennie świeże ryby (np. ryba pieczona w soli) i owoce morza. Odwiedzili wcześniej wiele miejsc i hoteli 4 i 5 *w Grecji, na Kanarach, południu Hiszpanii, ale tu podobno było najpyszniejsze jedzenie i po całodziennych wycieczkach autem nie mogli doczekać się kolacji.
Góra
 Profil Relacje PM off
blak uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#275 PostWysłany: 01 Sie 2016 10:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 605
Loty: 98
Kilometry: 213 250
Dzięki wszystkim za pomoc. Zdecydujemy się w takim razie na sam pokój (może przez airnb) lub pókój ze śniadaniem, bo z wyżywieniem to chyba loteria, a i jak mówicie - ceny w sklepach niezłe i nie będziemy uwiązani.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#276 PostWysłany: 12 Lut 2018 16:21 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 2
Witam, jest tutaj ktoś chętny co by pomogl znalezc nocleg?
Wymagania takie: 2 osoby, blisko plaży, fajna lokalizacja, 6-13 września.
Na luksusach nam nie zależy. Najwazniejsze to super lokalizacja i dosc blisko plazy :)
A co do lotu, to sie opłaca taka oferta? Czy lepiej jeszcze sie wstrzymać? Boję się, że loty pojda jeszcze wyzej. To juz lot wykupiony z bagazem 20kg.

Załączniki:
ryanair11.png
ryanair11.png [ 63.31 KiB | Obejrzany 2102 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#277 PostWysłany: 12 Lut 2018 16:27 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
aleksandra1998 napisał(a):
.
Na luksusach nam nie zależy. Najwazniejsze to super lokalizacja i dosc blisko plazy : Boję się, że loty pojda jeszcze wyzej. To juz lot wykupiony z bagazem 20kg.

Nie bój się, wszyscy sobie życzą wysokich lotów ;) .A wymagania noclegowe świetnie spełni namiot,zważywszy na cyfry przy nicku i wykupiony bagaż myślę,że warto rozważyć taką opcję w pierwszej kolejności :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#278 PostWysłany: 12 Lut 2018 16:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2015
Posty: 1449
Loty: 110
Kilometry: 152 968
srebrny
@aleksandra1998
Przeczytaj najpierw ten poradnik:
jak-szukac-tanich-noclegow-v-0-2,20,70308
i poszukaj czegoś sama. Definicja fajności bywa bardzo różna dla różnych osób ;)
Warto też na mapach googla popatrzeć co jest w okolicy noclegu - restauracje, bary, dyskoteki, atrakcje. A w razie wątpliwości możesz się dopytać czy już ktoś nie korzystał z usług wybranego przez Ciebie miejsca noclegowego.
Góra
 Profil Relacje PM off
aleksandra1998 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#279 PostWysłany: 12 Lut 2018 16:45 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 2
-- 12 Lut 2018 16:42 --

miriam napisał(a):
aleksandra1998 napisał(a):
.
Na luksusach nam nie zależy. Najwazniejsze to super lokalizacja i dosc blisko plazy : Boję się, że loty pojda jeszcze wyzej. To juz lot wykupiony z bagazem 20kg.

Nie bój się, wszyscy sobie życzą wysokich lotów ;) .A wymagania noclegowe świetnie spełni namiot,zważywszy na cyfry przy nicku i wykupiony bagaż myślę,że warto rozważyć taką opcję w pierwszej kolejności :P


I to miało być smieszne? Zalezy mi tylko na dobrej lokalizacji by było blisko plazy, a nocleg to może być zwykły mały pokoj.

-- 12 Lut 2018 16:45 --

@Cicha_Woda szperałam trochę na airbnb. Miałam nadzieje, ze napotkam sie na jakies forum gdzie ktos juz poleci sprawdzone miejsce i mi sie spodoba ;p
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Majorka - nocleg
#280 PostWysłany: 12 Lut 2018 18:27 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Na Majorce dużo plaż, a jak zostało zauważone ich fajność jest odczuciem subiektywnym. Warto najpierw nieco poczytać o Majorce, chociażby jakieś internetowe informatory, popatrzeć na portale typu travelplanet, wakacje.pl aby zorientować się, gdzie na te plaże się jeździ i jak ludzie oceniają. I wujek google niezwykle pomocny w temacie, pierwsze lepsze zapytanie i już https://www.seemallorca.com/beaches/
Wtedy będziesz mogła zadać bardziej konkretne pytanie - zwłaszcza, że nie masz jeszcze biletów, a planujesz wyjazd w dość odległym terminie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 350 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group